Názory k článku

Oběšení ptáci u Labe

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:06.03. 18:38
Titulek:pro Petraodpovědět
Váš příspěvek nemohl být zveřejněn, vyvoláváte nenávist k jednomu etniku, ačkoliv jak je zřejmé z případu, nelze obecně odsuzovat všechny lidi jen podle jejich příslušnosti k jedné skupině lidí, nakonec Róm bránil ptáky proti násilí jiných Rómů.....
Jméno:Jana
Datum:06.03. 21:37
Titulek:nesjou to jenom romovéodpovědět
Nejsou to jenom romove, kdo se takto baví. Když jsme byli krmit s dětmi labutě, taky tam manžel řval na děti co po nich házely kameny. Holt mládež se baví zvláštním způsobem
Jméno:Marie B.
Datum:07.03. 19:57
Titulek:přesně takodpovědět
Naše skvělá mládež je čím dál více arogantní,drsnější a se sklony k násilí.Doma si pouští filmy a chodí na fora s touto tématikou,není pak divu,že to přitáhnou do škol a svádí k tomu další spolužáky.Stačí jejich projevy sledovat na zastávkách,v autobusech apod.Drzí,sprostí,hluční.. ..hrůza!
Jméno:Bětka
Datum:07.03. 18:07
Titulek:týraní ptáciodpovědět
Je mi opravdu moc líto těch ptáků. Ale nechápu, proč zveřejňujete na vebu jméno člověka, který oznámil týrání ptáků. Obzvlášť s vědomím toho, že trapiči jsou bezejmenní. A vůbec. Jak víte, kdo to oznámil?
Jméno:Martin
Datum:11.03. 10:38
Titulek:mě by spíš zajímaloodpovědět
Zda to policie už vyšetřovala a jestli se našel už viník a jak bude potrestán?!Co z takových hyen může jednou vyrůst,nemají podobné "příklady" v rodinách a svém okolí?!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.03. 14:45
Titulek:odpověďodpovědět
Byla jsem přítomna na radnici ve chvíli, kdy policie řešila s vedoucím odboru ŽP nález uškrceného ptáka a pak s ním (vedoucím) odjižděla k Labi. Když jsem došla k řece, byla jsem svědkem i prohlídky místa činu Městskou policií. Pořídila jsem fotodokumentaci. Mluvila jsem zde i s panem Surmajem, který hovořil o tom, že už před 14 dny hlásil městské policii týrání ptáků třináctiletými chlapci O. Takže jsem osobně sledovala celý případ a nic jsem si nevycucala z prstu nebo nenapsala něco z doslechu. Následně byla přivolána Policie ČR, která by měla případ vyšetřovat. Jméma viníků jsou známa, jsou ovšem nezletilí.
Jméno:Fido
Datum:25.03. 11:22
Titulek:RE: odpověďodpovědět
v otázce spíš byl důraz na to, proč bylo zveřejněno jméno svědka? To je trošku divné, aby na to nedoplatil
Jméno:karel
Datum:25.03. 12:04
Titulek:doplatilodpovědět
Pan S. se popral s panem O. otcem těch dvou hajzlíků když je načapal u Labe jak mlátí do ptáků.Ale policie cigánovi nevěří.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz