Názory k článku

Povedl se plán Strategie rozvoje města Neratovice do roku 2035? 1.díl. 

Jméno:Jarka
Datum:14.01. 11:54
Titulek:parkování je nevyřešený problémodpovědět
Díky ,že jste upozornila na problém parkování. Především večer nesežene parkovací místo nikdo a parkuje se všude. Přitom na autech jsou cizí značky!!! Buď zahraničín, anebo pražské!!!
Když jedu do ciziny, PLATÍM. Když jedu do Prahy, PLATÍM. A oni nám tu stojí zadarmo?!!!
Nechápu, proč si nějaký pražák nebo cizinec postaví svoji plechovku před můj dům a pak si jede kdo ví kam, možná do Prahy přespat. A jeho auto zatím stoji tady. PROČ???!!!!
Jméno:chodec po nera
Datum:15.01. 08:33
Titulek:máte pravduodpovědět
Je třeba zpoplatnit parkování VŠECH vozidel, která zabírají obecní pozemky
Jméno:obyvatel
Datum:15.01. 17:45
Titulek:no konečněodpovědět
to někdo dokázal říci, zde se peníze pro obecní pokladnu doslova válejí po zemi. Pokud někdo (a je jedno k jakému účelu) využívá cizí pozemek, tak je samozřejmě nutné za to zaplatit.
Jméno:Janina
Datum:22.01. 08:43
Titulek:Pražské RZodpovědět
A máte někde ověřeno, že se jedná o auto člověka z Prahy? Víte o tom, že už se registrační značky při přepisu nevyměňují, je plno aut na leasing z pražských firem, atd. V mé rodině jsou dohromady čtyři auta, dvě mají pražskou RZ, další C, já aktuálně jezdím s autem s RZ E-takže Pardubice. Všichni máme trvalé bydliště v Neratovicích, všichni tu bydlíme.
Ať se raději zaměří na auta, které zde stojí nepojízdné, bez STK a podobně, ta zabírají nejvíc místa.
Jméno:Petr
Datum:22.01. 11:36
Titulek:keci v kleci,náplavo !odpovědět
Hezky to pokutovat nebo platit,to by se tak někomu líbilo!
Jméno:Janina
Datum:22.01. 14:09
Titulek:Náplava..?odpovědět
Náplava, jasně :D Sice narozena v porodnici v Praze, ale žiji tu celý svůj život. Moji rodiče už 10 let před mým narozením. Ale to není vaše starost.
I kdybych se sem přestěhovala včera, jsem tady doma a mám na to právo. Povinnosti si plním.
Jméno:Marcela
Datum:15.01. 16:15
Titulek:parkující cizinci, proč?!odpovědět
U nás před domem celou půlku parkovacích míst zabraly BMW a Mercedesy se zahraničními značkami. Nesmí se psát jaké, nehcci mít problémy, ale každému, kdo se zamyslí, je jasné, jaké značky auto to jsou!!!!

Tihle cizince jsou děsně rozpínaví. A rozpínají se i na našem parkovište. Byla jsem se ptát na úřadě a prý s tím nejde nic dělat. Cha cha. Kdyby takhle parkovali starostovi před barákem, to bychom viděli ten rachot. Jenže on si tam zařídil zákaz parkování a vyhrazená parkovací stání jen pro starousedlíky. Jó, u jeho baráku, to se může policie strhnout.

Ale že naše parkoviště okupují NEJMENOVANÍ cizinci, to je každému jedno! Proč s tím zastupitelé nic nedělají? Úplně ztrácím důvěru v tento stát, který pro vlastní obyvatele nedělá nic, ale pro boháče, politické papaláše a cizí státní příslušníky zajistí VŠECHNO!! Já platím daně, ne oni!!! Chci za svoje peníze alespoň zaparkovat před vchodem! je toho tolik co chci?!!!!

Cizáci ať si táhnou a parkují si doma, né tady
Jméno:Marcela
Datum:15.01. 16:16
Titulek:omluvte chybyodpovědět
Omluvte pravopisné chybi, jsem se děsně rozčílená!!!!
Jméno:jj
Datum:16.01. 06:07
Titulek:cizáciodpovědět
Se rozpínají všude,v kaufech narvané košíky,hulákají jak primitivové a parking škoda mluvit.Smutné,že lístek za stěrač pak dostane našinec.Good byznys.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz