Názory k článku

Skateboardové hřiště na koupališti?

Jméno:Milan
Datum:19.08. 17:45
Titulek:Tak to je konecodpovědět
Zrovna jsem si říkal, že je fajn, jak dole otevřou trávník, a že tam budu s vnoučkam chodit, protože se tam dá ukrýt i do stínu mezi koupáním.

Případně si tam chodit přečíst knížku a skočit si sem tam do bazénu. Nicméně je mi jasné, že hledají nějaký způsob, jak zajistit ekonomickou udržitelnost hospody a areálu i mimo letní dny.

Samozřejmě by tam mohl být jen jednoduchý tzv flow track z udusané hlíny, na kterém se dá jezdit na kole a těch koloběžkách . Ale výběr místa, my přijde nevhodný. Město má pozemky i u sportovních areálů, kde je to vhodnější.
Jméno:eva
Datum:20.08. 10:39
Titulek:skejtparkodpovědět
lidi se skejtbordama jsou jenom tlupa feťáků a smažek, místo parku bych jim postavila vězení.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.09. 12:03
Titulek:nebezpečné mládíodpovědět
Už několikrát mě míjela skupina mladých na elektrických koloběžkách s mohutnými pneumatikami a vítězně a jásavě na mě pokřikovala, že skateboardové hřiště BUDE! Asi navzdor mým výhradám na těchto stránkách. Jim nevadí, že byla zbytečně vyhozena část z dva a půl milionů za úpravu plochy koupaliště (za ty peníze mohl být prostor pokryt travnatým kobercem a už vloni využit na ležení návštěvníků) a bude zničeno výstavbou komunikace a skejťáckého hřiště. Oni nechápou, že rámus ze skateboardového hřiště bude rušit návštěvníky (hlavně rodin s dětmi a staršími lidmi, kteří nedojdou na pískovnu ) koupaliště, hlavně že oni budou mít svoje hřiště. V pátek jsem byla na akci v jedné obci za Prahou, je tam také skateboardové hřiště, ale úplně mimo obytnou zónu, v zeleni, nic nebylo kvůli němu zničeno, je tam u něj sociální zařízení, místnost pro občerstvení a chystá se i bufet. Bude takové zařízení u tohoto hřiště? Prý ne. Podle místostarosty Lence se mládež může vyčurat v hospodě nebo na koupališti. Nebo také za keři, ne? A co když budou hospoda a koupaliště zavřené? Vznikne opět nedokonalý projekt? Bude s ním seznámeno zastupitelstvo nebo vznikne v hlavě rádoby odborníka a té nejchytřejší na radnici?
Jméno:No
Datum:13.09. 13:44
Titulek:tak to musí býtodpovědět
Žůžo labůžo pro lidi,co příjdou za osvěžením k vodě.Přitom pokud se nemýlím,koupaliště dostalo na svůj provoz a rekonstrukce od města dotace,takže nevím,proč by mělo sloužit jen jedné skupině..A nechce se mi věřit,že by jen na skatebordovém hřišti vydělávalo.Jinak s koupáním bída,pískovna na vlastní nebezpečí,samý feťák a zkouřenec.
Jméno:Josef
Datum:14.09. 07:33
Titulek:opět zpackaný projekt radniceodpovědět
Dobrý den, ano, opět další zpackaný projekt radnice, snad na co sáhnou, to podělají. Musí návštěvu koupaliště lidem patřičně zkazit. To by jako město investovalo do té skatebordové rampy ze svého rozpočtu? To snad ne? Proč dělají takový projekt, který je jen pro velmi úzkou skupinu obyvatel Neratovic? Přijde mi to, že se město opět plete do něčeho, do čeho nemá. Takový projekt by si přeci měl realizovat soukromý investor na svém pozemku. Ve městě je potřeba mnoho jiných důležitějších věcí, radši kdyby se starali o daleko potřebnější věcí. Nera radnice děs běs hrůza.
Jméno:Karel
Datum:14.09. 21:48
Titulek:hovada z ODSodpovědět
Podívejte se na jejich fejzbůk, ty zmrdi z ODS zase lžou a klamou. Co si kurva myslej?! Tohle je KONEČNÁ co si dovolují vás urážet paní Spěváčková!!!!

MY SI DO TOHO KECAT NENECHÁME
Jméno:Honza
Datum:15.09. 05:53
Titulek:FB je shitodpovědět
Vím dobře o čem píšu,zrušil jsem jej a dýchá se mi líp.Komunikuji na jiných,důvěryhodnějších forech,po tel.a tak.Vůbec mi tenhle šmírácký paskvil nechybí.A kdo bez něj nemůže dýchat ať se....
Jméno:Libor
Datum:15.09. 13:54
Titulek:všimné.....odpovědět
Za pravdu je různá sazba,
někdy pomník, jindy vazba.
Kdo jí řekne dřív než v čas,
tomu zlomí pravda vaz.

Karel Havlíček Borovský
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 14:04
Titulek:prosbaodpovědět
Prosím, mohl byste mi někdo přeposlat ten příspěvek, kde si kdosi o mě otřel svoje ústa? Děkuji. spevackova@seznam.cz
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.09. 13:44
Titulek:špína na neratovické drbárně...odpovědět
Jak mi oznámil jeden můj milý bývalý žák, na facebookové neratovické drbárně se objevil příspěvek, kde mě, zřejmě naše zlatá mládež nebo někdo v jejím zastoupení, řádné pošpinil kvůli mým námitkách vůči umístění skateboardového hřiště na koupališti. To víte, volby do kraje se blíží, Mrzílková je na krajské kandidátce až 22. a bude potřebovat masivní podporu, aby prolezla. Po facebooku se jistě bude šířit pokyn mládeži, aby šla volit a volila STAN. Mládež přece musí být vděčná za hřiště, ať to stojí, co to stojí. Že lidem zkazí odpočinek na koupališti je nezajímá, starci jsou přece na odstřel (když je nevyhladil korunavir) a nějaké matky s dětmi taktéž, oni žádné fagany nebudou mít. Však už na mě včera zase pokřikoval nějaký debílek na koloběžce, že skejťácké hřiště BUDE!!!!
Jméno:Jana
Datum:15.09. 17:23
Titulek:ať si hoodpovědět
Zříděj u pískovny,stan pro fetky a podobné už tam je,tam to zapadne.My se chceme v klidu slunit a osvěžit,vstupné beztak vysoké.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.09. 18:02
Titulek:prý jsem baba a je potřeba mě shodit....odpovědět
Na facebooku Neratovické drbárně mi tvrdě nadávají kvůli skatebardovém hřišti, Prý jsem baba, dokonce se tam prý (nemám facebook a nebudu jej mít!) výzva, aby mě shodili s kola, na zastupitelstvu prý sedí jen dědci, no jo hoši a dívky, nabízela jsem mladým místo na kandidátce, NIKDO nechtěl a to ještě nebylo SPD. Ai nevíte, že už od převratu jsem požadovala výstavbu FH, jenže radnice si sama vybrala místo, nejprve na hřišti 3. školy, lidi v paneláku 4 roky čekali na zrušení, byl tam strašný rámus do noci, pak ty prvky přenesli na mini hřišťátko u DDM, to byl horor, tak to také zrušili. Tady v tomto městě o všem rozhodují diletanti a neumětelové z radnice a podle toho to vypadá.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:24.09. 23:32
Titulek:facebookodpovědět
Tak jsem se dočetla, že jsem ekofašistka či dokonce fašistka. No to je katastrofa. To jste mě ranili. Asi se půjdu kvůli tomu oběsit. Že se nestydíte tohle napsat! Jste spodina a odpad společnosti. Vy hlupáci vůbec nechápete, že současná politická garnitura postupně ničí naše město včetně zeleně, aby se naplnily pokladny politických stran a kapsy kamarádů a příznivců. Už jste viděli Kostomlatského sady? Tu hrůzu? To je výsledek práce vedení města. A chystá se další pohroma, ještě horší, v lesíku u přejezdu v Mládežnické. To vám nevadí, co? Místo abyste bojovali proti takovým zvěrstvům, urážíte slušné lidi. Je to hnus.
Jméno:Zdena
Datum:25.09. 00:20
Titulek:Zeleňodpovědět
Máte pravdu-i s Kostomlatského sady. I kdyby nyní naše osvícené vedení sochu jezdce pozlatilo, na trestuhodnosti likvidace zeleně, a to nejen tohoto parčíku, to neubere.
Jméno:Josef
Datum:25.09. 08:10
Titulek:RE: facebookodpovědět
Dobré ráno,
je mi z této skupiny mladých (všichni takoví nejsou), kteří podněcují k násilí - shození kohokoli z kola, nepravdivě někoho nálepkují fašistou a urážejí pro věk, tak akorát na zvracení. Oni také nebudou věčně mladí, a to, že lidé před důchodovým věkem či v důchodovém věku mají ohromné životní zkušenosti a moudrost nemohou nikdy pochopit. Měl bych pro ně radu - začít pracovat a na vše si samostatně vydělat, ale taková rada by nevoněla, ostatně už jsem pro ně také out a mimo - je mi 34 let. No jo, není nad to, když mama a papánek všechno zakoupí a ve všem je jim doma vyhověno, to pak nejsou žádné starosti a hlavně se jim nesmí odporovat, nedej bože, když něco náhodou není podle nich...
Jméno:Petr
Datum:26.09. 08:46
Titulek:joo,to je pravdaodpovědět
Petra Janů má písničku "To máme doma mládež".Doma řezali je málo,jak se zdálo,kam to vede se ptám.Tohle je příklad,jen takový slabý odvar,korespondující s poměry tady v Nera.A taky zrcadlují výchovu a mentalitu těch,kdo jim to předává a vychovává.Někteří rodiče by sami potřebovali dovychovat na to,aby mohli fungovat..Nejhorší,že dnešní narušená mládež už zachází do fyzična,nemají dobré vzory,zápal pro život a nějakou slibnou budoucnost.Tihle pokud jim rodiče sami nepodstrojí a nedají o vlastní nezavadí.Bohužel.
Jméno:ten
Datum:27.09. 05:58
Titulek: Nera Fb:odpovědět
...Radši nekomentovat.Septik.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:27.09. 11:59
Titulek:nějaký Kuchař tvrdí.....odpovědět
Že prý něco spojeného s sk. hřiště blokuji. On chudák neví, že ani jako zastupitelka nemám šanci něco blokovat. Cokoli, ani Kostomlatského hrůzu ani Mládeřnický lesík určený k ještě větší zkáze, prakticky nic. To jsou tady takoví mladí experti, co nevnímají věci v souvislosti, jen aby oni z toho měli prospěch, ale na nikoho jiného nemyslí.
Jméno:A
Datum:27.09. 13:02
Titulek: já si myslímodpovědět
Že slovo zastupitel je od toho,že někoho (občany) zastupujete.Patrně ty občany a návštěvníky koupaliště,co o tento výmysl nestojí.Nojo,to...nasejří. Něco jiného by to asi bylo,pokud by tam nebyly sypané městské peníze,to ať si tam udělá majitel třeba klece pro šimpanze.Jsem zvědav,co z toho vzejde.Mladí blahoslavení chudí duchem nás"baví".
Jméno:Anna Spěváčková - ekoašistka a fašistka
Datum:28.09. 17:07
Titulek:hahaha, bezmozky se ozvalyodpovědět
A.S.: Mentálně opožděné dětičky s prkýnky si zřejmě natloukly hlavičky na betonových rampách v Líbeznicích a teď plodí další nesmysly a przní naši rodnou řeč. Nedej bože, čeho se dočkáme, až tady vznikne ten jejich vytoužený skatepark, a budou se po městě prohánět další omezenci. Račte si přečíst jejich výplody:

Neratovice memes for Spolana teens
23 hod ·
&#10071; Čti popisek ponožko &#10071;

Doneslo se k nám, že někdo flexil s tim, že shodí protiskateparkovou bábu Spěváčkovou z kola.
Doufáme, že to neni pravda, ale jestli to opravdu někdo řekl, tak je naprostej idiot.

Skejťáci se už dlouho snažej protlačit skatepark a město se jim snaží vyjít vstříc i přes kritiku lidí jako je právě Spěváčková. Takhle jí akorát dáváte munici, idioti.

#memratovice #neratovice #nera #neramemes #spolana #protiskateparkovababa

Vyhrožovat Spěváčkový shozením z kola nebo podobnou píčovinou.

Dělat si prdel ze zapšklý báby, která sere skoro každýho z Nera, říct rodičům, aby jí příště nevolili a užívat si budoucí skatepark.

A.S.: Hlavně děťátka byste měla zamířit zpět do školičky doučit se pravopis. Máte v něm viditelné nedostatky.

Jméno:Luboš
Datum:28.09. 17:58
Titulek: vidím v tom brkoodpovědět
A narušenost.Nebo nevěříte,že hulit trávu nemohou děcka na 1.st??Tohle je výsledek+doma třeba ještě papánci a matičky a je vymalováno..Neratovice pokaždé...jinak.
Jméno:Zdena
Datum:14.03. 16:27
Titulek:mládež si našla nepříteleodpovědět
Kdože je ten nepřítel? No přece paní Spěváčková. Ta přece prý nechce skateboardové hřiště. Určitě jim to našeptali na radnici. A výsledek se dostavil. U kašny za kinem dnes odpoledne sprostě pokřikovali na paní Spěváčkovou nějací prevíti kvůli tomu hřišti. Už jsem měla připravený telefon, že zavolám policii, ale nakonec zřejmě ztratili odvahu. Já bych jim dala hřiště. Nic bych jim nepostavila. Pořvávat na starší dámu, to je sprosťárna. Paní Spěváčková, doufám že s sebou nosíte aspoň pepřák?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.03. 19:14
Titulek:odpověďodpovědět
Samozřejmě.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz