Názory k článku

Pomník obětem války v Byškovicích – ostuda města

Jméno:jirba
Datum:31.07. 18:21
Titulek:historie, toto není anonymní flaňdácká odpovědět
jméno Štěpán Škorpil je otec dosluhujícího sportovního komentátora ČT. Řekl mi, že jeho otec zde s ostatními snad byl ubit při pochodu smrti, jak je ke konci války pořádali např. rodiče Merklové atp.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:16.08. 06:44
Titulek:Rodiče "Merklové".odpovědět
Pokud "rodiči Merklové" míníte rodiče současné německé kancléřky Angely Merkelové, pak vypouštíte na veřejnost dezinformaci. Jejímu otci bylo v roce 1945 teprve 19 let a její matce 17, takže nějaké pochody smrti mohli na konci války ve svém věku těžko organizovat. Otec kancléřky Horst Kasner se stal později protestantským duchovním a její matka Herlind Kasnerová, rozená Jentzschová, byla učitelkou latiny a angličtiny. Jako váleční zločinci, které se z nich snažíte bůhvíproč vyrobit, by tato svá povolání mohli po válce těžko vykonávat. Více než o "Merklové" vypovídáte o sobě.
Jméno:
Datum:16.08. 08:23
Titulek:to je úplně jednoodpovědět
Makrelu a další buržousty stejnak nemusím,čus vzdělanče!
Jméno:Petr
Datum:01.08. 05:43
Titulek:ano,je to tichéodpovědět
Vymazávání minulosti z paměti.Ale neuvědomují si,že vzpomínky,záznamy,fotograf ie a další ze světa nezprovodí.Kdo má trochu rozumu a inteligence ví,že nás žádný playboy s připláclou parukou a Viagrou každý den na svém nočním stolku za velkou louží nespasí a my se z něj nes...m.Byť o to všemožnými způsoby usiluje.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz