Názory k článku

Buď škola nebo stromy

Jméno:Martin Růžička
Datum:27.12. 14:17
Titulek:Jak jsou ty stromyodpovědět
Jak jsou ty stromy daleko od nových zdí?
Je někde plán nového?
Ne všechno se dá zachránit :(
Jméno:Honza
Datum:09.01. 18:38
Titulek:Stromy nebo děti?odpovědět
Náhradní výsadba bude. Nové prostory už jsou potřeba - děti přibývají a třídy jsou malé - chodil jsem na tuto školu. Teď mi tam chodí děti a věřte mi, že jsem upřímně rád, že se tato "hrůza" zbourá a bude postavena nová vyhovující část školy. Myslím si, že místo pár stromů jich vysadí určitě více. Jen se bude muset chvilku počkat, až vyrostou. Tyto stromy jsou tu dlouho, jednou by se stejně musely pokácet. Takhle bude nová budova, nové stromy - tak musíme počkat, až vyrostou. Myslím si, že asi větší důležitostí jsou vhodné a odpovídající prostory pro děti.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.01. 21:27
Titulek:neznalost neomlouvá....odpovědět
Ty stromy už jsou tu dlouho? Co je to dlouho?
Kolika let se podle vás dožívá borovice a javor? Víte, jak dlouho budete muset počkat, až vyrostou nové stromy, pokud vůbec vyrostou. Asi nic nevíte o životě stromů, jinak byste nepsal takové nesmysly.
Jméno:Jiří
Datum:10.01. 10:39
Titulek:Stomy nebo dětiodpovědět
A to mají podle Vás čekat výstavby, až stromy uhynou? To by se nemohlo stavět vůbec nic v tomto případě. Psalo se, že náhradní zeleň vysadí. Kdyby se na toto mělo čekat, tak polovina Neratovic nebydlí a lidi bydlí pod stanem :-D. Myslím si, že priorita je, aby děti chodily do odpovídajících a vyhovujících prostor.
Jméno:Jan
Datum:11.01. 04:55
Titulek:njn,když to v mnohaodpovědět
Případech sází hala bala jako brambory.Strom potřebuje kolem sebe prostor,hlavně listnáče,ty rostou do šíře a košatí.Ale co vidím v našem městě je to ubohé.A je smutné,jaký vztah k přírodě a jejímu okolí a funkci dnes lidé mají.Jsme barbary,co jí ubližují a ona nám to bde vracet.Vlastně už se tak děje.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz