Názory k článku

Kácení v Lach-neru, ve Spolaně a jinde, úvaha o parkování

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.12. 13:39
Titulek:pokácí se jen 8 stromů odpovědět
Už přišlo rozhodnutí odboru OŽP, tři břízy nepovolil kácet.
Jméno:Nevim
Datum:25.12. 07:52
Titulek:.odpovědět
Co se tyce toho rezidencniho parkovani tak to starosta prosazuje. Jak psal starosta na svem FB Melo by to byt spojene s parkovacim domem. Kdyz se postavi melo by byt dostatek mist na parkovani a muze se to rezidencni parkovani zavest.
Jméno:Z.K.
Datum:28.12. 15:03
Titulek:starosta je loutka na svém místěodpovědět
Pan starosta není brilantní řečník ani politik. Místo jednoznačného a srozumitelného ano, ano, ne, ne plácá prázdnou slámu. Není ani pro to, ani pro ono, éééé, musí s prosíkem, něco bych pro to bych mohl udělat, pojďme se o tom bavit, já moc dlouho nejsem ve funkci, račte si vybrat. Gól je také Asociace parkování České republiky! Správně se instituce jmenuje Česká parkovací asociace.

Praha TV:
https://cs-cz.facebook.com /neratovice.cz/videos/vb.1 653185504900807/4661283041 55356/?type=2&theater

Musíte smazat mezery.


Jméno:Martin Růžička
Datum:27.12. 14:38
Titulek:Rezidentní parkováníodpovědět
Rezidentní parkování - zajímalo by mne provedení.
To budeme mít barevné zóny jak v Praze, kde na to každý nadává?
- - -
Cesta do Prahy - srovnání bus a auto pro mou osobu
bus: 15-20 minut pěšky na bus, 40-60 minut bus, metro 30-45 minut, bus 10-15 minut, pěšky 5 minut (cesta do práce, z práce to bývá trochu delší)
auto: 35-40 minut ráno, 40-50 minut odpoledne + vyzvednu včas děti ze školy a školky
nedá se to srovnávat ;) - vytápění a klimatizace mne netrápí, chrchlací spoluobčané také ne a mám místo k sezení :)
Jméno: Jitka
Datum:28.12. 07:24
Titulek:vzhledemodpovědět
K tomu,jaké služby nám především nabízí dopravce Arriva se není co divit.Autobusy řídí neodpočatí,unavení a bez života řidiči,sotva Vám odpoví na pozdrav.Mnoho z nich je pomalých,lidé nedojíždějí do zaměstnání včas.Autobusy ač jsou nové jsou špinavé,řidičům je zcela putna, kdo jim do busu vleze,jaký vliv to bude mít na okolní cestující.Dost často mají problémy se zavíráním dveří.Nové čalouněné sedačky jsou v některých busech značně opotřebené a špinavé.V létě musel mnohdy cestující žadonit o spuštění klimatizace ve vedrech,páč okna jsou uzpůsobena tak,aby se nedala otevírat.Nejednou se mi stalo,že jsem vylezla z busu a málem ne omdlela,musela jsem si sednout u 3.školy na lavičku na zastávce.naopak v ranních hodinách a chladu jí někteří "vybraní"řidiči zapínali.A to moc rádi pro své pobavení.
Tak se nedivte.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz