Názory k článku

Cenzura v Listech zdárně pokračuje, za naše peníze.

Jméno:Marie
Datum:07.11. 17:22
Titulek:jj,o panstvu jen v dobrém..odpovědět
Je to hnus fialovej co se tu za našimi zády a za naše peníze páchá.A oni si asi myslí,že se to lidé nedozví či co.fakt se začínám už delší dobu stydět za to,kde bydlím.A víte kolik takových podobných dopadá úplně stejně??!!Říkám si:karma je zdarma a boží mlýny melou...Na pár takových už došlo,včetně jejich další nejbližší.Chovají se jak když jim město patří a skládají nám milosrdenství či co..KOCOURKOV hadr.
Jméno:Klára
Datum:10.11. 08:09
Titulek:..a tak mne napadáodpovědět
kde a jak se proti NEdemokracii bránit..Páč mám takový neblahý pocit v našem městě,že ani moc nikomu nevadí.Lidé si zanaříkají v krámě,v hospodě u píva a to je asi tak vše.Takže svým způsobem je jim to dovoleno.ve finále vše hrají a směřují zase jen k p.Spěváčkové,která je tu na vše a vše má spasit.Jít se svou kůží na trh.Nebo se mýlím???
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.11. 09:21
Titulek:tak to vidímodpovědět
Vadí, nevadí? Někomu nevadí, protože ráno odjede do zaměstnání, vrátí se večer. Co se děje kolem něho nevnímá, nemá čas, je unavený...Mladí mají klapky na uších (doslovně) a ne všichni, ale hodně z nich zajímá jen to, kam si půjdou večer zapařit a jak se opijí...Pořád jsou ubezpečováni, že mají svobodu a žijí v demokratické zemi. Kdo se bouří, ubližuje naší demokracii. Staří lidé: ne všichni, ale mnoho je zvyklých se uskrovnit, vydržet co se dá, jsou vděční za maličkost: paní starostka nám pořídila lavičky (skutečně jsem vyslechla), jakási úcta před vládci pocházející ještě z dob monarchie a tatíčka Masaryka. I když občas prolétnou vzduchem zprávy o myšlence na nějakou změnu ve vedení města, vždy se jedná o lidi, kteří jsou lační moci, mnozí i peněz a spadli bychom z louže do bláta. Vztahy mezi vlivnými jsou zakonzervovány, kostlivci ve skříni pečlivě uschováni, co s tím? Jen masa lidí by s tím hnula, jenže kde ji vzít?
Jméno:Jindra
Datum:10.11. 10:21
Titulek:starostaodpovědět
Zklamal mě nový starosta Kroužecký.Myslel jsme, že bude samostatně rozhodovat, jenže když jsme viděl přenos ze zasedání, ztratil jsme veškeré iluze. Neumí řídit jednání, nechá se komandovat Mrzílkovou a za co? Za super slušný plat. Určitě nebere pár tisícovek jako pracující člověk. Kdo ho tam nasadil?
Jméno:Jan
Datum:10.11. 12:52
Titulek:zjistilodpovědět
Že politika ponese více než provoz nějaké kavárničky.To už se proslýchalo před několika lety tam.A jak se říká: nic není o ničem a jen tak v téhle zemi.Jasně,že si bývalí zvolení budou do svých řad zajišťovat své nástupce ve vládnutí a starých vžitých zvycích.A tak dokola.Nepotřebují žádnou Spěváčkovou,Novákovou atd,aby jim koukala do karet a ještě informovala.Potřebují čistý vzduch.A loajálně nakloněné.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz