Názory k článku

V Listech panuje tvrdá cenzura

Jméno:tomáš <pingcow@seznam.cz>
Datum:05.09. 17:29
Titulek:cenzuraodpovědět
v roce 89 jste cinkali proč nejdete cinkat znova proti téhle bandě co vládne městu neratovice
Jméno:Klára
Datum:08.09. 05:49
Titulek:všechno to jeodpovědět
Stejnak jenom fraška,převlékly se kabáty a jede se dál.Bezprecedentně.Tahle země je korupcí a dalším prohnilá,zákony pružné nebo jen pro vyšší třídy.Tady je zakopaný pes.
Jméno:Mára
Datum:11.09. 08:17
Titulek:Se nedivteodpovědět
Když začnete článek osočením z manipulace (neřeším zda je to pravda, nebo ne), tak nejde o článek na téma investic, ale o citlivou informaci o osobách ve vedení města, která skutečně může být pomluvou. Navíc jsem si nevšiml, že by kdokoli jiný ze zastupitelů psal v článcích hodnocení kolegů ze zastupitelstva.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.09. 09:50
Titulek:Osočení nebo fakta? odpovědět
Ta Mára nebo ten Mára? Milý zlatý, co jiného než manipulace s lidmi probíhá na radnici. Když se koalice setkává na svých pravidelných setkáních v pondělí, a je jim dohodnuto, s kterými body mají souhlasit a co se naopak neschválí, a ti pak sedí jak pecky celé zasedání, aniž by se pokusili o něčem diskutovat? To JE manipulace s lidmi. K mým článkům a vyjádření: Lidé v politice MUSÍ snést vyšší míru kritiky, třeba i posměšné, vyplývá to z jejich funkce, takže jakápak pomluva. Město by si nemělo hrát na cenzora a rozhodovat, co je a co není, dle nich, pomluva. Je snad ten, kdo o tom rozhodl, arbitrem (= rozhodce), který je obdařen jasnozřivostí a platí jen a jen jeho pravda? Jakým právem NĚKDO rozhodne o nezveřejnění článku opoziční zastupitelky, která ze své funkce má právo podrobit kritice a kontrole činnost subjektu(ů)? To přece není demokracie, to je autokracie čili samovláda. Samovláda místostarostky Mrzílkové. A ještě: kdokoli jiný ze zastupitelů píše články do Listů, tedy mimo ppp. Mrzílkové, Kroužeckého a Lence? ????? Kromě paní Proškové NIKDO. I ta se pohybuje mimo tenký led, aby byla korektní a proto jí zveřejňují dokonce články dva. Nekritizuje, drží se neutrálních témat a takové lidi radnice podporuje.
Jméno:No
Datum:11.09. 19:08
Titulek:a koho tohleodpovědět
Ještě překvapí nebo o tom neví....??

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz