Názory k článku

Proč sekat zelené plochy jen 2 – 3 x ročně? Znovu a znovu musím vysvětlovat…

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:22.08. 12:15
Titulek:Jednotka rychlého nasazení aneb FCC odpovědět
už zase seká!!!!!!!!!!!!(Za FCC - pan Vejvoda je stavař, pan Machovec technik.)Zkáza zelených ploch!!!!!!!!! Je to schválnost nebo neodbornost? Pánbůh ví. Zřejmě oboje a kšeft k tomu.
Dopoledne jsem se zastavila na OŽP za paní Vaculovou, která rozhoduje veřejné zeleni. Ptala jsme se jí, co hodlají dělat ohledně sekání zeleně. Odpověděla mi, že se už nyní bude provádět třetí seč. Vysvětila jsme jí, že nedávno pršelo, půda je mokrá a neposekaný porost zabrání vysoušení půdy. Ona mi odpověděla, že to bude tak, jak to řekla, bude se sekat potřetí. Ptala jsem se, proč je nutné sekat listy pampelišek, jitrocelů a jiných bylin. Musí se prý sekat proto, aby tráva odnožovala. Upozornila jsem ji na to, že naše trávníky nejsou ani anglické ani golfové a byliny nebudou odnožovat. Dostalo se mi opakované odpovědi, že se bude sekat. Nazdar. Žádala jsme ji, aby mi odpověděla písemně, ne neodpoví. Tak ji o to požádám písemně já, chci to černé na bílém. Uvodíme. Starosta nebyl přítomen. Na náměstí jsem potkala místostarostu Lence (strojař). Odvolával se na nějaký článek, ve kterém nějaká odbornice na trávníky popisuje, jak se má správně sekat. Zřejmě se jednalo o článek s ekolistu.cz. Pan Lenc zřejmě neporozuměl obsahu, chápu, je strojař. Ale míchá se do něčeho, čemu vůbec nerozumí. Další rok ničení zelených ploch může znamenat nezvratné změny, ale to si nikdo nechce nebo neumí představit.
Jméno:Matoš
Datum:22.08. 18:54
Titulek:Bludyodpovědět
Hlavně že vy všechno víte. Pokud vim, tak pan Vejvoda má několik kurzu a školení ohledně zeleně. Být na mně, tak bych Vás žaloval každý den, třeba by Vás psaní tady těch svých nesmyslů a pořád na někoho útočit, přestalo bavit. Co jste vy vyučená? Pokud vím, jste jen obyčejná učitelka, co nedokázala nic víc, než tu na svým webu rýt do všeho, každého napadat. Nashle.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.08. 21:05
Titulek:klobouk dolů...odpovědět
No tak to je pan Vejvoda opravdu znalec. Kam se na něj hrabou vysokoškoláci. Jsem opravdu vyučený chemik, na SVVŠ (dnes by se škola nazývala gymnázium) jsme chodili na výrobní praxi do chemičky Farmakon. Složili jsme učňovské zkoušky a tudíž jsem vyučený chemik. Zbytek vás asi nezajímá, když jsem obyčejná učitelka, je zřejmé že se dal rozepisovat nemá cenu. Asi byste nic nepochopil.
Jméno:ten
Datum:23.08. 17:25
Titulek:Matoušodpovědět
Bude patrně velký .."inteligent"a ví Bůh kdo opravdu.Tak velký,že neví,že tu máme demokracii a svobodu projevu.A asi ani neví,jak se nakládá se soukromou věcí,majetkem..Inu,asi se bude muset hooodně učit,má-li aspoň základku.
Jméno:Přemek
Datum:24.08. 14:53
Titulek:Matoš - absolvent Byškovické Sorbonnyodpovědět
Ty ňoumo nevíš, že učitel musí mít vysokou školu? Vyučená učitelka, no to je gól. Ty nejsi ňouma, ty jsi blb, korunovanej. Paní Spěváčková nedokázala nic jiného, než založit web, provozovat ho skoro dvacet let, napsat stovky článků a odpovídat na stovky příspěvků. To bys dokázal? Mezitím dělat předsedkyni spolku, hájit stromy, cpát děckám do hlavy chemii, přírodopis, ekologii a jiná moudra (mě učila hudební výchovu, dodnes umím Chajdu drnovou), jednu dobu vedla pěvecký sbor, kolem trojky školy vysadila s žáky fůru stromů a vůbec, co se sem cpeš, založ si svůj web a tam můžeš chválit svoje kámoše z radnice, když jim Listy nestačí.
Jméno:Tomáš
Datum:25.08. 05:18
Titulek:jo přesněodpovědět
Spoustě lidem "ta Spěváčková" vadí,ale už nevědí a nedokáží zdůvodnit přesně v čem.Že poukazuje na důkazné a podložitelné chyby těch,co jsou placeni z našich daní nebude asi její chyba.Spíš se to těm hříšným nehodí do krámu,že je někdo klepl přes prsty.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz