Názory k článku

Okamžitě zastavte sekání zelených ploch!

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:26.04. 09:58
Titulek:plevel se nemá sekatodpovědět
Přes moje varování sekání pokračuje. Pokračuje ničení zelených ploch plných plevele, který sekat je nesmysl. Je zřejmé, že radnice s tím souhlasí. Nikdo se nezajímá, jaký to bude mít vliv na zdraví lidí ve městě. Psala jsem sms starostovi Kroužeckému, bohužel, výsledek zatím není vidět.
Jméno:Ilona
Datum:02.05. 13:39
Titulek:sekáníodpovědět
https://ekolist.cz/cz/zele na-domacnost/rady-a-navody /je-sucho.bojujte-proti-ne mu-a-nesekejte-travniky?fb clid=IwAR3hUWBLNXJOrCyIWks 9P5QoLisKmMS-v31uAu8rrglgL D1P_Hc2sTScQPg
Jméno:Jirba
Datum:05.05. 19:41
Titulek:KOMPOSTodpovědět
Ukrajinci vyjedou sekat "trávníky" i když jsou pod sněhem. Zpod sekaček lítá hlína. I v tom zdevastovaném porostu dokáže vykvést osm různých kvítků. To naše děti a vnoučata už v této obci neznají. Na motýla tak leda do pražské botanické, právě tam ve FataMorganě lítají. Trávníky by také snesly kompost!
Jméno:trava <pingcow@seznam.cz>
Datum:07.05. 16:02
Titulek:kaceni sekani odpovědět
posekat všechny plochy a vykácet všechny stromy
Jméno:Ladislav
Datum:08.05. 11:24
Titulek:Fujtajblodpovědět
Nestranná "novinářka" Barbora Tesnerová Kocourková z Mělnického deníku pomlouvá na Facebooku:

"navic ekoteroristka Spevackova ad. by nejradeji nesekala vubec nebo jen 2x rocne, tak se holt nejspis udelal nejaky kompromis"
Jméno:občanka
Datum:14.05. 13:18
Titulek:zrůdnostodpovědět
Včera se opět sekalo na náměstí a to až na dřeň. Hlína lítala okolo. Dnes totéž na Výsluní, prospěch z toho má jen soukromá kompostárna a to jen dočasný. Rychle na to dojedeme všichni-Sahara v Neratovicích. Hlavně, že některých zahradách si travička vesele roste!
Jméno:Fanny <komanicka@seznam.cz>
Datum:20.05. 17:40
Titulek:zastavte sekání..trávy..odpovědět
Bezva, ale zajímá někoho, že se u kopce Miluji kácí stromy, aby se tam udělalo parkoviště pro auta, pokud se konečně zřídí vlaková zastávka??..ty stromy jsou mladé, jen pár let..a najednou nějaký debil rozhodne a nechá je pokácet??..co je to proboha už za zrůdnost v tomhle Absurdistáně???
Jméno:bohous
Datum:06.06. 11:07
Titulek:pravděpodobně dasypyrum villosumodpovědět
Souhlasím se šetrným sekáním trávy. Ale používat hlavu. Kolem chodníků na sídlišti houfně roste pravděpodobně dasypyrum.Jednou se objevil a rok, co rok pohlcuje i tu plevelovou trávu, natož nemluvě o jiných rostlinách a rozrůstá se a rozrůstá. Jeho osiny jsou nebezpečné. Alespoň toto by se mělo sekat, aby jsme se ho zbavily, protože za pár let bude ne plocha trávy, ale jen a jen dasypyrum. To by snad nechtěl nikdo. Jak by bylo krásné, zasít luční trávu s květinami. Spousta měst již na toto přistoupila.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz