Názory k článku

Zase zavlaje na radnici tibetská vlajka

Jméno:Josef
Datum:12.03. 12:54
Titulek:pro ASodpovědět
Vážená paní Spěváčková, já myslím, že v dnešní době můžeme vyjadřovat své názory svobodně. A jestli se zastupitelé nebo lidé na kterékoli radnici nebo domě rozhodli vyvěsit nějakou vlajku (z jakéhokoli důvodu), tak si o tom můžete myslet co chcete, ale to je asi všechno.
Chápu, že vám se vyvěšování tibetské vlajky nelíbí, ovšem vaše snůžka účelové propagandy nestojí za jakoukoli reakci.
Jméno:Anna Spěváčková, městská zastupitelka <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.03. 13:52
Titulek:Todpovědět
Vážený pane pod přezdívkou Josef. Město si nemůže jen tak dyrnyx tyrnyxx vyvěsit nějakou vlajku, musí o tom rozhodnout nejvyšší orgán města - zastupitelstvo. Zastupitelé byli zvoleni. aby vyjadřovali zájmy občanů města. Pokud je mi známo, zastupitelstvo města nehlasovalo o vyvěšení tibetské vlajky. Hlasovala pouze rada, ale ta se musí ze své činnosti zodpovídat zastupitelstvu. Pokud se týká tzv. propagandy, jak jste se vyjádřil, pak se jedná o snadno zjistitelná fakta. Mimochodem, nepíše se snůžka, ale snůška. Neumíte ani pořádně český pravopis a budete bojovat za jakousi velmi vzdálenou zemi, o které nic nevíte. Bojujte raději za zkvalitnění vzdělanosti v naší zemi.
Jméno:Josef
Datum:12.03. 15:59
Titulek:Tibetodpovědět
Vážená paní Spěváčková, na gramatiku jsme nikdy moc nebyl, proto opravuji:

Chápu, že vám se vyvěšování tibetské vlajky nelíbí, ovšem vaše snůška účelové propagandy nestojí za jakoukoli reakci.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.03. 20:24
Titulek:T jako Tibet....odpovědět
Tak teď to má ten správný říz....
Jméno:lucie
Datum:13.03. 07:49
Titulek:Tibetodpovědět
Vážený Josefe, prostudujte si laskavě dějiny Tibetu, než se budete navážet a napadat pí Spěváčkovou , které m.j. nesaháte ani ke kotníkům, že zde šíří nějakou propagandu. Vaše příspěvky svědčí o Vaší inteligenci.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.03. 09:16
Titulek:Ach ten Tibet a jeho ochránci odpovědět
Mě se "líbí", jak se město zabývá prkotinami jako je vyvěšení jakési vlajky státu, o němž tady naši mladí i staří "obhájci" lidských práv nevědí vůbec nic, přesto, že tady máme spoustu problémů, jako je hrozba zániku polikliniky a rehabilitace, postupující nefunkčnost nemocnice, chybějící pohotovosti, zhoršující se životní prostředí, totalitní politika současného vedení města, ignorace občanů...tady máme problém, tady mládeži bojujte. Latinsky zní citát takto: Hic Rhodos, hic salta! čili Zde je Rhodos, zde skákej. Volně přeloženo: Tady je to místo, kde můžeš ukázat, co umíš (ne někde daleko odtud). Takže milí obhájci, zde máte pole své působnosti, tady začněte pracovat ve prospěch svého lidu.
Jméno:Čtenář
Datum:14.03. 10:44
Titulek:proč, proč, proč.odpovědět
Proč radnice nevyvěšují také vlajku Tchai-wanu? Jako vhodné datum se nabízí 25. říjen, kdy byl v roce 1971 Tchai-wan de facto vyloučen z OSN na úkor komunistické Čínské lidové republiky.
Jméno:Lucie
Datum:24.03. 13:41
Titulek:Parlamentní listy 24.3.2019 "výňatek"odpovědět
Mávání tibetskými vlajkami a jejich vyvěšování na všech sloupech považuji pouze za exhibicionismus. Zapojují se do něj jen ti, kdož nemají jiná témata, případně touží po levném zviditelnění. Málokdo z účastníků těchto akcí asi ví cokoliv bližšího o historii Tibetu. Například to, že před okupací Pekingem vládla v autonomním, nikoli samostatném Tibetu, feudální teokracie s nevolnickými prvky. To pochopitelně nic nemění na krutostech, kterých se Číňané na tibetském obyvatelstvu dopouštěli a možná stále dopouštějí. Dávat ale rovnítko mezi demokracii a Tibet je směšné.
Jméno:VB
Datum:25.03. 09:58
Titulek:Tibetodpovědět
Největší problém vidím v tom, že se málo čte (tím nemyslím beletrii ani bibli). Lidí se nechávají ovlivňovat soc. sítěmi, je to jednodušší, toť vše.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz