Názory k článku

Vedení města chystá utratit miliony korun za šílené monstrprojekty

Jméno:obyvatel Byškovic
Datum:15.03. 14:59
Titulek:kanalizaceodpovědět
Tak jestli jsem to dobře pochopil, tak blonďatá pipina má 300 mega na úřad, další mega na přístaviště a pod. A na kanalizaci v Byškovicích není? V neratovických listech se psalo,že se převádí 16 mega z Byškovic na kanalizaci do Lobkovic. Je to pravda? A proč je kanalizace pouze od podnikatele BURDY po syny podnikatele STANIKA? Není to záměr? Ostatní si mají platit předražené vyvážení žump na čističku? Paní Spěváčkové si velice vážím, ale řeší kdejakou spadlou pampelišku,(samozřejmě nadneseno) ale jako zastupitelka by měla řešit i důležitější věci. Může mi na to odpovědět. Takový ty keci ,že si to musí vyřešit byškovický neberu, jelikož nemáme zastoupení na úřadě a nikdo se s námi nebaví.
Jméno:to
Datum:16.03. 05:46
Titulek:taková Libišodpovědět
Na tom byla kdysi stejně.A pak se odtrhli a osamostatnili.Ti velkopodnikatelé,kteří získávají zakázky+další proti panstvu se za Vás bít nebudou.Každý si hraje na svém písku.Zvláštní jak si vždycky každý vzpomene na řešení problémů že je p.Spěváčková...
Jméno:VJ
Datum:19.03. 23:28
Titulek:Krytý bazén přestavba?odpovědět
Proč se má přestavovat krytý bazén. Jde se dozvědět někde víc? Však je v dobrém stavu. Nejde jen o obměnu technického zázemí?

Jinak snad se z něho neudělá nějaký aquapark, kam kde už si člověk nezaplave. Na letním koupališti už jsme přisli také o plavecké dráhy. Člověk pak musí v létě jezdit do Prahy, aby si kvalitně zaplaval.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz