Názory k článku

Vedení města chystá utratit miliony korun za šílené monstrprojekty

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.03. 22:23
Titulek:mozek mi to nebere...odpovědět
Skoro jako reakce na můj článek byly drasticky "zmlazeny" keře podél trati na náměstí. Inu, proč ne, když podle názoru jednoho "odborníka" se ptáci během likvidace stromů a keřů odstěhují a když zeleň za pár let doroste, zase se vrátí. Geniální myšlenka...
Jméno:obyvatel Byškovic
Datum:15.03. 14:59
Titulek:kanalizaceodpovědět
Tak jestli jsem to dobře pochopil, tak blonďatá pipina má 300 mega na úřad, další mega na přístaviště a pod. A na kanalizaci v Byškovicích není? V neratovických listech se psalo,že se převádí 16 mega z Byškovic na kanalizaci do Lobkovic. Je to pravda? A proč je kanalizace pouze od podnikatele BURDY po syny podnikatele STANIKA? Není to záměr? Ostatní si mají platit předražené vyvážení žump na čističku? Paní Spěváčkové si velice vážím, ale řeší kdejakou spadlou pampelišku,(samozřejmě nadneseno) ale jako zastupitelka by měla řešit i důležitější věci. Může mi na to odpovědět. Takový ty keci ,že si to musí vyřešit byškovický neberu, jelikož nemáme zastoupení na úřadě a nikdo se s námi nebaví.
Jméno:to
Datum:16.03. 05:46
Titulek:taková Libišodpovědět
Na tom byla kdysi stejně.A pak se odtrhli a osamostatnili.Ti velkopodnikatelé,kteří získávají zakázky+další proti panstvu se za Vás bít nebudou.Každý si hraje na svém písku.Zvláštní jak si vždycky každý vzpomene na řešení problémů že je p.Spěváčková...
Jméno:VJ
Datum:19.03. 23:28
Titulek:Krytý bazén přestavba?odpovědět
Proč se má přestavovat krytý bazén. Jde se dozvědět někde víc? Však je v dobrém stavu. Nejde jen o obměnu technického zázemí?

Jinak snad se z něho neudělá nějaký aquapark, kam kde už si člověk nezaplave. Na letním koupališti už jsme přisli také o plavecké dráhy. Člověk pak musí v létě jezdit do Prahy, aby si kvalitně zaplaval.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.03. 11:07
Titulek:marné....odpovědět
Všechny investice schvaluje zastupitelstvo naráz v rozpočtu. Tím to končí a zastupitelé už nemají možnost něco změnit. Máte jen jistotu, že koalice v počtu 11 (v současné době po volbách - pokud je přítomná paní Vojtová za KSČM a přidají se i někteří lidé z NeraHnutí i více hlasy) rozpočet schválí. Tohle někdo vymyslel, osvědčilo se jim to a už několik let se v tomto městě používá. Nikde není nařízené, jak se mají investice schvalovat. Sice jsme jako zastupitelé obdrželi chytrou příručku, kde je doporučeno, aby samospráva spolupracovala s občany a vybírala s nimi potřebné investice, vydalo ji MV, ale není to nařízené zákonem o obcích. Takže sorry jako. Jak říká naše mládež.

P.S.: Dojděte si na správu majetku, požádejte podle zákona o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb. o projektovou dokumentaci k bazénu. Do 15 dnů vám ji musí předložit. Kdyby ne a budou dělat mrtvého brouka, můžete podat stížnost na Stř. kraj. Když písemně odmítnou, můžete se odvolat také na kraj.

Pořád upozorňuji na to že zde chybí kvalitní oponentura k projektům již v zárodku, tedy ve stádiu studie a spolupráce s občany. Nic z toho se neuskuteční, protože chybí vůle to učinit. Navíc je pozdě. Stovky milionů byly prošustrovány špatným rozhodnutím nejvyšších anšich čunitelů.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz