Názory k článku

Jsem skoro půl roku zastupitelka města a doposud se mi nepodařilo prosadit jediný návrh.

Jméno:Polemika
Datum:18.02. 10:06
Titulek:srozumitelná informaceodpovědět
Stejně tak občan, pokud nemá přístup na internet – tj. do katastru, nemůže představit, o jaké pozemky se jedná a kde přesně se nacházejí. Následuje příklad směny mnoha pozemků s uvedením parcelního čísla a rozměrů parcel.
Je smutnou pravdou, že oficiální informace ohledně prodeje pozemků
ap., nejsou k občanovi vůbec vstřícné. Daleko lépe většinou informují realitní kanceláře, které uvedou širší situaci, v ní barevně označí dotčený objekt...
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:28.02. 08:52
Titulek:Když zastupitel podá návrhy do MZ...odpovědět
Jak to dopadlo s mými návrhy na zasedání 13. února 2019? Jak se dalo očekávat, špatně. Starosta Kroužecký hovořil pouze o dvou bodech a to jednací řád a lesíky, dalších pět bodů prý bere jako podnět k diskuzi, ale ne na zařazení do programu zastupitelstva. Nakonec rozhodl, že ty dva body budou zařazeny do bodu různé a bude se o nich hlasovat dohromady. Jak to dopadlo? Do bodu různé nebyly body zařazeny a nehlasovalo se o nich. Takže všech sedm návrhů bylo shozeno ze stolu a to právě díky současnému jednacímu řádu, který vkládá do rukou veškerou moc předsedajícímu, dříve starostce |Mrzílkové, nyní starostovi Kroužeckému. Spadli jsme z louže do bláta.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz