Názory k článku

Zastupitelstva schválilo rozpočet i s investicemi

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.12. 21:48
Titulek:ticho v audiuodpovědět
Byla jsem navržená na ověřovatele zápisu. Vzala jsem to vážně. Včera jsem seděla dvě hodiny v zasedačce a poslouchala audio záznam. Bohužel, hned na začátku, kdy byl mimo program přizván Ing. Marek, aby zastupitelům vychválil projekt masivního, nevhodného zásahu do lesíku Mládežnická (vpravo k přejezdu do Libiše) se cosi semlelo s promítáním fotografií a zbytek času se nic nenahrávalo na audio. Není nahrán ani můj nesouhlasný příspěvek a příspěvek pana Sloupa. Snažila jsem se vysvětlit zastupitelům, že lesík je velmi důležitá izolační hradba chránící město před hlukem, prachem a jedovatými látkami z chemiček. V případě výbuchu by zachytil první náraz detonace a je proto v zájmu města jej nezničit neuváženými zásahy jako je odstranění současného podrostu včetně ostružiníku a maliníku, likvidace akátů aj. a to v době vytrvalého sucha, kdy nová výsadba, i pokud by byla zalévána, nemusí úspěšně růst. Vpád těžkých mechanizmů poruší nynější rovnováhu v lesíku. Předvedla jsem zastupitelům, jak vypadá vnitřek kořenového balu uhynulé sakury na psím hřišti s pahýly kořenů, nerozpadlého pletiva a kusů jílu vyplňujícím prostor v pletivu. To vše není zachyceno ani v audiu ani v zápise. Je to náhoda nebo schválnost? Je možné, že na radnici skoro šestnáctitisícového města není zaručena kvalitní audio vizuální technika, aby byl zachycen průběh zasedání pro pozdější kontrolu. Za osm let působení starostky Mrzílkové nikdo z vedení města nepostrádal promítání dokumentů a dalších pokladů k projednávaným věcem.
Jméno:Ella
Datum:21.12. 14:26
Titulek:otazkaodpovědět
Pokud nelze zápis srovnat se záznamem, je vůbec platný?

To je situace zralá na dotaz na ministerstvo vnitra.
Jméno:Honza
Datum:26.12. 07:19
Titulek:MVodpovědět
To smete ze stolu a svět se bude točit dál,jako s jinými a podobnými kauzami v téhle zemičce.Banánové.Však o penězích,byznyse a korýtkách jde vždy až na prvním místě.Nebo že bych se mýlil???!!
Jméno:Honzo
Datum:01.01. 20:13
Titulek:možnáodpovědět
máte pravdu, ale s tímhle přístupem se nic nehne. Předem si říct, že to smetou...Třeba jo, třeba ne. Třeba jo poprvé, ne po třetí atd.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz