Názory k článku

Nepůjdete volit? Pak si za vás JINÍ zvolí SVÉ zastupitele, kteří nebudou ochotni hájit vaše zájmy

Jméno:Petr
Datum:28.09. 06:10
Titulek:ano,je to takodpovědět
Ovce a znechucení volí (nevolí) po svém,přitom jsou to právě oni,kdo nedokážou ani zmála přiložit ruku k dílu a konat.Jen remcají,kritizují a čekají na koblih.
Jméno:Matěj
Datum:29.09. 10:13
Titulek:předvolební slibyodpovědět
Mě se líbí, jak na mě čumí po celých Neratovicích xichty těch správných...Kdo z nic se zastal občanů, když radnice prosazovala svoje zvrhlé plány? pokud se pamatuji, tak jedině paní Spěváčková trpělivě obcházela zahrádky a věšela oznámení o záměru města zlikvidovat v novém územním plánu zahradní kolonie.
Jméno:Dan
Datum:29.09. 10:32
Titulek:jj,zaslepenostodpovědět
Ovčanů a dalších nezná mezí.Lidi si myslí,že jen modrá je dobrá a dál nejede vlak.Přesně tak jak nám vymyjí mozky.Se divím že tu ještě web p.Spěváčkové "operuje" a někdo ho z patřičných důvodů nezakázal,neodstranil.Jen tak se lidi dozvědí wo co go a jak to s námi skutečně "myslí".Bohužel ale v LN to nevyčtou.Házím ten blafák konšelstva do sběru aníž bych ho četl.
Jméno:majka
Datum:02.10. 11:47
Titulek:Předvolební kampaňodpovědět
To bude velký boj. Z každého rohu na mě koukají rozesmáté obličeje, čtyři roky jsem o nich neslyšel a najednou že je mám volit.Nevím, proč. Mám volit Kroužeckého, který navrhl nešťastnou privatizaci bytů? Proč volit Hampejze, který nechodil na kontrolní výbor a vykašlal se na komisi pro životní prostředí. Jak bude pracovat jako zastupitel? Na plakátech působí dobře, proto ho taky vybrali, ale jako zastupitel je nevolitelný. Neratovice společně nenabízejí žádný program jen že budeme pracovat společně. To chci vidět. Svatá trojice ODS Hrodek, Poříz, Wízner - o co se zasloužili za uplynulé čtyři roky? Dva úředníci, Černý a Gottfried. Jak mohou být úředníci zastupiteli, nechápu. Jak napsal D-Fens: Při vlastním aktu křížkování se zaměřuji na to, abych nedal křížek ani jednomu úředníkovi a veřejnému nebo státnímu zaměstnanci, případně lidem, které živí město. Pokládám za zvrhlé, že se členové veřejné správy ucházejí o politická místa tamtéž, pokládám to za něco jako incest. Volby jsou aktem legitimizace veřejné moci, z čehož plyne, že veřejná moc nemá ve volbách co pohledávat, jinak by legitimizovala sama sebe.
Jméno:Zdena
Datum:02.10. 14:59
Titulek:volbyodpovědět
Nikdo ze současných zastupitelů by neměl dostat další šanci.Stačilo.Pro mne osobně jsou všichni zklamání-někteří dokonce vélkéé.Nadějné je NeraHnutí,škoda,že ne s pí Spěváčkovou.
Jméno:vždyt paní Spěváčková
Datum:03.10. 02:48
Titulek:kandiduje.odpovědět
je za SPD. Co vím, bude tuhle stranu volit hodně lidí, už jen v naději kolem zneužívání socialních dávek + jde o nové tváře.
Jméno:muf
Datum:03.10. 14:49
Titulek:haodpovědět
Dovolte abych se zasmál. Jestli vám přijde 130 lidi hodně tak pak ano mate pravdu.
Jméno:muf
Datum:03.10. 14:50
Titulek:ha haodpovědět
Nera hnutí vy si ale protiřečíte. Nebudete a nechcete volit nikoho ze současných zastupitelů a proto volíte Šandu který začal pracovat až ted půl roku před volbam???
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:03.10. 15:54
Titulek:volte SPDodpovědět
Ze strany Nerahnutí nebyl o mě zájem...prý mají odborníky na vše, i na zeleň...Jenže nepamatuji, že by někdo z nich bránil stromy a protestoval proti postupu odboru životního prostředí. Když založili Sousedkou iniciativu, přestali mě informovat, jak postupuje kauza Třešňák a výstavba hypermarketu, ačkoliv jsem dlouhé roky vše více méně sama organizovala.
Jméno:Máťa
Datum:04.10. 10:03
Titulek:Nikdo ze současné koaliceodpovědět
"Nikdo ze současné koalice" by bylo přesnější!
Nikoho ze současné koalice nevolit, vše odkývali a o nic se nezajímali! Stačili jim polopravdy od rady/starostky. Nehájili zájmy občanů, ale developerů a podnikavců.
###
No a SPD :) - proč tu máme bilboard s Okamurou, on tu nebude - kult osobnosti ;)
Jak zajití změnu dávek na úrovni obce, když je to dle zákona = sliby chyby.
Obec se musí řídit zákony a v PS zatím nic neukázali - další populisti.
###
volte lidi a ne strany - zaškrtávejte osobu!! a zkuste si napsat pro a proti. Nemusíte zaškrtat všech 21, třeba vám vyjde jen 15 - těch dobrých podle vašeho svědomí.
PS: všimli jste si, že se blíží volby :) - i bez papírů ve schránce to jde v našem městě poznat: Začala oprava chodníků :)
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.10. 10:26
Titulek:to není správná rada...odpovědět
Ano, celá koalice se provinila na současném úpadku města. Ale: Co dělala opozice? Odporovala, hlasitě protestovala? Podávala odlišné návrhy? Prosazovala nový vhodnější jednací řád? Setkávala se s občany?
Ne. Až teď před volbami. "Děkuji paní starostce za to, že nám zalila díry v asfaltu, dala nám sem lavičky", toto zaznělo z řad opozice. Kdo navrhl privatizaci bytů? Koalice? Ne. Zastupitel z řady tzv. opozice. Co se týká SPD: komunální problémy nemají nic společného s PS, ale to víte moc dobře. Jen nechcete, aby nás lidé volili. Nehodíme se vám do krámu, že. Toto zastupitelstvo bude možná řešit, kam ubytovat migranty a pak budou mít sluníčkáři pré...Že to není možné? Vše je možné... Vy si myslíte, že nebudu hájit půdu, zeleň, zahrádkáře, seniory??? Můžete se na mě spolehnout. Tady pokud se dostanu do zast. Když zakřížkujete lidi z různých kandidátek: vy si fakt myslíte, že kandidát z ODS bude jednat za sebe a bude prosazovat zájmy obyčejných lidí? Ani náhodou. Je tam proto, aby si také trochu hrábl...Co když zakřížkujete člověka, jehož strana nedosáhne 5%? Pak vás hlas bude k ničemu. To, co vám tady radí nějaký Máťa, je špatná rada.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.10. 10:34
Titulek:slušní lidéodpovědět
Jen na doplnění: byla jsem od převratu třikrát v zastupitelstvu. Byli zvoleni slušní lidé, dobře jsme je znala a divil byste se, co se z nich vyklubalo. Hájili jen svoje zájmy nebo své skupiny - sportovci, majitelé pozemků, přátelé developerů...někteří se projevili jako naprostí negramoté, vůbec nerozuměli tomu, o čem měli rozhodovat, neznali zákony, nechali si namluvit cokoli a buďte si jist, že úředníci přesně věděli, co se od nich očekává...Bylo to vždycky, ale nyní ta nadřazenost a arogance dosáhla vrcholu...jenže, obávám se, že mnoho lidí se domnívá, že je to tak správně..vrchnost se musí poslouchat, že...
Jméno:jj,
Datum:04.10. 19:58
Titulek:vrchnostodpovědět
Ono je to jako s tou loajalitou ke svému chlebodárci dnes tak všudypřítomně propagovanou.Pán musí být ctěn jako zdroj obživy.Ale kde by byl on bez těch pěšáků a "lůzy".Dovolil by si být xkrát do roka s rodinou na exotické dovolené,luxusní auto,dům,zajištěné děti na VS a další??!Možná,ale jen trochu.
A tak je to i se zdejší.."vrchností".Jen to jejich modročerné je správné a žádné kecání do toho.Plátci daní vlastně mohou být vděčni za to,co nám zde tak těžce vybojují a prosadí..Ha,ha..A žádné názory,diskuze,debata,průh lednost,záznamy...To je voda na jejich mlýn.Jenže ne každý je tak hloupý.Necháme se překvapit.Každopádně zastávám názor,že jít k volbám je lepší než zvolit špatně.Bude to tvrdý boj.
Datum:06.10. 20:42
Titulek:a proč je to špatná rada? :)odpovědět
Tedy spíš proč to byla špatná rada?
Opozice se snažila v rámci možností - koalice prohlasovala i blbosti, proto moje rada "nevolit NIKOHO z koalice".
Komunální volby jsou o lidech - buď je znáte a věříte jim nebo ne. Není to o straně nebo hnutí.
Podezříváte ostatní z hrabání, no fuj - to zavání pomluvou. Nebo je všechny osobně znáte? Asi těžko.
Neznám nikoho z Neratovic za SPD (občas vídám nějaké auto z nálepkou). Nějak jsem nechápal proč vy jdete zrovna za ně.
NIKDE jsem nepsal, že by komunální volby měly něco společného s PS, PROTO nechápu proč je v Neratovicích na bilboardu Okamura s heslem do PS a ne tváře z Neratovic a co chtějí dělat pro Neratovice!
6,66 % tak nijak zářný výsledek, gratuluji k přeskočení jedničky - nebude tlak na odstoupení a přenechání postu lídrovi? :) Málem i na SPD platilo to o 5 %. A "propadne" jen jeden z 21 možných, a to je furt dobré
Proč strašíte migranty? To už do vás nalili SPD brožury?
- - -
NeraHnutí oslovilo dost lidí (a dost jich i sjednotilo) a i při malé účasti (skoro nejmenší v okolí - ale nadává každý! ale aby zvedli zadek a šli rozhodovat, to ne) dokázali získat 34 %, sestavovávní koalice budou mít těžké.
Netuším zda zkousnete Šandu a pomůžete jim proti Mrzílkové :)
to vše ukáže čas
Jméno:AlNo
Datum:06.10. 21:42
Titulek:¨¨odpovědět
Pane Růžičko, souhlas s postřehem so Okamurovi na plakátech - to byla pěkná blbost.

Pište sem zase víc, vždy jste měl dobré příspěvky. I na FB.
Datum:11.10. 08:49
Titulek:Pokud tu zase nezavládne cenzuraodpovědět
Pokud tu zase nezavládne cenzura, tak se sem dá zase psát.
FB již nemám, neodsouhlasil jsem jejich nové podmínky ... a je klid :)
- - -
a třeba po volbách bude možné psát na web města ... uvidíme jaká bude koalice :) a co prosadí dobrého.
Zda zruší to špatné.
atd

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz