Názory k článku

Dvojka na kandidátce SPD, Mgr. Anna Spěváčková, priorita pro zastupitelstvo: Adaptace na klimatické změny

Jméno:Martin Čejka
Datum:20.09. 07:33
Titulek:Souhlasodpovědět
Věcný, jasný a odborný článek. Vás by paní Spěváčková měl Městský úřad najmout jako poradkyni pro péči o životní prostředí, když to vlastními neschopnými úředníky nezvládá. Doufám, že se do zastupitelstva dostanete. Držím Vám palce.
Jméno:Lenka
Datum:20.09. 20:31
Titulek: JE TO TAKodpovědět
Držíme palce,ať je p.Spěváčková zvolena.Tohle město už enviromentálně mele z posledního.Kdo má oči a chce vidět,uvidí.ta zvěrstva už nelze přehlížet a tolerovat.Chce to změnu a stávající potrestat za takové činy.Co nevidět by tu mohla zbýt jen pustá krajina či přistávací dráha pro Marťany,vše zalité do betonu a asfaltu.Ale v tom případě i se slavnou "Hmyzu zdar".
Jméno:Petr Novák <petr.novak123@gmail.com>
Datum:22.09. 09:37
Titulek:Přesně takodpovědět
Vážená paní magistro,
naprosto s Vámi souhlasím. Jinde už na tom systematicky pracují, v Neratovicích vysazují trvalky... Celkově lze říci, že lidem na radnici (hlavně vedení) jde pouze o jejich koryta.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.09. 10:45
Titulek:poškozování kořenůodpovědět
Minulý týden 13. a 14. 9 jsem byla na semináři v Brně, Strom pro život, život pro strom. V Brně visela letáky: 100 lip pro Brno. A jak jsem projížděla městem šalinó, musím objektivně přiznat, že brněnské ulice jsou zelené, plné stromů. Stromů, které by už naše destrukční radnice nechala pokácet, protože mají tlakové větvení, dutiny a praskliny, jsou tudíž strašně nebezpečné. Oni se pořád ohánějí pádem pajasanu ve Zlíně, kdy zahynul jeden chlapec, jenže ten strom byl na pohled zcela zdravý a stabilní. Při nějakých výkopech mu stavebníci zničili kořeny pod zemí, kam nikdo nenahlédne a vyvrátil se. Kontroly nic neodhalily. Strom byl údajně trvale poškozován a kořeny mu uhnily. Tady se kope kolem stromů a nikdo nenařizuje firmám, jak mají postupovat. Už si ani nevzpomínám, kolik upozornění na porušování norem jsme posílala na radnici na správu majetku kvůli poškozování kořenů při výstavbě.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz