Názory k článku

Město nechalo zničit zdravé keře u ZUŠky

Jméno:Ferda
Datum:18.09. 21:19
Titulek:podnětyodpovědět
Ve schránce jsem dnes měl noviny Starostů a nezávislých Známe náš kraj. Na stránce 7(vpravo dole) je výzva k hledání absurdit-především ve styku s úřady... Podněty zasílat na absurdity@stan.cz. Ale-to by bylo na několik knih, že.
Jméno:Jirka
Datum:19.09. 22:19
Titulek:nedostal jsem odpovědět
Já nic nedostal? Jak je to možný? To je diškriminácija!!!!
Jméno:Naďa
Datum:19.09. 08:15
Titulek:absurdníodpovědět
Starostka Mrzílková - údajně ekoložka, přezdívaná Hmyzu zdar, za jejího působení vykáceny a ořezány stovky stromů. Masaryčka za zelena. Pokácen dub s chráněnými brouky. Hrodek - neuvolněný místostarosta, za 10 tisíc měsíčně, na radnici ho nenajdete jak je rok dlouhej. Teď se na nás kření z každého rohu. To je absurdní, ne
Jméno:Tomáš
Datum:19.09. 15:30
Titulek:bilbordyodpovědět
Křeněj se na nás teď všichni ti vyretušovaní kandidáti.Ale pokud jste byli někdy na zastupitelstvu-když už tam vůbec dorazili,tak jen oči dolů do NB,mobilu,šuškali si,ev.přitakávali...
Jméno:No
Datum:19.09. 16:52
Titulek:..A bude hůřodpovědět
Tomu věřte,páč lépe už bylo...Spíše by to chtělo donutit spoustu lidí jít k urnám volebním a ovce přesvědčit o bezkoblížnictví.
Jméno:Bětka
Datum:19.09. 21:58
Titulek:Už jich mám plné zubyodpovědět
Hlavně že všichni kandidáti budou chránit půdu, zeleň, zahrádky, hmyz, ptáky atd. Co dělali do této doby, proč veřejně nevystupovali a neprotestovali proti ničení přírody ve městě? Teď na mě zírají z každého sloupu, kde vzali peníze na svou propagaci?Jak je znám, budou je chtít dostat rychle zpátky, chtějí být starosty a místostarosty se statisícovým platem, předsedy komisí a výborů s nějakou odměnou, hlavně být zvolen.
Jméno:Honza
Datum:19.09. 22:05
Titulek:je před volbamiodpovědět
To budou sladcí na každého a slibovat.Počkejte však až bude po nich,až ptáčka(voliče),co mu slibovali lapí.Rok od roku bedlivě zvažuji koho volit,ale moc možností není.Koalice,provázanost nebo není o co stát,jedno s druhým.Ale zúčastňuji se.Pak zjistím,že si ti původní převlékli jen košile nebo místa obsadili jejich kopie.
Jméno:Jirka
Datum:19.09. 22:17
Titulek:Vím, koho volitodpovědět
Budu volit SPD celou, aby každý dostal hlas. Přidám křížek Spěváčkové, nikdo jiný nezaručuje, že bude opravdu hájit zeleň a životní prostředí. Je jediná která rozumí stromům. Nehodlám křížkovat kandidáty z různých stran, stejně pak hlasují jak jim dovolí jejich strana a vláda.
Jméno:Lenka
Datum:20.09. 20:16
Titulek:mám toodpovědět
Naprosto stejně jako Vy.P.Spěváčková již jednou ve vedení města či zastupitelstva stála,ale znáte to,moc viděla konšelstvu do karet a znala- a to se nehodilo.Sice na stromech a zeleni život města nestojí,ale myslím,že by si i v jiných oblastech dokázala poradit,byli-li by jí k ruce ti správní a stejnak znalí lidé.tím nechci tvrdit,že je zeleň a vše s tím spjaté zbytečné.Naopak-vše se vším souvisí a jako poslední článek to schytá a bude na tom tratit zas a jen ČLOVĚK.Je třeba si v posledních minutách,kdy nám matka příroda dává ještě šanci,ale již chystá odvetu si toto uvědomit.Život nestojí jen na hmotných statcích,nákupech v hypermarketech,pořizování domů,aut,mody,létáním do exot.krajin,sexu či dalším.Příroda je nedílnou součástí nás všech.Už jednou město kvetlo,bylo jak ze škatulky,plné zeleně,mís s letničkami,záhony,stromů,k eřů,kropených ulic,pravidelně čištěno a udržováno.Chtěla bych toto zažít znovu..S novým a lepším vedením spolu s p.Spěváčkovou!!A když ne,alespoň se pokusit a zvolit ji,udělat alespoň kousínek pro to.
A teď milí rejpalové,škarohlídi,ovce a zakuklenci do mě!!!
Jméno:Honza
Datum:26.09. 18:22
Titulek:chci se zeptatodpovědět
Zda byl podán v tomto případě podnět k Inspekci živ.prostředí.Je možno i uvést kolik jich bylo dosud podáno a nějaké procento úspěšnosti??Pokud to není tajemstvím.děkuji.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz