Názory k článku

Město nechalo zničit zdravé keře u ZUŠky

Jméno:Ferda
Datum:18.09. 21:19
Titulek:podnětyodpovědět
Ve schránce jsem dnes měl noviny Starostů a nezávislých Známe náš kraj. Na stránce 7(vpravo dole) je výzva k hledání absurdit-především ve styku s úřady... Podněty zasílat na absurdity@stan.cz. Ale-to by bylo na několik knih, že.
Jméno:Tomáš
Datum:19.09. 15:30
Titulek:bilbordyodpovědět
Křeněj se na nás teď všichni ti vyretušovaní kandidáti.Ale pokud jste byli někdy na zastupitelstvu-když už tam vůbec dorazili,tak jen oči dolů do NB,mobilu,šuškali si,ev.přitakávali...
Jméno:No
Datum:19.09. 16:52
Titulek:..A bude hůřodpovědět
Tomu věřte,páč lépe už bylo...Spíše by to chtělo donutit spoustu lidí jít k urnám volebním a ovce přesvědčit o bezkoblížnictví.
Jméno:Honza
Datum:19.09. 22:05
Titulek:je před volbamiodpovědět
To budou sladcí na každého a slibovat.Počkejte však až bude po nich,až ptáčka(voliče),co mu slibovali lapí.Rok od roku bedlivě zvažuji koho volit,ale moc možností není.Koalice,provázanost nebo není o co stát,jedno s druhým.Ale zúčastňuji se.Pak zjistím,že si ti původní převlékli jen košile nebo místa obsadili jejich kopie.
Jméno:Honza
Datum:26.09. 18:22
Titulek:chci se zeptatodpovědět
Zda byl podán v tomto případě podnět k Inspekci živ.prostředí.Je možno i uvést kolik jich bylo dosud podáno a nějaké procento úspěšnosti??Pokud to není tajemstvím.děkuji.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz