Názory k článku

Báječná rekreace na neratovické riviéře.

Jméno:Zdena
Datum:05.08. 12:02
Titulek:Riviéraodpovědět
Než se tam vypravím, mám dotaz - jak je to na té slavné Riviéře s hygienou - jsou tam WC s možností umýt si ruce, nebo se snad předpokládá, že se potřeba bude konat do Labe čí okolních křoví? Je to místo určené k rekreaci, tak by nějaké hygienické zázemí mělo být samozřejmostí.
Jméno:Karel
Datum:05.08. 19:22
Titulek:s tím bychodpovědět
Moc nepočítal v tomhle socměstě a s tímto vedením.Spíš jsem jen slyšel,že město potřebovalo někde utratit onu hříšnou částku za zprovoznění.Jistě to přineslo i vedlejší užitky pro některé.Takže je velice pravděpodobná ona Vaše varianta b).Spíše s nadstandardními službami budu počítat u slavného přístaviště.
Jméno:Ondra
Datum:05.08. 22:35
Titulek:WCodpovědět
My chlapi jsme na tom dobře,ale přítelkyně má problém s tím chodit ve městě do křoví.Během pracovní doby úředníků jsou otevřeny WC v budovách MěÚ,ale než si někde vyprosíte klíč,tak už ho ani nepotřebujete:)...A po pracovní době úřadu-zbývá ve městě křoví,průchody.Proč by to na Riviéře mělo být jinak.Na veřejné WC se asi nedaly čerpat Kč z Evropské unie,anebo se nedaly odklonit.Abych nezapomněl-možná občas funguje ten nonstop vrčící( za Kč)vedle lékárny.
Jméno:Jana
Datum:06.08. 16:47
Titulek:proto město smrdíodpovědět
Na sto honů na dálku.Nejen od Spolany.Zkuste se jet vydýchat třeba na Šumavu a pak se opatrně nadechujte při návratu.Rozdíl patrný ihned.Hlavně že má Hmyzu zdar všude vyluxováno.
Jméno:Zdena
Datum:06.08. 20:02
Titulek:Hygienaodpovědět
Tak to jsem opravdu naivka. Já myslela, že se tam chodí na celé odpoledne plácnout se na deku, s sebou svačinu a pití pro dětičky, tak je tedy logické, že bude následně nutno vykonat kamsi potřebu.
Jméno:Blanka
Datum:13.08. 20:06
Titulek:Riviéraodpovědět
Už jsem si "plácala játra". Maminky s malými dětmi, potažmo důchodci se budou určitě "štrachat" cca 2 km ze sídliště k Labi, kde skutečně není nic. Nevím, jak to Anička Spěváčková myslela s tím vodním křovím, ale pokud se v tom hodlá někdo koupat, tak počítejte se zdravotními problémy. Jinak cyklostezka je fakt stezka - od elektrárny k panelové komunikaci u sběrných surovin. A dětské hřiště, bezva zařízení, kde se mohou skvěle "realizovat" feťàci apod., tam je skutečně nikdo rušit nebude a určitě nebudou řešit WC!
Jméno:Blanka
Datum:16.08. 16:59
Titulek:Riviéra-pokračováníodpovědět
Jenom "technická", i kdyby u dětského hřiště byla toaleta, co by řešila. Děti hrající si na prolézačce - z jedné strany cyklostezka a z druhé sráz do Labe. Tedy já bych se raději ..., než abych nechala děti bez dozoru.
Jméno:Simona
Datum:17.08. 22:21
Titulek:Bez dozoruodpovědět
Děti tam smí být jen s dozorem/jasně/ a na hlavě musí mít přilbu!Pokuta 10000Kč!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz