Názory k článku

Je zle. Katastrofální sucho a vedra zasáhla celou Evropu

Jméno:J.
Datum:03.08. 20:17
Titulek:Poslední déšťodpovědět
Naposledy zapršelo dne 12.7.
Jméno:k.
Datum:04.08. 12:36
Titulek:není pravdaodpovědět
Zapršelo tento týden při malé bouřce ze čtvrtka na pátek.Ale asi jste měl (-a) na mysli něco většího a trvalejšího.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.08. 22:57
Titulek:sucho a vedroodpovědět
Bohužel, tyto lokální spršky nemají vliv na dlouhotrvající katastrofální sucho. Schnou stromy a keře, umírají ptáci, možná i lidé, jen se o tom veřejně nemluví v médiích. Město nemá zájem ulehčit trpícím občanům alespoň kropením rozpálených ulic. Kolik je astmatiků, kardiaků a jinak postižených lidí zavřených v bytech? Zjišťuje to někdo? Mají možnost se obrátit na sociálku jako naše vyvolená menšina?
Jméno:J.
Datum:06.08. 07:03
Titulek:.odpovědět
Jo - něco většího, byl to vydatnější odpolední déšť.
Teď v pátek to bylo fakt jen symbolické.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.08. 22:27
Titulek:opět sucho a horko....odpovědět
Dnes ráno liják, odpoledne opět vedro a sucho. Půda je udusaná jako beton, za to poděkujme radě města, která stále není ochotná vypovědět smlouvu firmě FCC, která není schopná se o zelené plochy řádně starat. Velký podíl na masakru městské i soukromé zeleně má samozřejmě i odbor životního prostředí a to speciálně úřednice Vaculová, která má na starosti veřejnou zeleň a jejíž odborné znalosti vzbuzují pochyby. Zdá se, že hlavním hybatelem "péče" o zeleň v tomto městě je heslo: "Já na bráchu, brácha na mě. Co neořeže brácha, ořežu já." A pak samozřejmě je nutno poděkovat ekoložce a jachtařce paní starostce, která už skoro osm let vylepšuje životní prostředí a jíž leží na srdci jen a jen naše blaho. Zdá se, že v tom hodlá i nadále pokračovat, tedy jestli ji lidé budou volit, snad se jim konečně otevřou oči.
Jméno:Petr
Datum:05.08. 22:41
Titulek:volbyodpovědět
Je hezké že stále něco píšete ale kdy už konečně spatříme váš volební program. Chcete ho vytáhnout těsně před volbama? Bojíte se že vám ho někdo rozcupuje.Nekritizujte ale konejte.Chcete abych vás volil ale co mám volit????? Nejde o to koho ale pro co.Děkuji a přeji hezký vlahý večer.
Jméno:Soňa
Datum:12.08. 18:17
Titulek:suchoodpovědět
Každý nemá žaludek na to být politikem. Za pár let už nebudou Neratovice zelené. Ale třeba se to někomu bude hodit. Víc plochy, víc parkovacích míst.
Jméno:Honza
Datum:14.08. 00:24
Titulek:Víc parkovacích místodpovědět
Chodívám pravidelně večer kolem parkoviště U Kavana.Parkují tam převážně firemní dodávky stejných firem.Nejvíc jich je o víkendech.A na straně k ul.Kpt.Jaroše zabírají místa auta z autobazaru.Jak dlouho asi bude trvat,nežli obyvatelům okolních domů dojde trpělivost,že nemají kde parkovat své osobní vozy?Dost na tom,že tudy vedou všechny linky MHD, koleje...
Jméno: Bob
Datum:15.08. 18:15
Titulek:jak trpělivost??odpovědět
Vezmou vidle a vyrazí za naším vedením??Asi těžko.Ti mají imunitu.A sparkováním je to tu tak,že parkuje spousta náplavy s firemními vozy,někdy i několika a pro zdejší už místo není.Lidi co tu jsou v podnájmech a pronájmech,ale trvalý pobyt v obci nemají.Co nevidět se udělají opatření jako u 3.ZŠ z vnitrobloku,kde se parkuje u MŠ.Tak třeba někde příště u pískoviště či dětského hřiště,ať je "bezpečno".

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz