Názory k článku

Proč nejsou on-line přenosy ze zasedání zastupitelstva?

Jméno:Jirka
Datum:24.07. 15:58
Titulek:hlasování na zasedáníodpovědět
Přehled, jak kdo hlasoval je zveřejněn zvlášť mimo zápis. Musí se pracně hledat, je to nepřehledné.
Jméno:Karel
Datum:24.07. 19:23
Titulek:je to účelodpovědět
Už dlouho,tak čemu se divíme.Co jim dovolíme to budeme mít.
Jméno:Dana
Datum:03.08. 05:23
Titulek:Vedroodpovědět
Paní Spevackova, nemůžete něco na radnici udělat s tom, aby bylo možné se ve městě někde schovat před vedrem? Jsem důchodkyně . Na klimatizací nemám peníze . Mám tedy umřít ?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.08. 07:55
Titulek:Běžte si stěžovatodpovědět
Vážená paní, jsem na tom stejně jako vy a nemám o nic větší pravomoci než vy. Jsem obyčejná občanka města. Právě proto kandiduji do zastupitelstva, abych měla možnost důrazně upozorňovat na všechny nešvary ve městě. Byla jsme v pondělí za úřednicí Hrodkovou, manželkou místostarosty, a ta mi oznámila, že se kropit NEBUDE. Neřekl, ať pochcípáme, ale vcelku se to dá tak pojmout.

Už jste byla za starostkou? Povykládala jste jí, jak jsme na tom? Prořezali zbytečně stromy tak, že nestíní, desítky jich vykáceli, proč paní Mrzílková nezasáhla? Zeptejte se jí. Lidé ji prý budou volit, prý se osvědčila. Mnohokrát jsem na budoucí sucho a vedro upozorňovala, nereagovala. Všichni zastupitelé, opravdu všichni na mě pouze zírali nebo koukali do monitorů. Pro radnici se ořezávání stromů kšeft, kácí se kvůli dřevu na topení.
Jméno:Míša
Datum:03.08. 15:30
Titulek:mám-li se vyjádřitodpovědět
Jedním slovem hnus co popisujete.jestli se tak chová náš established je to k pláči.A tohle se tu roky jako štěnice drží u vesel??!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz