Názory k článku

Co nového ve městě? Je stále katastrofální sucho a vedro

Jméno:Jarka
Datum:24.07. 19:51
Titulek:Máte pravdu,odpovědět
máte pravdu,máte pravdu... Pamatuji např.původní vzhled budovy lobkovické školy-z této historické budovy zbyly jen oči pro pláč.Kolik budov s tak dlouhou historií zde máme?A kdy se bude někdo zodpovídat?Po volbách?Atd.,atd...
Jméno:Martin
Datum:25.07. 10:45
Titulek:fara v Lobkovicíchodpovědět
S lobkovickou školou máte pravdu. Při rekonstrukci fasády byla zničena většina původní výzdoby. Za to by se měl opravdu někdo zodpovídat. Nemáme úctu k práci našich předků. Vítězí nejlevnější varianta, ať vypadá jak chce.

Dalším příkladem je probíhající rekonstrukce nedaleké lobkovické fary (také v režii města). Začala vybudováním ošklivého strohého ocelového plotu na nízké betonové podezdívce, který se hodí třeba na oplocení nějakého průmyslového areálu, ale ne do středu staré obce. Jak bude vypadat fara po rekonstrukci je zatím ve hvězdách...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.07. 15:07
Titulek:na co sáhli, to pokazili...odpovědět
Obávám se, že tak jako všechny rekonstrukce a revitalizace ve městě. Tedy mizerně. Počínaje zpackanou tzv. regenerací sídliště Na Výsluní, přes rekonstrukce ulic, kde zbytečně padly stromy včetně onoho starého dubu na rohu Fibichové a U strouhy atd. A bude hůř: už jste si pozorně prohlédli přestavbu kulturáku, kdy bude obětována většina zeleně vizi několika architektů, kteří tady nežijí a nikdy žít nebudou? Už chápete, proč nebyli občané přizváni k diskuzi nad projekty?
Jméno:Míla
Datum:25.07. 17:48
Titulek: fara aj.odpovědět
Asi hloupá otázka-to se nedává k připomínkování Osadnímu výboru Lobkovice,místní farnosti,vikariátu,Pražské arcidiecézi...a rozhoduje se o tom od"zeleného stolu"starostky?Lobkovice se již dávno měly osamostatnit,jako to udělala Libiš.
Jméno:hm
Datum:26.07. 05:57
Titulek:to samé Mlékojedyodpovědět
Odříznuté mostem od dění a infrastruktury.Kanalizace tam je snad jak v pravěku teprve plánována.Jo ale mají tam aktivní pískovnu pro feťáctvo,alkohol a další radovánky,z kterých jsou jistě místní "nadšeni".
Jméno:Vlasta
Datum:26.07. 20:35
Titulek:mostodpovědět
Pokud vím,tak obyvatelé Mlékojed nestojí o most umožňující automobilovou dopravu.Osamostatnění-pí Landová je schopná,starostování v Mlékojedech by zvládla!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:26.07. 21:06
Titulek:osamostatnění a mostodpovědět
Myslím, že se obyvatelé Mlékojed osamostatnění bojí. Nejsem si jistá, že by se rozhoupali k tak závažnému kroku. Pokud bude realizován most přes Labe, zmizí vesnická idyla a bude po klidném venkovském životě. On ten most prý prosadil jakýsi poslanec, napojený na developery a provozovatele pískoven za Labem.
Jméno:Martin
Datum:26.07. 07:07
Titulek:nedává...odpovědět
Ano, bohužel nedává, ani Osadnímu výboru. Jen pro upřesnění - s církví nemá fara už nic společného, patří městu a v posledních letech ji využívala Obchodní akademie sídlící v lobkovické škole.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz