Názory k článku

V Nerakocourkově postavili hřiště, ještě není zkolaudované a už je v provozu

Jméno:Helena
Datum:23.06. 18:23
Titulek:hřištěodpovědět
Hřišti chybí provozní řád a hlavně oplocení. Značka zákaz vstupů psů je pouze ze strany chodníku, u pole nic není. Ve středu 20.6.2018 odpoledne se tam procházela paní se psem bez vodítka a nebyl to pes "gaučový". Na moje upozornění, že pes je na dětském hřišti a bez vodítka měla námitky.
Jméno:xyz
Datum:24.06. 06:53
Titulek:to saméodpovědět
Je přemýšlení spousty kolařů.Cyklostezky a bezpečnou jízdu na komunikacích jim tu nikdo nevytvoří-motoristé mají zelenou a tak si myslí,že jezdit chodcům přes paty je normální.Slézt z kola nebo zdvořile poprosit na chodníku o uhnutí je pod jejich úroveň.Mnohdy ohrožují i malé děti.Bude hůř.
Jméno:Jana
Datum:25.06. 21:47
Titulek:Hristeodpovědět
Na hriste jsme se opravdu tesili.. netusili jsme, ze nas nadseni tak rychle prejde. Nejoblibenejsi prvky jako jsou klasicke houpacky a klouzacka nejsou. Misto toho lanove centrum. S malym ditetem nemuzete nikam. Kdyz pominu ten rev desitek deti pres den (to mi fakt tolik nevadi), tak uz nemohu pominout randal z lanovky. To je fakt des.. od rana do noci. A to uz vubec nemluvim o tech opilcich, co tam denne sedi..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.06. 22:08
Titulek:hřiště - kolik asi stálo? Zjistím....odpovědět
Lanové centrum je na dvě věci. Tedy na nic. Požádala jsme svou velmi obratnou šestiletou vnučku, aby vyzkoušela všechny prvky. Na kulaté houpačce se vyřádila, ale současně s ní ji obsadili nějací kluci a ti přitom řvali a pištěli, až s nechutí slezla. Taková ta spletená kláda, no to ušlo. Ale nic dobrodružného v tom není. Natažená lana přeručkovala, ale jen jednou, pak ji to už nebavilo. S pavoukem si nevěděla rady, pak jej obešla a držela se ohrazení, není mi jasné, proč je to tak složité, ten pavouk k ničemu nevybízí. Zbytečně drahé. Obejít kolem dokola- na to nemusí být uprostřed spleť lan. Celkově bych hřiště hodnotila jako zcela podprůměrné z hlediska kreativity. Ty přelézačky a skluzavka byly oblíbené a děti je využívaly. Lanovka je úlet. Ta tam neměla vůbec být, město by ji mělo odstranit, je hlučná a do zástavby nevhodná, mezi domy vzniká ozvěna nebo dozvuk, je to otázka vzdálenosti lanovky od pevné překážky. Kdo ji tam navrhl by se měl nastěhovat do bytu v přilehlém paneláku. Budete si muset stěžovat a stěžovat a stěžovat. Pomohlo by jít demonstrovat pod radnici s bubny a píšťalami v pracovní době? Možná se lanovka časem pokazí...:-)))
Jméno:Jana
Datum:26.06. 06:59
Titulek:Mate pravdu..odpovědět
No ja mam 3 letou holcicku, takze tam take max. ta radoby houpacka, ale spis se tam boji. Ptala jsem ale i jinych deti, co jsme je tam potkali - 8 let a take moc nadseny nebyly.. ale je to u baraku, tak tam mohou samy.. minuly tyden jezdila lanovka i v 11 v noci. Tento tyden je nastesti zima, tak mame zavreny balkon. Na mesto napisi, ale pochybuji, ze s tim neco udelaji. Uz jsem jim chtela psat, aby odstranili ty lavice se stoly, ze je to jen pro opilce, ale ty same umistili misto lavicek ke hristi u nemocnice. Asi nejaky novy trend..
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:26.06. 09:21
Titulek:hřiště Na Výsluníodpovědět
Na hřišti musí být umístěný provozní a návštěvní řád a musí zde být návštěvní hodiny od-do. Oplocená hřiště mají otevírat a zavírat měšťáci ve 20.00!! Takže do žádných 11 hod. Noční klid je od 22.00 hod, jakmile se na hřišti nebo okolí něco děje a klid ruší, zavolejte měšťáky, ti musí přijet a řešit. Neberte žádné ohledy na rámusící mládež a děti, oni také žádné ohledy nemají. Jinak si zvyknou, že si zde mohou dělat co chtějí a nezbavíte se jich. Pořád mám dojem, že s příchodem naší slavné koalice problémy přibývají, místo aby ubývaly. Každá akce je nějak zpackaná.
Jméno:Jana
Datum:26.06. 20:58
Titulek:...odpovědět
Na mestaky jsem volala jednou loni v lete, kdy uz se fakt nedalo spat, jaky tu delali bordel.. no nakonec to vyresili, ale tech kecu a vymluv predtim, nez prijeli.. pomahat a chranit.. ale koho? Posledni dobou mam pocit, ze slusne lidi ne. Ale jinak to asi nepujde, nez je prudit...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:25.06. 22:20
Titulek:ještě hřiště...odpovědět
Pan Koníček mi tvrdil, že se hřiště nekolauduje, ale přebírá. Jsem z toho paf. Viz dále:

"Venkovní hrací plocha je plocha, která je určená pro hry dětí určité věkové skupiny, má svého provozovatele a byla pro tento účel kolaudována (!) příslušným stavebním úřadem, dle podmínek provozování dětských hřišť, který upravuje Zákon č. 258/2000 Sb., Vyhláška č. 238/2011 a související technické normy ČSN EN 1176.."

Dále mě pan Koníček ubezpečil, že návštěvní a provozní řád bude, už se připravuje. Tak jak je možné, že je už hřiště v provozu bez povinného návštěvního a provozního řádu????
Jméno:JN
Datum:25.06. 23:53
Titulek:Konicek je sprava majetku nikoliv stavebodpovědět
Pan Konicek hriste prebira jako sprava majetku. Kolauduje ho stavebni urad. Zde stavebni odbor a to pan Konicek neni.
Jméno:No a
Datum:26.06. 17:51
Titulek:další podobný skvostodpovědět
Čekají Byškovice.Naproti bývalé Jednotě u státní silnice v parku.Pokáceli stromy,zplundrovali travnatý povrch,navezli písek..Vsadím boty,že lavička tam nebude žádná a když tak nějaký atypický kýč.A za fotbalovým klubem za hospodou a šatnami klubu má být parkoviště.Tam to bude..."žít".

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz