Názory k článku

V Nerakocourkově postavili hřiště, ještě není zkolaudované a už je v provozu

Jméno:Helena
Datum:23.06. 18:23
Titulek:hřištěodpovědět
Hřišti chybí provozní řád a hlavně oplocení. Značka zákaz vstupů psů je pouze ze strany chodníku, u pole nic není. Ve středu 20.6.2018 odpoledne se tam procházela paní se psem bez vodítka a nebyl to pes "gaučový". Na moje upozornění, že pes je na dětském hřišti a bez vodítka měla námitky.
Jméno:xyz
Datum:24.06. 06:53
Titulek:to saméodpovědět
Je přemýšlení spousty kolařů.Cyklostezky a bezpečnou jízdu na komunikacích jim tu nikdo nevytvoří-motoristé mají zelenou a tak si myslí,že jezdit chodcům přes paty je normální.Slézt z kola nebo zdvořile poprosit na chodníku o uhnutí je pod jejich úroveň.Mnohdy ohrožují i malé děti.Bude hůř.
Jméno:Jana
Datum:25.06. 21:47
Titulek:Hristeodpovědět
Na hriste jsme se opravdu tesili.. netusili jsme, ze nas nadseni tak rychle prejde. Nejoblibenejsi prvky jako jsou klasicke houpacky a klouzacka nejsou. Misto toho lanove centrum. S malym ditetem nemuzete nikam. Kdyz pominu ten rev desitek deti pres den (to mi fakt tolik nevadi), tak uz nemohu pominout randal z lanovky. To je fakt des.. od rana do noci. A to uz vubec nemluvim o tech opilcich, co tam denne sedi..
Jméno:No a
Datum:26.06. 17:51
Titulek:další podobný skvostodpovědět
Čekají Byškovice.Naproti bývalé Jednotě u státní silnice v parku.Pokáceli stromy,zplundrovali travnatý povrch,navezli písek..Vsadím boty,že lavička tam nebude žádná a když tak nějaký atypický kýč.A za fotbalovým klubem za hospodou a šatnami klubu má být parkoviště.Tam to bude..."žít".

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz