Názory k článku

Městský úřad chystá revitalizaci Kostomlatského sadů.

Jméno:Jiří Navrátil
Datum:23.06. 19:40
Titulek:To je zase paskvil.odpovědět
Tak trochu nechápu, proč se ti banditi na radnici zaměřují vždy na likvidaci něčeho co funguje? Kostomlatského sady, na to jaké v lokalitě se nachází, jsou v poměrně dobrém stavu. Co třeba opravit léta nefunkční kašny na náměstí a za kinem nebo vyměnit betonový povrch v parku okolo kašny na náměstí. Pokud by radnice nebo Koníčkův odbor správy majetku nevěděl, kde efektivněji v rámci města investovat, velmi rád jim zdarma sepíšu seznam!
Jméno:polemika
Datum:28.06. 10:49
Titulek:projektodpovědět
Park je příliš vzdálen od většiny obyvatel a příliš blízko k Labi, proto slouží hlavně pro zkrácení cesty k mostu. Umělá prohlubeň se jako amfiteátr nevyužívá a asi se jen špatně udržuje. Rovná plocha bez překážek a obrubníků by našla více uplatnění. Skulptura sice není dle mého vkusu, ale když už je, jinde ve městě by se vyjímala více. Dřeviny rostou dlouho, uvážlivost při vysazování i kácení je velmi žádoucí.
Kam investovat? Nejlépe do dlouhodobého projektu města, kam budou moci občané snadno připojovat návrhy a připomínky a bude dost času na výběr nejlepšího řešení…
Jméno:Zdena
Datum:15.07. 17:01
Titulek:lavičky v parkuodpovědět
ty lavičky bez opěradel by mi nevadily - často chodím kolem, a sedávají tam různé pochybné existence, bývá tam plno střepů od lahví a kdoví čeho ještě. Aspoň to sezení budou mít méně pohodlné. Starší člověk by se stejně bál jít si tam sednout. Jinak s likvidací původní zeleně také nesouhlasím.
Jméno:BV
Datum:26.07. 17:48
Titulek:Kostomlatské sady, fajn, pro koho?odpovědět
Jen bych se chtěla dotázat pro koho se bude dělat drahá přestavba sadů? Ti kdo tam mají blízko tam posedávat určitě nebudou a důchodci z "paneláků" to mají z ruky (nebo nohy). Co kdyby se to domyslelo. Zastávka autobusu tam je, tak jen rozšířit PID a udělat ji na "znamení" a můžou ji vesele využívat i maminky dětma na "labskou riviéru". Je 21. století a člověk běhá na nákup či na středisko 3 km. Ne všichni mají auta a zdravé končetiny. A teď mě všichni sežerte!!!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:26.07. 18:02
Titulek:"Riviéra"odpovědět
Něco o labské riviéře se chystám napsat. Mám ji zažitou z první ruky a budu se muset hodně mírnit, abych vystihla její kvalitu.
Jméno:Bv
Datum:27.07. 09:40
Titulek:Labská riviéraodpovědět
Aničko, ráda pomůžu.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz