Názory k článku

Městský úřad chystá revitalizaci Kostomlatského sadů.

Jméno:Jiří Navrátil
Datum:23.06. 19:40
Titulek:To je zase paskvil.odpovědět
Tak trochu nechápu, proč se ti banditi na radnici zaměřují vždy na likvidaci něčeho co funguje? Kostomlatského sady, na to jaké v lokalitě se nachází, jsou v poměrně dobrém stavu. Co třeba opravit léta nefunkční kašny na náměstí a za kinem nebo vyměnit betonový povrch v parku okolo kašny na náměstí. Pokud by radnice nebo Koníčkův odbor správy majetku nevěděl, kde efektivněji v rámci města investovat, velmi rád jim zdarma sepíšu seznam!
Jméno:BBB
Datum:25.06. 13:22
Titulek:prosbaodpovědět
Byl byste tak laskav, pane Nyvrátile, a napsal seznam investic, které dle vašich znalostí by byly potřebnější? vím, že Neratovice znáte velmi dobře.
Jméno:Jiří Navratil
Datum:25.06. 21:37
Titulek:Pro BlBBBodpovědět
BBB rad napisu, ale ne anonymovi.Nerad bych, aby nekdo moje napady ukrad a pouzil jako sve. Prece jen volby se blizi... a to kandiduje kdekdo.
Jméno:polemika
Datum:28.06. 10:49
Titulek:projektodpovědět
Park je příliš vzdálen od většiny obyvatel a příliš blízko k Labi, proto slouží hlavně pro zkrácení cesty k mostu. Umělá prohlubeň se jako amfiteátr nevyužívá a asi se jen špatně udržuje. Rovná plocha bez překážek a obrubníků by našla více uplatnění. Skulptura sice není dle mého vkusu, ale když už je, jinde ve městě by se vyjímala více. Dřeviny rostou dlouho, uvážlivost při vysazování i kácení je velmi žádoucí.
Kam investovat? Nejlépe do dlouhodobého projektu města, kam budou moci občané snadno připojovat návrhy a připomínky a bude dost času na výběr nejlepšího řešení…
Jméno:Zdena
Datum:15.07. 17:01
Titulek:lavičky v parkuodpovědět
ty lavičky bez opěradel by mi nevadily - často chodím kolem, a sedávají tam různé pochybné existence, bývá tam plno střepů od lahví a kdoví čeho ještě. Aspoň to sezení budou mít méně pohodlné. Starší člověk by se stejně bál jít si tam sednout. Jinak s likvidací původní zeleně také nesouhlasím.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.07. 22:22
Titulek:Kost. sadyodpovědět
Asi jste mladá, jenže starší lidé se potřebují opřít a vstávat s pomocí opěrky. Pochybné existence tam zase budou, proto by měly být opraveny cesty a lavičky, dosazeny stromy a šmytec. Žádná zk.., .pardon, revitalizace. To si zase někdo nahrabe. Když jde někdo starší z Mlékojed k lékaři nebo na nákup, rád si spočine na chvíli na lavičce. Ty živé ploty jsou nutné, parčík obklopují ze všech stran silnice, to si ta Ing. Řeháková neuvědomuje? Z odboru ŽP jí ten projekt měli hodit pod nohy. Vypsali jsme jim všechny chyby, ale myslíte, že se tím zabývali? Ne. Prostě rozhodli o kácení všech 17 stromů. Tak se odvoláme ke kraji, snad uspějeme. To bude zase řečí, jak se odvoláváme. Jsme jediní, kdo může zasáhnout a odvrátit kácení. Kácet stromy, co slouží a nic jim nechybí, je zločin.
Jméno:ano,
Datum:16.07. 18:46
Titulek: je to takodpovědět
Ale málokdo tu podstatu a smysl zeleně tak vidí.Jakoby to bylo něco radioaktivního,čeho se musí člověk ve velkém zbavovat.Pryč jsou doby,kdy se ve velkém velebilo,parčíky,záhonky,o krasné mísy s letničkami,keře,zalévali a obrývali keře či některé stromy.Jako žačka 2.třídy jsme sázeli doubky na školní zahradě 2.ZŠ,tehda ještě s družinářkami Lejskovou a Holcovou.A zalévali a o pozemky i kypřili.Dnes jsou to veliké,statné stromy.Lásce k přírodě i fauně jsme byli vychováváni doma i ve školách.Dnešní mládež si pamatuje jen fialovou kravku a kanára doma v kleci.Černého ptáčka -zpěváčka s oranžovým zobákem nepoznají že je to kos.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz