Názory k článku

Starostka zneužívá Listy k propagandě

Jméno:Dan
Datum:08.06. 01:13
Titulek:propagandaodpovědět
Jen starostka?A co veslař místostarosta?
Zajímavé,že opravdu vydařená představení Veslařského amatérského divadelního spolku se konala 4.1.2017,pak ještě týž rok dne 8.12.2017 (a zřejmě náhodou termín vyšel těsně před prezidentskými volbami) za účasti Miroslava Topolánka.Letošní dvě představení se,dle Listů,budou konat již 12.+13.9.2018-pročpak asi??Možná přijde i kouzelník a "přihřeje si polívčičku"(na úkor veslařů).Jméno:Georg
Datum:08.06. 22:13
Titulek:Pí Zpěváčkováodpovědět
Paní starostka ta má silnou opozici. kdyby vyprdla zlaté hovno ,tak opozice by požadovala aby svítilo a hralo hymnu.
Jméno:Georg
Datum:08.06. 22:20
Titulek:Včelyodpovědět
Jo a mám dotaz : P.Zpěváčková , když chovám čmeláky kam se mohu přihlásit, když Neratovice nemají žádný ČS čmeláků.? G.
Jméno:Pavelka
Datum:09.06. 14:21
Titulek:Populistka Mrzílkováodpovědět
Máte pravdu, to už je nejen v posledních Listech takový neratovický folklor. Čím méně toho starostka dělá, čím méně si ví s řízením města rady, čím menší má odvahu řešit skutecné problémy, tím víc se bude bít do prsou a chvástat se na stránkách radničních novin. Když za mnou nejsou žádné výsledky, pochlubím se aspoň kravinou a pořádně ji nafouknu. Chcete příklady? Najdete je také v Listech. Třeba fotka dřevěné prolézačky, která bude jistě již brzy, a samozřejmě určitě slavnostně, s patřičnou pompou, vychválením se a stoprocentně i s fotografy, starostkou odhalena pod jezem. Pokud nevíte, tak to bude ona slavná Riviéra, kterou nás starostka v Listech už rok krmí. Tomu říkám panečku výsledek tvrdé práce schopné starostky:-)
Kdo se nezúčastní, nemusí ho to mrzet. Určitě si o tomto a i o dalších velkolepých úspěších starostky Mrzílkové bude moci prečíst i s obrázky v dalších Listech. Do voleb ještě pár čísel vyjde:-)
Jméno:Pavelka
Datum:09.06. 14:29
Titulek:Populistka Mrzílkováodpovědět
Máte pravdu, to už je nejen v posledních Listech takový neratovický folklor. Čím méně toho starostka dělá, čím méně si ví s řízením města rady, čím menší má odvahu řešit skutecné problémy, tím víc se bude bít do prsou a chvástat se na stránkách radničních novin. Když za mnou nejsou žádné výsledky, pochlubím se aspoň kravinou a pořádně ji nafouknu. Chcete příklady? Najdete je také v Listech. Třeba fotka dřevěné prolézačky, která bude jistě již brzy, samozřejmě určitě slavnostně, s patřičnou pompou, vychválením se a stoprocentně i s fotografy, starostkou odhalena pod jezem. Pokud nevíte, tak to bude ona slavná Riviéra, kterou nás starostka v Listech už rok krmí. Tomu říkám panečku výsledek tvrdé práce schopné starostky:-)
Kdo se nezúčastní, nemusí ho to mrzet. Určitě si o tomto a i o dalších velkolepých úspěších starostky Mrzílkové bude moci prečíst i s obrázky v dalších Listech. Do voleb ještě pár čísel vyjde:-)
Jméno:Před
Datum:12.06. 19:56
Titulek:volbami doufámodpovědět
a doporučuji těm, kdo chtějí být na radnici, at hází letáky do schránek, za sebe. Z těch městs. listů mají lidé dojem jak to starostce jde a NEVEDÍ koho volit jiného. Modlím se aby skončila a s ní půlka úředníků.
Jméno:Josef
Datum:13.06. 09:08
Titulek:Poodpovědět
I kdyby vedení radnice v dalším období náhodnou skončilo, tak všichni úřednici na svých místech zůstanou. To byste měl vědět.
Jméno:polemika
Datum:14.06. 10:12
Titulek:Listyodpovědět
Listy mají už příliš dlouhou dobu zaběhané schema.
Stále podobné info ze státem placených organizací,
stále podobné info ze stále stejných sportovních oddílů..
Informace o dění ve městě by měli být všezahrnující,
to znamená aktivně vyhledávat zajímavé a prospěšné aktivity občanů,
kteří však nemají ekonomický důvod se tolik propagovat.
Kdysi to celkem dobře dělal v Neratovinách pan Šanda.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:20.06. 12:32
Titulek:děkujiodpovědět
Jsem rád, že se Vám Neratoviny líbily. Už to, že vyšlo nějakých 14 čísel byl dost úspěch. Alespoň jsme měli s dalšími autory možnost ukázat, že se dá dělat slušný městský tisk.
Jméno:Bill
Datum:20.06. 15:29
Titulek:výzvaodpovědět
Šando, vypadněte z facebooku a zaveďte diskuzi na neratovinách. Pokud to neuděláte, o demokracii jen řečníte a kdo ví, co od vás můžeme čekat.
Jméno:Pucl
Datum:20.06. 22:30
Titulek:?!odpovědět
Diskuze tam dávno je, jen se musíš registrovat.

Problém?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:21.06. 11:58
Titulek:odpověďodpovědět
Nemluvte se mnou prosím rozkazovacím způsobem, já vám také nerozkazuji.
Myslím si, že minimálně lidé, kteří se zajímají, vědí, co ode mě mohou čekat. Pokud to nevíte, rád Vám to řeknu.
Jméno:Petr Paseka
Datum:21.06. 15:58
Titulek:Tož si ty dva plátky porovnejmeodpovědět
1. Listy. Radniční hlásná trouba. Na prvních dvou stranách samochvála starostky, jak že nám to pečuje o blaho lidu neratovického. Dál žhavé aktuální info,jak městští strážníci před čtvrt rokem sebrali z chodníku opilce a odvezli ho domů. Nasledují dopisy "jak jsme byli na výletě", jak si babičky v důchoďáku upletly svetr. Zbytek reklama. Za 2 miliony ročně. Hrubky a překlepy pomíjím. 2. Neratoviny. Od počátku politický projekt místní ČSSD. Tendenční články (bohužel) i lživé, vše v neomarxistickém duchu. Např. že z kulturáku bude kostel. Podtrženo slovy soudruha Šandy, že si ve městě nepřeje žádné církevní aktivity a stavby. Lehká totalita? Zkouším si představit intenzitu Šandova mediálního řevu, kdyby kdokoliv jiný veřejně prohlásil, že si zde nepřeje žádné aktivity levice. V každém vydání škemrání o peníze. Hrubky, překlepy a stylistické neumetelstvi pomíjím.
Jméno:čtenář
Datum:22.06. 10:13
Titulek:Pane Paseko,odpovědět
asi byste si měl založit vlastní periodikum, abyste všem ukázal, jak se to má dělat. Jistě by každý ocenil Vaši heslovitou stylistiku a kritiku všeho, i toho, čemu nerozumíte a o čem nemáte pravdivé informace. Hrubky, překlepy a stylistické "neumetelství" (?) pomíjím. Vaše kritika by měla směřovat na redakci Vámi uvedených novin, ne na toto fórum.
Jméno:Petr Paseka
Datum:24.06. 21:20
Titulek:Ale jistě, pane čtenářiodpovědět
Co se tak podepsat? A vyvrátit mi mé argumenty? Heslovitá stylistika? Ano,píši krátkými větami, protože diskusní okno má limitovaný objem textu. Proto mé texty zhušťuji na minimum. Tomu se říká publicistika. A buďte tak dobrý a poraďte mi, jak "směrovat kritiku na redakci", když ta "redakce" nemá diskusní fórum.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz