Názory k článku

Nebezpečné Neratovice

Jméno:Jana
Datum:05.06. 19:00
Titulek:nejen večerodpovědět
Ale i za bílého dne byl použit můj pepřový spray.Přímo na Kojetické při odchodu z obchodu.2 rusky hovořící zmrdi měli zálusk na mou peněženku.Kdybych měla ve všem spoléhat a čekat na naše Pomáhat a chránit,asi bych už byla v Pánu.Jednou jsme je volali k rušení nočního klidu u nás ve vchodě.Vůbec si nevěděli rady,sami vylekaní,nevyřešili nic a odjeli.Tohle má chránit naše bezpečí jako??!!V ulicích je nepotkáte skoro vůbec.Kamery jsou jen někde a sjíždět se jim je také nechce.
Jméno:A
Datum:06.06. 21:32
Titulek:a teď tu o karkulceodpovědět
Doufám, že po použití pepřového spreje jste informovala polici a přivolala záchranku. Hlavně mi netvrďte, že jste stříkala pepřový sprey při odchodu z obchodu. Tedy ve vchodě obchodu? Či-li jste pepřákem zamořila i přilehlé okolí a museli obchod uzavřít? V jakém obchodě to prosím bylo? Nezlobte se, ale něvěřím Vám ani Ň. :-)
Jméno:Haha
Datum:09.06. 08:01
Titulek:Kostomlatskeho sady?odpovědět
Sorry, ale ten článek je výmysl, bydlím hned u Kostomlatskeho sadů a je tu klid jako nikde jinde (predtim Benešovka a nedá se to srovnat). Ticho, z parku slyším většinou jen zpívat ptáky. A ze se někdo necítí bezpečně, protože jsou někde mladí lidé? Paní Spevackova, vy jste nebyla mladá? Nejste rada, ze se vydají do přírody, ven s ostatními, a ze nesedí doma na Facebooku?
Jméno:Haha
Datum:09.06. 08:45
Titulek:“Nebezpečí”odpovědět
Navíc tedy po mých zkušenostech s jinými městy, zejména Ostravou, mi přijde úsměvné, když někdo tvrdí o Neratovicích, ze jsou nebezpečné, z mého pohledu je to velice klidné a bezpečné město. Nepohybují se tady tlupy pochybných existencí svetlych i tmavých s vygumovanymi pohledy v očích, před kterými se časem naučíte nenápadně přejít na druhou stranu silnice, jelikož už máte zkušenost, ze se vás někdo z nich třeba pokusí osahávat, okrást, nebo alespoň slovně atakovat. Neposedávají tu ani na zastávkách, takže se nemusíte bát vylézt z autobusu a čekat na jiný. Celkově z tohoto pohledu je to tady bez nadsázky super.
Jméno:Honza
Datum:09.06. 16:09
Titulek:superodpovědět
Úhel pohledu,každý to vnímá jinak.Pokud mohu jako rodák srovnávat včetně názorů mojich blízkých a přátel,mám jiný názor.Líp už tu dávno bylo a to za dob minulých.a srovnávat lze s jakýmikoliv městy.Třeba s Chánovem.Koneckonců ten tu brzo bude taky,klima pro něj víc než výhodné.Snědí nám tu posedávají po parcích a dělají bordel.někdy i obtěžují.V písku a v parcích lze nalézt injekční stříkačky,keře kolem Žraloka smrdí marihuanou až běda.Své první jointy tam zkouší už holobrádci z 1.st.ZŠ...Hlavně že máme ..."bezpečno".Mno možná někdo zahulil také.
Jméno:Haha
Datum:13.06. 11:54
Titulek:...odpovědět
Jakoze dat si jointa znamená stát se hned nebezpečným? Asi stejně jako když si dáte pivo nebo panáka...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz