Názory k článku

POZOR - nový územní plán

Jméno:Jarmila
Datum:16.04. 11:04
Titulek:zahrádky za potokemodpovědět
Pokud se zruší zahrádky ,zničí se plno živočišných druhů,kteří v okolí potoka žijí (žáby,ježci,mnoho druhů zpěvných ptáků atd.)Proč bychom si město nezabetonovali,že???? Ono nestačí,že výstavba domů je směrem na Byškovice.Ale ze zahrádek miliony netečou.
Jméno:Jiří Navrátil
Datum:17.04. 10:50
Titulek:Návrh ÚPSÚ Neratoviceodpovědět
Tento územní plán jde proti zahrádkářům. Je zde v celku evidentní snaha zlikvidovat zahrádkáře u Kojetického potoka i za Tescem. Pokud by tomu tak nebylo, tak je v návrhu uvedená změna na zahrádkářskou osadu. Tak to je a basta! Část pozemků je soukromých, tyto se lépe zhodnotí jako stavební než pronájem zahrádkářům či dříve využití na školství a zdravotnictví. Část je městských. Pohádky o stejné zastavitelnosti nyní a dříve jsou k ničemu. Pokud vývoj nutně potřebuje rozvojové plochy pro výstavbu rodinných domů, na místě stávajících zahrádkářských osad, tak se město mělo snažit najít nové plochy pro zahrádkáře. To neučinilo. Zástupci města zase jen blábolí nesmysli a škodí vlastním lidem. Nějak to nechápu...
Jméno:Honza
Datum:17.04. 18:54
Titulek: tak to jsem zvědavodpovědět
Jak si to vše hmyzu zdar v LN obhjí a zdůvodní,co myslíte??že by měl někdo odvahu a drzost šířit na svém webu poplašné zprávy a lži když je mu vyhrožováno soudními přemi pomalu za to,že dýchá???mno jsem na to zvědav co tělocvikářka zas zplodí.
Jméno:P.Z.
Datum:19.04. 08:47
Titulek:Přečtěte si i od starostky na fbodpovědět
Já už se v tom vůbec nevyznám. Na Facebooku města se píše, že autory nápadu změnit plochy na domy je nějaká firma. Podle nějaké nové metody jsou snahy o nějaké plochy stejného využití. Město prý nemá zájem na tom rušení a lidé mají posílat připomínky.
Jméno:T.J.
Datum:23.04. 22:32
Titulek:?odpovědět
Dotaz ke 4 - kde se v dokumentech píše, že tam má být pouze parkoviště?
Jméno:J.
Datum:24.04. 11:09
Titulek:P19odpovědět
je uvedeno jako červené OV, to je parkoviště? Parkoviště jsou snad šedé plochy DS. A v seznamu parkovišť P19 chybí. Neplete se někdo?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz