Názory k článku

NOVÝ ÚZEMNÍ PLÁN MĚSTA NERATOVICE

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:20.03. 20:36
Titulek:návrh územního plánuodpovědět
Věnujte mi prosím, pozornost ještě jednou.
Poslední den na podání připomínek je 27. duben 2018.

Obyvatelé Výsluní, pozor na využití území za paneláky, můžeme zde očekávat to, proti čemu jsme bojovali. Odstavnou plochu čili parkoviště, silnici přímo za domy, masivní výstavbu vysokých budov a kdo ví co ještě. Uvědomte si, že do nového územního plánu bude radnice chtít zakomponovat vše, co potřebuje pro své blaho. Ještě jsem neměla čas se do návrhu podívat, ale zítra odpoledne v úředních hodinách do něj nahlédnu a zjistím, čeho bychom se měli obávat. Hlavně stavby ve veřejném zájmu a pod.

Kdo máte čas, prosím, hlavně stavaři, podívejte se a napište sem své postřehy. Spousta lidí ani nebude vědět, že se něco chystá, ne každý byl upozorněn na webové stránky města, kde je návrh umístěn.

To je vždy taková mlžárna ze strany radnice, když se jedná o něco důležitého!!! Proč nevyvěsí informační letáky na plakátovací plochy? Protože proto.
Jméno:Mila
Datum:21.03. 08:47
Titulek:Územní plánodpovědět
Letmým náhledem do mapy to tam je - Z36 a Z38 (nevím, proč se o tom ale píše jako o Lobkovicích?!?). Tj. parkoviště a obytné plochy hned za domy na Výsluní, plus okolo silnice, která se bude napojovat mezi Tescem a úřadem práce (místo hlídaného parkoviště).
Jméno:Helena
Datum:23.03. 09:17
Titulek:územní plánodpovědět
O Lobkovicích se tam píše proto, protože parcely 403/5 403/7 403/8 403/9 a 403/10 jsou v katastru Lobkovic. Sousední parcely 30/42 a 30/45 jsou již v KN Neratovice
Jméno:Mila
Datum:21.03. 08:52
Titulek:a ještěodpovědět
Zajímavé je také:
"Je navrženo přímé dopravní propojení Neratovic a Mlékojed novou místní komunikací vedenou
paralelně s železničním mostem. Pro její umístění je určena plocha P23."

Z toho nevím, zda budou mít mlékojedští radost. Ale tak hlavně prochází skrz restauraci Terasa (River) a přes hospodu u Žebráka. Takže počítám, že tohle by byla hudba budoucnosti a majitelé restaurace si to nenechají líbit.
No ono se toho najde víc.
Jméno:Milan Staník
Datum:21.03. 20:56
Titulek:silniční most přes Labeodpovědět
už je v tom plánu delší dobu. Stejně jako obchvat Byškovic (dokonce ve dvou variantách - jedna je ve čtyřpruhovém uspořádání). Dále je tam obchvat od Jiřic, který by procházel rozhraním lesů u vodárny (taky je to tam zakresleno delší dobu). A místo lávky z Mlékojed do Lobkovic už je snad "jen" přívoz. Dále několik parkovišť. Prohlédl jsem to jen na chvíli. Případně mě opravte.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz