Názory k článku

Zastupitelstvo zase hlasovalo proti zájmu občanů

Jméno:Míša
Datum:13.03. 11:14
Titulek:kdyby jen pohotovostodpovědět
Ale i s některými odbornými ordinacemi a lékaři to tu jde od 9 k 5.objednací lhůty,chování doktorů,zájem...
Jméno:Tomáš
Datum:13.03. 20:59
Titulek:obvodní doktořiodpovědět
Dřív odpoledne obvoďáci navštěvovali pacienty, dnes ne. Za každého pacienta v kartotéce berou stálou platbu, i když roky nenavštíví lékaře. Základní sazba pak činí od 48 Kč do 54 Kč za měsíc podle rozsahu ordinačních hodin. V kartotéce mají průměrně 1 100 pacientů, ale někteří až 2000. Násobeno 50,. x 2000 = 100 000,- Musí z ní platit sestru, nájem, energie, vodu
atd., ale stejně přemýšlím nad tím, jak se často bouří, že mají málo peněz.

Jméno:No
Datum:14.03. 07:56
Titulek:majíodpovědět
Občas tam někdo příjde s obálečkou či dárkem a stále brečí.Ten jeden lékař jezdil k pacošům i v ordinačních hodinách.Samo že ne za děkuji.Nechal čekárnu s lidma plnou a odjel si.Pak psal léky pomalu do čekárny.
Jméno:Tomáš
Datum:14.03. 08:28
Titulek:město a zdravotní pojišťovnyodpovědět
Stěžujte si u zdravotní pojišťovny. Město s tím nemá nic společného. Hrodek to řekl zcela jasně. Město nemůže suplovat práci zdravotních pojišťoven.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.03. 09:25
Titulek:město a pohotovostodpovědět
Hrodek nemá pravdu. Město musí řešit problémy, které se dotýkají jeho občanů. Jak to, že jiné obce poskytly finanční příspěvek na pohotovost? ak to vysvětlí pan Hrodek i vy? Nyní se privatizuje dům s poliklinikou na Kojetické. Budou lékaři podílníky bytového družstva nebo budou nájemníci? Kolik budou platit za své ordinace? Pokud budou v podnájmu, bude na nich chtít družstvo vydělat a napaří jim vysoké nájmy? Na webu města není jediná zprávička, jak postupuje privatizace domů. Ty domy jsou majetkem
města a samospráva bez vědomí občanů rozhodla, že je prodá. Žádná strana ve volbách neměla privatizaci bytů. Je to férové jednání? Ne.
Jméno:Jirka
Datum:26.03. 10:26
Titulek:pohotovostodpovědět
Zastupitelstvo hlasovalo na doporučení sociální komise. Předseda pan zastupitel Horňák. Sociální komise doporučila zastupitelstvu, aby za pohotovost neplatilo, že je lepší spojení do Prahy. A to ji poslechlo. Nic víc, nic míň.
Jméno:Honza
Datum:14.03. 09:35
Titulek:u zdr.pojišťovny??A které??odpovědět
Když mají lékaři smluvní vztahy s několika pojišťovnami,neměl jste na mysli Lékařskou komoru???Já podával stížnost VZP,kde mi odpovědí byla informace obecného charakteru ,jako např.změna lékaře a jací zde jsou.Vemte si třebas takovou ortopedii na poliklinice.Strávíte tam mládí,jsou tam pokaždé jinak nebo nejsou,ani o tom neuvědomí pacienty.lidi s berlemi,po operacích,špatně pohybliví jsou znechuceni a nešťastní.
Jméno:Jiří Navrátil
Datum:15.03. 11:11
Titulek:Zubní pohotovost Mělník.odpovědět
Na Mělníku zubní pohotovost již funguje od ledna. Na její činnost přispěly města a obce v okolí. Pacienti z těchto obcí platí pouze 90 Kč poplatek za pohotovost. Neratovičáci tam mohou taky přijet, ale zaplatí celý výkon hotově na místě. A to se jedná o částky tisíc korun a více. Nezbývá než poděkovat zastupitelům města a pomyslet si něco o debilech... Volby se blíží, nezapomeňte!
Jméno:polemika
Datum:27.03. 10:12
Titulek:poplatekodpovědět
Když je člověku ouvej, rád si legálně zaplatí. To je fér. A dík za tu možnost. Otázkou je, k čemu potom potřebuje pojišťovnu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:27.03. 10:33
Titulek:omylodpovědět
Když je člověku ouvej a nemá na to? S takovou variantou vy ovšem nepočítáte, že? Kvalita města se právě poměřuje tím, jak pečuje o ty, co na to nemají.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz