Názory k článku

Proč pořád platíme nejvyšší částku za odpady?

Jméno:džony
Datum:08.02. 19:22
Titulek:vozím za městoodpovědět
nebo nosím ke konťáku,zdraží tak jako tak,tak co to řešit.Nestarají se ani o kontejnerová stání,úklid a popelnice.Ty jsou mnohdy přeplněné,smradlavé a nedostatek.Starají se hlavně o svá korýtka-patrné všude.
Jméno:džimmy
Datum:05.03. 13:53
Titulek:bezva nápadodpovědět
co kdybysme to tak dělali úplně všichni? To by přece šlo, ne? Bylo by v tu ránu hned po problému a nemusely bysme přitom vůbec nic platit!
Jméno:Táňa
Datum:10.02. 19:16
Titulek:peníze za odpadodpovědět
Jak je možné,že např.v České Lípě,Ústí nad Labem,Chomutově,Krupce,Mos tě,Teplicích,Nové Pace... se za svoz komunálního odpadu neplatí vůbec nic??Kde je u nás "zakopaný pes"??
Jméno:Petr
Datum:15.02. 21:25
Titulek:Odpadodpovědět
Ptáte se proč musíme platit tolik. Podívejte se jen po městě co je tady čmoudů a myslíte že ty platí poplatek za svoz-NE to musíme bohužel zaplatit jen my obyčejní lidé.
Jméno:Mila
Datum:16.02. 11:29
Titulek:Lidiodpovědět
Navíc lidi jsou tu čuňata, však se někdy podívejte, co v popelnicích na tříděný odpad je. Snažím se třídit, je to pro mě pohodlnější z toho důvodu, že směšného odpadu mi moc nezbyde, ale když jdu třeba se sklem a příslušný kontejner je plný pytlů se vším možným.... :(
Jméno:Jan
Datum:17.02. 08:32
Titulek:další otázkaodpovědět
odkud se tu těch "čmoudů" tolik vzalo a kdo to sem natahal.za socíku jim stačila kolonka v Mlékojedech a Učko,dnes i Kojetická,učko,staré domyv bezručovce a další jsou jim malými.Socka při výplatách žebračenek praská černotou.Množí se tu a další sem přitáhli své další příbuzné z východního Slovenska z osad.Takoví exoti se nikde jentak neobjeví. K
do za to teda múže??
Jméno:může za to
Datum:19.02. 05:47
Titulek:vedení městaodpovědět
kde si "jich" nevšímají, tam jsou. Kde hlídají pobyty, občanky, přihlášení, nájmy atd-kde se po nich krátce řečeno vyžaduje vše, co po průměrně slušném obyvateli, tam nejsou.
Jméno:Marcela
Datum:21.02. 07:46
Titulek:odpadyodpovědět
Ti "vzornější" bydlí v pronajatých rodinných domech v Polní ulici a odpadky podle čmoudu a smradu spalují v kotlích :-(
Jméno:polemika
Datum:22.02. 09:41
Titulek:ekonomikaodpovědět
Obalů přibývá, skládky nikdo nechce, třídění je nutností a zlepšuje se. Ekonomický přínos pro jednotlivce není moc vidět. Jde spíše o jeho morální a hodnotový postoj ke společenství. Kdo třídí, a je jich hodně,
nezištně přispívá celku. Kdo netřídí, také vyjadřuje svůj postoj.
Ekonomická zainteresovanost je dobrá, ale není jednoduchá.
Odkládání věcí se zbytkovou hodnotou k dalšímu přímému využití nemá zatím vhodná pravidla, ale má určitý potencionál.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz