Názory k článku

V rekonstruovaném Úřadu práce na Výsluní opět není výtah, jak je to možné?

Jméno:Jitka
Datum:16.01. 08:14
Titulek: výtah tamodpovědět
Prý ale bude.Bočním vchodem by se k němu mělo dostat.Alespoň to tak koluje mezi lidmi.V současných "polních" podmínkách pomáhají matkám s kočárky a vozíčkářům strážníci z MP co tam vydávají lístky na pořadí.Je to docela terno v té poslední fázi,kde je vše vměstnáno do prostorů úřadu práce.Už aby to bylo hotové,mají toho plné zuby jak lidé tak samotní zaměstnanci.A konečně budou i nové schody,bezpečné a nevydrolené po x opakovaných opravách.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:16.01. 10:31
Titulek:Výtah? Ne, nevěřímodpovědět
V zadávacích podmínkách veřejné zakázky není ani slovo o výtahu. Není možné, aby se stavělo něco, co není v zadání stavby. Podle mě je to fáma, aby se zavřela ústa lidí. Možná výtah už je tam z minula, ale divila bych se. Jestli ten výtah v budově bude, ale i pro návštěvníky, veřejně se omluvím. Pokud tam budou zase jen schody, pak věřte mi, že se nic nezmění, i po nevydrolených schodech budou postižení těžce kulhat a maminky s kočárky stát před problémem, jak se dostat nahoru.
Jméno:Jirka N.
Datum:16.01. 11:11
Titulek:Co na to Bohouš?odpovědět
Co kdyby nám tady odpověděl někdo kompetentní z úřadu? Bohouš Koníček. Ať nevykládají, že nečtou nerátky. Na webu není žádná diskuze, tady to funguje, tak ať nám odpoví, jak je to s výtahem v Úřadu práce.
Jméno:Alžběta
Datum:16.01. 11:15
Titulek:Bohouš byodpovědět
Možná odpověděl ale asi by ho čekala studená sprcha a další od Hmyzu zdar.Lojalita a oddanost jako prioritní.To je veřejné tajemství.
Jméno:Jirka N.
Datum:16.01. 12:47
Titulek:zapomněl jsemodpovědět
To by dostal výprask! Důchodce Bohouš by letěl na hodinu. Hmyzu zdar nezná slitování.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:07.02. 21:30
Titulek:Proč není v Úřadu práce výtah???odpovědět
Dnes starostka Mrzílková na zasedání zastupitelstva prohlásila, že se jednalo pouze o opláštění a snížení energetické náročnosti. Dostali na ně dotaci. Proč současně nevybudovali výtah u boční stěny budovy? Proč? Starostka to odůvodňovala tím, že invalidé a matky s malými dětmi jsou obslouženi v přízemí. Ale, ale, paní starostko, to snad ne. Těch 21 schodů nahoru musí překonat i lidé starší a matky s malými dětmi v kočárku. Tak proč město výtah nevybudovalo? Protože vedení města kašle na obyčejné lidi. Vůbec neuvažuje o tom, že mohou být někdy nemohoucí a staří. Oni budou pořád mladí, krásní a bohatí. To je jeden důvod. Druhý je ten, že by museli výtah zaplatit z městských peněz a to neudělají, protože nehodlají z rozpočtu vydávat peníze na něco, co oni sami nepotřebují a nemají z toho užitek. Jsou přesvědčeni o tom, že rozpočet je jejich a jen oni mají právo o něm rozhodovat. Nikoho k němu nepustí. Nikdo do něj ani nevidí a normální tvor se v něm nevyzná. Nikdy město nebylo tak ubohé a zchátralé i morálně jako nyní.
Jméno:Bufon
Datum:08.02. 11:56
Titulek:makat makat a makatodpovědět
Tak s tím začněte něco dělat když vás to trápí. Mě to netrápí a naopak vyhovuje proto se v tom neangažuji. Kecat a pomlouvat jako vy umí každý. Ale stejně jako i ostatní s tím nic dělat necvhcete. Kritizovat a nic nedělat je přeci tak krásné a svobodné.
Jméno:yx
Datum:08.02. 17:32
Titulek:Dnešní fronta na pracákuodpovědět
Paní Spěváčková, dnes při cestě kolem pracáku, jsem se nestačila divit, jaká fronta tam stála, cca 150 různých lidí a evidentně jim vůbec nevadilo, že stojí na schodech-víte, oni tam evidentně nestojí zadarmo! Především vůbec nevypadali, že by nějakým způsobem nemohli pracovat.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:08.02. 21:37
Titulek:chápete? odpovědět
Vážené neznámé xy, každá stavba, ve které jsou veřejné instituce, má být bezbariérová. I kdyby byla určená pro stonožky a mnohonožky. Z toho se město ani starostka nemohou vykecat.
Jméno:Iva
Datum:08.02. 07:33
Titulek:naprostý souhlasodpovědět
Hlavně s poslední větou.Rodák to dokáže vnímat a porovnávat.Lidi zde opravdu morálně,vzdělanostně a mentálně zakrňují. Paní starostka chce tedy tvrdit,že by se dole matce s dětmi a věcmi okolo hmotné nouze či st.soc.podpory někdo věnoval??!!Proč by tedy ty davy chodily po schodech nyní směrem k pracáku??!!To jsou zas bláboly!!Hlavně že má Hmyzu zdar ...ůodůvodnění".Opláštění a provádí se i vnitřní práce,zvláštní.Takhle by nám mozky pan Čermák nevymýval.Tohle by se už mělo nějak velkoplošně řešit či média,je to hnus tady,máte pravdu,p.Spěváčková.
Jméno:Karel
Datum:12.02. 10:23
Titulek:všechno jdeodpovědět
Když se chce.Šel by udělat nějaký nájezd či ochoz,plošinka zvenčí.Dnes jsem viděl muže,vynášejícího do schodů i kočár s dvojčaty,úřad navštěvují špatně pohybliví či jinak tělesně postižení lidé.Je to bezohlednost,co si budeme vykládat.To nepíšu o smradu a mumraji uvnitř.Ani otevřené okno nepomůže přehlušit špínu a smrad na chodbách.Přiopilí,špatně mytí a zanedbaní občané tam otravují život druhým.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz