Názory k článku

Ze swingového večera se stala Topolánkova předvolební šaškárna

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:31.12. 20:30
Titulek:Topolánekodpovědět
Dnes se předváděl na silvestrovském setkání Čechů, Slováků a Moraváků na velké Javořině. Spoluzapaloval vatru prolitou hořlavinou. Kam čert nemůže, nastrčí Topolánka.
Jméno:Eva
Datum:02.01. 14:13
Titulek:Topolánekodpovědět
Mohu se vás zeptat na otázku, jestli s Topolánkem seděla na pódiu i paní starostka Mrzílková? Děkuji za odpověď.
Jméno:Divák
Datum:02.01. 19:56
Titulek:Mrzílková? Ano.odpovědět
Ano, byla vyzvána aby přišla na pódium, neprotestovala ani se nezdráhala a zapojila se do předvolebního vystoupení pana Topolánka.
Jméno:Jan
Datum:03.01. 08:53
Titulek:co měla dělatodpovědět
A co měla jako dělat? Volat z hlediště, ne já tam nepůjdu. Tak radši šla, aby měla tu taškařici za sebou.
Jméno:Venda
Datum:03.01. 11:57
Titulek:co měla dělat?odpovědět
Ale to nám neříkejte. Kdyby se od té komediální taškařice chtěla distancovat, řekla by - promiňte, ne, já tam nepůjdu, já s tím nechci mít nic společného a nešla by. Vůbec by jí to neublížilo, stoupla by v očích lidí. Nic neřekla - šla si poslušně sednout. Dala najevo, že nemá vlastní vůli, ovládají ji jiní a ona jen poslouchá, je zbabělá a omezená. Na takovou starostku nemůžeme být pyšní.
Jméno:Bob
Datum:03.01. 17:15
Titulek:hlava mi to nebereodpovědět
Tak ona tam s nimi starostka seděla a nic s tím neměla společného? Vy si děláte pr..l. To jí nikdo nemůže věřit.
Jméno:mno
Datum:03.01. 19:33
Titulek:taky si říkám..odpovědět
jak mega-náhodné.
Jméno:Jana
Datum:04.01. 10:46
Titulek:Který z kandidátů navštívil Neratoviceodpovědět
Který z kandidátů na nejvyšší ústavní funkci navštívil Neratovice za posledních pět let? Víte to někdo?
A ke starostce - plnila společenskou povinnost. Kdyby přijel Drahoš, byla by tam s Drahošem, kdyby Hannig, s Hannigem, kdyby Zeman, se Zemanem. Nic v tom nehledám.
Před volbami poslanců jsem si všimla babiše na náměstí a Hamáčka, který se přišel naobědvat do Spolany a snad prý Okamura byl v hospodě u stadionu. A teď Topolánek. Jinak asi nestojíme nikomu za zájem.
Datum:04.01. 14:29
Titulek:lidi blbnou....odpovědět
Starostka plnila společenskou povinnost? Ona nevěděla, že probíhá Swingový koncert a je zcela nepřijatelné, aby se akce změnila v předvolební propagaci? Ona nevěděla, že lidé zaplatili jeden každý 290 korun z vlastní kapsy, pro někoho je to hodně velká částka, nebo jim na to pan Topolánek přispěl? Ne. Oni zaplatili své vlastní peníze, aby si poslechli hudbu, zpěv, snědli jakési cukroví a vypili kafe. Nebo paní starostka měla lístek grátis a nevěděla, kolik koncert stál? V programu nebylo, že součástí akce bude vystoupení pana Topolánka, jenž nebude zpívat a hrát, ale provádět předvolební agitaci. To byl normální podvod a podraz a paní starostka na něj přistoupila a podílela se na něm.
Jméno:lucie
Datum:04.01. 14:38
Titulek:odpovědět
s Vámi na 100 % souhlasím. Koncert je jedna záležitost, ale bez jakékoliv jiné akce, obzvlášť politické agitace, jinak je to skutečně podraz na platící a přítomné lidi. Hanba !!!
Jméno:Petr Ubry
Datum:04.01. 20:23
Titulek:.odpovědět
Byl jsem tam a o politickou agitaci se nejednalo. Nebylo tam zadne volte nas, ani od starostky, ani nekoho jineho.Navazovalo to na Topolankovu ucast na charitativnim divadle ve prospech neratovickeho sportu. Kdo byl, ten vi. Budu volit Zemana, ale nebudu okopavat kotniky jeho souperum. Zeman znovu!
Jméno:Milan
Datum:05.01. 16:34
Titulek:A kdo nebyl?odpovědět
Účast? Jakou účast na divadle máte na mysli? Byl obsazen do nějaké role, šil kostýmy, líčil herce, nebo seděl v hledišti, já tomu fakt nerozumím. Snad není povinnost každého občana chodit na divadelní představení. Tak mi to prosím vysvětlete.
Datum:06.01. 20:59
Prestoze jste se ani jedne z kulturnich akci neucastnil, tedy se vas to netyka, tak ano. V ramci charitativniho divadla mel svou malilinkatou roli a prave na ni rozhovor v ramci swingovych Vanoc navazoval.
Prosim vsechny informovanejsi jeste jednou - kteri uchazeci o prezidentstvi za poslednich 5 let Neratovice navstivili?
Jméno:James
Datum:06.01. 21:18
Titulek:k smíchuodpovědět
Tak malilinkatou roli a proto byl vybrán, aby se objevil na Swingových vánocích. Kdepak, žádná předvolební polívčička, ale úspěšný nadaný herec pan Topolánek. Rozesmál jste mě. To je pěkně stupidní výmluva. Jak dlouho vám trvalo, než jste na ni přišli? To se určitě sešla na radnici velká porada, abyste kritikům zavřeli ústa. To máme k panu Topolánkovi vzhlížet s neskonalou úctou, že nás ráčil poctít svou návštěvou? Car gosudar se obtěžoval do naší zapadlé vesnice, volejte Hosana, hosana. Jste jedničky, ukázal našemu lidu sám velký Topol. Když mě budete volit, ukážu vám i něco jiného.
Jméno:Mirek
Datum:06.01. 23:42
Titulek:mýlíte seodpovědět
Ale týká. Týká! Jako každý jiný občan mám právo, já bych dokonce řekl povinnost, kontrolovat, jak naši, moji, zástupci zvolení ve volbách zacházejí s našimi penězi a majetkem, které jsme jim SVĚŘILI (ne darovali), aby s nimi moudře hospodařili.
Datum:07.01. 13:19
Tyka se vas to stejne, jako schuze kralikaru. Volit Drahose je vase pravo. U Zemana jsem zklaman z jedineho - ze si za 1800 dnu na Hrade nenasel cas na navstevu Neratovic. Videl byste, co tu ma priznivcu.
Jméno:Mirek
Datum:07.01. 14:02
Titulek:to jsou zase nesmyslyodpovědět
Proč bych volil Drahoše? Podsouváte mi něco, co jste si vyfabuloval. Budu volit, pana Zemana, protože jako jediný zaručuje, že se nestaneme součástí velkoněmeckého chalifátu. Neratovice jsou pupek světa, a kdo sem nepřijede, není hoden být prezidentem. Cha chá. Ať žije velký Topol, nejlepší neratovický herec!
Jméno:Josef
Datum:09.01. 09:27
Titulek:reakceodpovědět
To si děláte srandu? Byl jsem tam taky a byla to zřejmá politická agitka místní ODS (jen by mě zajímalo pozadí celé této akce). A je to o to tragičtější, že se to odehrálo na VÁNOČNÍM koncertě, který si diváci zaplatili. Chtělo se mi zvracet.
Datum:09.01. 12:15
Titulek:tak nic nevíme...odpovědět
Vážený pane, chtěla jsem se osobně jménem redakce neratek.cz zeptat pana Hrodka jako místopředsedy místní rady ODS Neratovice, zda pozval pana Topolánka na swingové vánoce, aby bylo jasno. Na radnici jsem ho bohužel nezastihla (ještě na mě starostka syčela a doslova pištěla, CO JSTE SI TO DOVOLILA!!! JSOU TAM TAJNÉ MATERIÁLY!!!, že jsem nahlédla do otevřených dveří zasedačky, zda se tam náhodou pan Hrodek nenachází, když u sekretářky místostarosty bylo prázdno, pusto. Musím konstatovat, že máme opravdu vstřícnou a laskavou paní starostku, kdekdo nám ji musí závidět,) takže jsem ho nenašla. Dobře. Do Lachneru se mu nelze dovolat, číslo na něj je bud vypnuté nebo nedostupné, podle zpráv zaměstnanců už tam nedělá. Povídá se, že tam byl nějaký velký průšvih. Mobil z webu města nebral. Takže zbývá se ho zeptat na únorovém (7. 2.) zasedání zastupitelstva, zda to byl on, kdo Topolánka na koncert pozval. Ještě to mohl být Petr Svoboda, předseda místní ODS, zaměstnanec kulturáku a kapelník swingového orchestru, jmenovec je tajemník úřadu, ale ten by nesměl vykonávat žádné funkce ve straně. Takže zatím nevíme, kdo tu šaškárnu naplánoval. Jisté je, že Topolánkovi ani ODS to mnoho přívrženců nepřiláká.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:05.01. 15:36
Titulek:Nejen Topolánek...odpovědět
Souhlasím s kritikou Topolánka výše v článku a jeho kandidaturu na úřad prezidenta ČR považuji za špatný vtip a ještě spíš za nehoráznost. Je pochopitelné, že příznivců má málo a ani můj hlas samozřejmě mít nebude. Ale co Zeman a jeho příznivci, kterých je podle předvolebních průzkumů požehnaně? To, že jemu na rozdíl od Topolánka JSOU ochotni přehlížet jeho nehoráznosti jako opilství, sprostotu, buranství a nesnášenlivost, je podivný paradox a zároveň smutná zpráva o skutečném morálním stavu české společnosti. Ani on můj hlas nemá. Nicméně, na rozdíl od Zemana Topolánek má alespoň odvahu vyjít na veřejnost a účastnit se předvolebních debat a přímých konfrontací prezidentských kandidátů. Zeman je místo toho zalezlý v koutě, aby mu náhodou někdo při debatách jeho neomalenosti nepřipomněl. Maximálně se krátce připomene někde v jemu nakloněných Parlamentních listech. Voliči tak nemají přímou představu o jeho současném potenciálu a zdravotním stavu, nabízí jim o sobě jen svůj neúplný obraz, v němž jsou jeho evidentní negativa časem částečně vybledlá. Spoléhá na to, že velká část voličů má krátkou paměť. Kdo ho přesto volit chce, odmítá si připustit, že kupuje v pytli zajíce, a to bez debaty morbidního!
Jméno:ne(svoboda)
Datum:05.01. 17:01
Titulek:volby jsou za dveřmi a vy máte strachodpovědět
Nevím, jakou nehoráznost máte na mysli. Fakta prosím. Ohledně opilství, Vašek Havel byl v tomto nepřekonatelný a nikdo mu nic nevyčítal. Sprostota? Aha, vy myslíte jak Z. přeložil do češtiny název Pussy Riot. Když nahlédnete do slovníku, i vy zjistíte, že pussy je píča, riot je prostopášnost, dohromady něco jako zhýralá píča, však jedna z nich si na veřejnosti v samošce strkala do pochvy zmražené kuře a vykonávala s ním ty směšné pohyby. Mohl byste mi poradit, jak tohle slušně přeložit? Jo, kdyby byl na místě Zemana kníže, věděl by co mohou jeho vyšlechtěná ústa vyslovit a co ne. Vyčítáte Z. buranství, no to víte, potomci Přemysla Oráče nemají modrou krev na rozdíl od vás. Škoda že vás neznám a nemohu posoudit vaše vybrané šlechtické chování, a vůbec: pro mě je pan prezident Zeman jediný přijatelný kandidát a vy si volte koho chcete. Třeba Topolánka. Nebudete volit zajíce v pytli, ale zajíce, kterého jste si mohl pěkně podrobně od hlavy až k patě prohlédnout i s jeho náčiním. Nebo Drahoše - nosí brýle s obyčejnými skly, aby vypadal jako intelektuál. Jestli vám vadí Zemanovo stáří, doporučuji Kulhánka, tomu je jen 74. Mladík, co? No a nemoce, na Havla nemá, tomu uřízli plíci, kus střeva a těch dalších zdravotních zádrhelů, divím, se že ho neodvolali. Tak mnoho štěstí u voleb a ať se vám netřepe ruka.
Datum:06.01. 10:38
Titulek:hodně zajímvé odpovědět
Takhle píší o našem prezidentovi v Německu

Pozdě, ale !!!!!

Ve vnímání české hlavy státu a jeho postojů k islámu i uprchlické krizi je zjevně zřetelný rozdíl v tom, co o Miloši Zemanovi říkaj západní média a politici a jak ho naopak vnímá část tamních obyvatel – dle všeho nikterak

zanedbatelná. Dokládají to i čerstvé reakce na Zemanův vánoční projev, jak na německém blogu Politically Incorrect, tak třeba i na YouTube, kde se část projevu prezidenta objevila s německými titulky.

Až na nepatrné výjimky jde o reakce kladné, ba nadšené. Mohlo by se z nich zdát, že část Němců závidí Čechům jejich prezidenta a přáli by si mít takového politika v čele Spolkové republiky.

"Zatímco v naší zemi bylo vánoční poselství odbyto obvyklým dobro lidským blabla, prokazují naši východní sousedé jako obvykle zdravý lidský rozum," píše Politically Incorrect a cituje pasáže týkající se nynější masové migrace z řeči MilošeZemana.

Z následujících 126 diskusních příspěvků pod článkem (stav 28.12. dopoledne) se téměř všechny vyjadřují k Zemanovu projevu kladně a naopak kritizují kancléřku Angelu Merkelovou, politiku Berlína a dalších vlád Západu. Vyberme některé typické reakce:

- Dokážu si na 100 % procent představit Česko jako novou vlast. Sympatičtí lidé. Kromě "ahoi", "piwo" a "zmrzlina" neumím, bohužel česky..Úkol navíc.

- Zeman si nenechá jako Gauck (spolkovýprezident) a Merkelová vymývat mozek transatlantickými tajnými lóžemi a elitářskými myšlenkovými fabrikami jako "Atlantik-Brücke ". Zjevně si uvědomuje, že invaze (migrantů) je vyhlášením války národní státnosti a svobodě Evropy.

-Takové starostlivé politiky lze Čechům jen závidět.

- Smekám před českým prezidentem (. ). Tento projev by se měl vysílat ve zpravodajství v celém Německu (.).

- Lidé, mějte trpělivost! Také brzy dostaneme nějakého "Zemana". Předtím bude ale zlá "občanskáválka".

- Hezké, že je Česko v EU. EU je třeba vidět v zásadě pozitivně, její rozpuštění není řešení. EU musí být akutně demokratizována.

- Pane Zemane, zůstaňte tvrdý a ignorujte, co říká Merkelová. Pomozte zachránit naši evropskou kulturu! Mnoho díků z německé strany!

- Kdybych pracoval v ZDF (německá veřejnoprávní televize), vyměnil bych kazety. Namísto Gaucka projev Zemana.

- Českému prezidentovi by měl být dodatečně předán úřad německého spolkového kancléře. Češi jsou pilný, chytrý národ a určitě přínos pro naší churavějící "DDR 2.0" (NDR).
Jméno:Karel Svoboda
Datum:08.01. 15:29
Titulek:Nic jste nepochopil, (ne)svobodo,odpovědět
protože podle toho, co tu píšete, na to při své výše předvedené kulturní úrovni a rozhledu zřejmě nemáte. Opilství, sprostota, buranství a nesnášenlivost (Zemanem navíc léta předváděné veřejně ve sdělovacích prostředcích!) k chování hlavy moderního evropského státu, který chce být také od ostatních zemí považován za kulturně vyspělý, prostě nepatří. Co naplat, vy o tom prostě nevíte, a proto jste jeden z těch, jak jsem psal, kteří takovéhle ostudnosti přehlížejí, považují je za normální chování a ještě se o tom snaží své okolí přesvědčovat. Smutné, ale je to především váš problém. Mimochodem, co byste si pomyslel třeba o Francii a o Francouzích, kdyby se francouzský prezident choval jako Zeman? Urazilo by vás to, nebo byste ho obdivoval? Každopádně, vulgarita, buranství a nesnášenlivost tvoří u Zemana i kus chladné kalkulace. To, že se nezřídka chová a vyjadřuje div ne jako chátra, mu přihrává voliče s plebejskou mentalitou. Jsou jím fascinovaní a jdou za ním slepě jak ovce. O to mu vždycky hlavně šlo: být zvolen, a tedy voličům jakkoli nadbíhat. Je to velká morální škoda, kterou své zemi páchá. Jaký příklad tím dává mladší generaci, jaký signál o Česku vysílá do zahraničí? Hlava státu má spoluobčany spojovat a kultivovat, zatímco Zeman rozděluje a uráží. Pod východně laděnou hlavou státu z nás kultivovaný západ bude dost těžko. Naštěstí zdaleka ne všichni z nás se s touhle ostudou chtějí pro další roky smířit a zdaleka ne všichni Zemana tak ochotně "baští" jako vy. Doufám, že takových už je podstatně méně než v roce 2013!
Jméno:Tereza K.
Datum:10.01. 08:59
Titulek:Typický Zemanův volič!odpovědět
Tohle je typický volič Zemana - povrchní, neotesaný a vulgární a takové Zeman svojí mluvou lehce utáhne i na vařené nudli. Není dobré pomyšlení na to, kolik takových mezi námi žije, volby to už brzo ukáží. Není žádný div, že mladí s kvalifikací odcházejí z domova na západ a už se domů nevracejí, nechtějí žít v Balíkově.
Jméno:Emil
Datum:10.01. 12:58
Titulek:zde jsou: nána nebo primitiv odpovědět
Vy, osobo, opovrhujete voliči Zemana? A kdo jste vy? Vy jste něco víc než ti ostatní? Co umíte?
Myslíte si o sobě, že jste inteligentní, vzdělaná(ý), vnímavá(ý), hluboce založená(ý), korektní a proto volíte Topolánky, Drahoše, Horáčky pod. Tím, co jste napsal(a), o sobě vypovídáte, že jste povýšená(ý) a proto hloupá(ý). Opravdu vzdělaný člověk se nepovyšuje nad ostatní, není domýšlivý, je skromný a tolerantní. To vy nejste. Jste typická nafoukaná nána nebo nafoukaný primitiv.
Jméno:Chodec po nera
Datum:15.01. 09:38
Titulek:Volby to ukázalyodpovědět
V celé republice kromě rezervace Praha vyhrál ten lepší. Jak dlouho nám bude tahle žumpa ještě ká let na hlavy ?
Jméno:Honza
Datum:07.01. 14:14
Titulek:Tomáš Hrodekodpovědět
Jsem zvědavý, co je pravdy na tom, že můj spolužák z ročníku Tomáš Hrodek chce být starosta. Celkem se nedivím. Byl vždy velmi ambiciózní a ctižádostivý. Pochází z generace opovrhující zkušeností a věřící, že znalosti složitých vztahů a odborné vědomosti nejsou nutné. Podobné představy měli i mládežníci v padesátých letech.
Jméno:Jarda
Datum:09.01. 20:26
Titulek:víte že? odpovědět
Vážení, náš neuvolněný místostarosta pan Tomáš Hrodek není od 1. prosince 2017 zaměstnanec Lachneru. Jeho manželka paní Lenka Hrodková byla přijata na odbor správy majetku - údržba města -místo Věry Přeučilové, která sama dala výpověď -dostala výpověď. Nehodící se škrtněte. Docela by mě zajímal průběh výběrového řízení.
Jméno:A
Datum:10.01. 07:12
Titulek:proč mneodpovědět
To nepřekvapuje-kamarádíčci,s portovci a jejich vyvolené,známí,zpíznění Hmyzu zdar.
Jméno:volby se blíží
Datum:07.01. 17:55
Titulek:pan prezident Zemanodpovědět
Bože, ochraňuj zemi českou, domov můj… Miloši Zemane, zůstaň na Hradě a neopouštěj nás v dobách zlých a nenávistných; nedej vládnout nesvéprávným havloidům.
Datum:08.01. 09:06
Titulek:volbyodpovědět
Kriste pane na nebi. Je to ne.
Jméno:Lída
Datum:08.01. 09:40
Titulek:volte Zemanaodpovědět
Pro mě je také Zeman nejlepší. Díky němu si snad uchováme kus samostatnosti a odoláme masové migraci. Vy máte Josefe zájem o islamizaci naší republiky? Já ne. Doufám, že Zeman vyhraje v prvním kole.
Datum:08.01. 15:30
Titulek:pro Líduodpovědět
Pro mě ne. Já doufám, že ta troska se do druhého kola vůbec nedostane.
Jméno:TZH34
Datum:08.01. 22:06
Titulek:ale neodpovědět
Troska? A co byl Havel?
Jméno:Honza
Datum:09.01. 07:55
Titulek:je to takodpovědět
A všichni si z kulisáka ucmrndávali do gatí.
Datum:09.01. 09:22
Titulek:pro TZH34odpovědět
Proč do toho pletete Havla? Došly argumenty?
To bych mohl napsat - a co byl ke konci Masaryk?
Jméno:Petr
Datum:09.01. 13:05
Titulek:nezavírejte oči před skutečnostíodpovědět
Znáte historii Havlových nemocí? Kdopak byl troska? Najděte si fotky jak vypadal Havel v 75 s hůlčičkou a na vozíku na setkání s dalajlámou (76), který ho musel podpírat, to už byl ohnutý chatrný stařeček.Chápu úctu k idolu, ale nemusíte ztratit zdravý rozum. Je pravda, že byl pár dní před smrtí, ale ani během svého prezidentování nebyl nikdy zcela zdráv. Většina těžkých chorob jej postihla v prezidentském úřadě.

23. 1. 1983 těžký zápal plic, zánět pohrudnice a absces na plicích
5. 10. 1989 podezření z recidivy onemocnění z roku 1983
24. 3. 1990 operace břišní kýly
7. 1. 1993 chirurgické odstranění podkožní hnisavé výdutě
27. 5. - 4. 6. 1993 „plánovaný chirurgický zákrok“
15. 2. 1994 zlomené žebro po pádu
jaro 1994 léčba virového onemocnění komplikovaného zánětem plic
13. 2. 1996 akutní operace kvůli náhlému krvácení z polypu v ústní dutině
18. 11. 1996 zápal plic
2. 12. 1996 odstranění poloviny pravé plíce kvůli zhoubnému nádoru
24. 8. 1997 lehký průduškový zánět
2. 11. 1997 zvýšené teploty
18. 5. 1999 viróza horních cest dýchacích
12. 2. 1998 porucha ventilace v pravé části plicního laloku
18. 2. 1998 plastická operace, která zacelila otvor v kůži na krku po tracheotomii
14. 4. 1998 těžká operace tlustého střeva s pooperačními komplikacemi
24. 4. 1998 tracheotomie
11. 5. 1998 plastická operace, která zacelila otvor po tracheotomii
srpen 1998 operace, která zacelila vývod tlustého střeva
2.-3. 8. 1998 porucha provzdušnění pravého středního laloku plic, opět tracheotomie
4. 8. 1998 porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic
13. 12. 1998 viróza horních cest dýchacích
únor, březen 2000 porucha srdečního rytmu, začínající zápal plic
2. 10. 2000 nachlazení, dva dny domácího léčení
27. 11. 2000 začínající zápal plic včasná léčba zažehnala
12. 2. 2001 náhlý zánět průdušek při zahraniční cestě, třináct dní ve Vojenské nemocnici
24. 9. 2001 lehká srdeční arytmie, hospitalizace; Havel zrušil plánovanou cestu přestože už seděl v letadle
23. 10. 2001 nachlazení, jedenáct dní ve Vojenské nemocnici a domácí léčba v Lánech
17. 12. 2001 nevzdušnost části pravé plíce, léčba ve Vojenské nemocnici
17. 7. 2002 zahleněná část pravé plíce, prezident předčasně ukončil zahraniční návštěvu
23.-30. 10. 2002 zánět horních cest dýchacích

Datum:10.01. 08:54
Titulek:pro Petraodpovědět
Opakuji pro Petra, který asi nerozumí psanému projevu: jak souvisí Havel s letošní volbou prezidenta?

Ano, znám historii. Havel opustil prezidentský post na začátku roku 2003. V této bodě byl, i přes předchozí výčet nemocí a zákroků, v podstatně lepší fyzické kondici než současný prezident. Z kopce to s ním šlo až ke konci života, ale to už byl 8 let mimo veřejný život!!!

Zeman vypadá tragicky už dnes, jak bude vypadat v dalších letech ani nechci domýšlet.

Takže kdo ztratil zdraví rozum? Já tedy rozhodně ne.

PS: ale alespoň je vidět, že Havel svůj zdravotní stav nijak neskrýval, oproti Zemanovi, který si jako první člověk na světě vykulíroval cukrovku.
Jméno:Občan
Datum:10.01. 10:42
Titulek:Prezidentodpovědět
Prezident by měl plnit předpoklady:
1) Měl by mít schopnost být prezidentem všech, ne jen části národa a zbylou částí opovrhovat jako Miloš a jeho panoš Ovčáček.
2) Měl by mít sílua energii úřad po pět let zastávat. To Miloš nemá.
3) Měl by mít prokazatelnou schopnost diplomaticky jednat v zahraničí. (To Miloš má, z dalších to má asi Drahoš, Fischer, Topolánek)
4) Měl by být sluhou svého národa, ne západu nebo Moskvy. (Doplňte si dle svého úvážení, kdo splňuje).
Jméno:Emil
Datum:10.01. 12:41
Titulek:chápuodpovědět
Odpověď:
1. Nemůžeme za to, že určitá skupina obyvatel nechce uznat Zemana za prezidenta. Jestli jsou demokraté, jak křičí, pak by měli uznat výsledek přímé volby a držet ústa.
2. Zeman má síly dost, když je schopen hovořit půl hodiny spatra. Nemocné nohy nejsou překážkou výkonu prezidentské funkce. Hlavní je mozek a ten mu slouží perfektně. Roosevelt vyhrál válku na vozíčku.
3. Kdy prezident Zeman nejednal diplomaticky v zahraničí? Vy jste chtěl napsat, že jednal jinak, než si přáli jeho odpůrci. To je ovšem neodpustitelné.:-))
4. Slouhou? Vy si ale pletete pojmy. Sloužit někomu neznamená mu lézt do zadku jen proto, aby byl znovu zvolen. A to on nedělá. Proto chcete, aby byl zvolen tvárný manipulovatelný Drahoš, podvodník a sázkař Horáček, Topolánek pokrytý štětinami, ti se vám musí líbit, ti budou vycházet vstříc oné skupině odpůrců Miloše Zemana, která kvičí, protože ztratila moc.
Datum:10.01. 13:02
Titulek:no odpovědět
to jsou teda žvásty, občane!!!, kam na to chodíte ?
Jméno:Bob
Datum:10.01. 23:17
Titulek:Topolánek???? NE.odpovědět
Pan Topolánek o své vůli jel předat Mašínům do Ameriky vyznamenání. Jsou to vrazi. Ukázal všem obyčejným lidem, které právě Mašínové vraždili, jak dalece si jich váží. Je absolutně nevěrohodný.
Jméno:Dotaz
Datum:11.01. 10:48
Titulek:Petrodpovědět
A co pan Zeman, kteýr omilostnil recidivistu a několikanásobného vraha? To nevadí?
Jméno:bchbjkhjvbhvfbbvhbh
Datum:11.01. 13:36
Titulek:no to je ale hrůzaodpovědět
A co pan Havel, který pustil na svobodu tisíce vězňů, které vydával za oběti komunistické zvůle? Bylo to 12.600 odsouzených a 1200 obviněných. Síla, co? Do roka byli zpátky. Co Klausova amnestie? Amnestií bylo prominuto více jak 111 tisíc trestů! Mezi nimi tuneláři, velcí zloději, podvodníci a jiná významná verbež. Kajínek.Prostudujte si zákulisí vyšetřování Kajínkova "činu" a pak budete mluvit jinak. jenže vy to sem píšete pro to, abyste pošpinil Zemana, že?

Jméno:Jjjj
Datum:14.01. 13:19
Titulek:výborně !odpovědět
Lidi vidí jen černobíle a přehlíží podstatné.Kajínek stále mluví a jen pevně doufám,že se časem případ otevře a veřejnost se dozví skutečná jména.I těch policajtů a dalších,co ho zbytečně za katr za vraždu dostali.pokoušela se o to již ministryně Válková,ale mafioza zapracovala a byla ...odejita.Až pan prezident Zeman.Dostal také můj hlas.
Datum:14.01. 11:26
Titulek:prezidentské volbyodpovědět
Tak Topol propadl. Ukázalo se, že lidé nejsou tak blbí a negramotní, jak nám bylo podsouváno. Bohužel za pět let vymře další část pamětníků, zbytku selhá paměť a je docela možné, že Topolánek bude mít opět chuť na funkci prezidenta. Pokud ještě vůbec bude možnost volit přímo prezidenta a zbytky demokracie se budou krčit v koutě.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz