Názory k článku

Proč město toleruje špatnou péčí o trávníky?

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:07.11. 11:50
Titulek:i údržba města odpovědět
Nějak se mi rozchází nadpis a obsahem, ono se jedná nejen o údržbu tzv. trávníků (nejsou to trávníky, ale spíš zelené plochy s různými typy kvetoucích rostlin. Jejich časté sečení je spíš nevhodné, protože nemohou odkvést a vysemenit se, jak už jsem několikrát psala. Byliny, jež opyluje hmyz, mají v květech těžký lepkavý pyl, aby se mohl nalepit na tělo hmyzu, proto není důvod se jej obávat jako alergenu. Zato květy s lehkým pylem, jenž roznáší vítr, tam je obava z alergií důvodná. Je paradoxem, že celé stromořadí na Výsluní je tvořeno habrem, ten má jehnědy s alergenním pylem. Asi to byl záměr vytvořit stromořadí pro plánovanou silnicí těsně za paneláky a současně neznalost odboru ŽP), ale i o údržbu města obecně.
Jméno:Mar
Datum:08.11. 17:41
Titulek:Chybí lidiodpovědět
Je to úplně jednoduché. Nejsou lidi, kteří by to pečlivě dělali. V okolí Prahy je v podstatě pracovní trh absolutně vysátý, a ti co zbyli jsou "nepoužitelní".
Jméno:Eva
Datum:09.11. 07:56
Titulek:nemyslímodpovědět
Že by lidé o toto nestáli.Ale tady je to o něčem jiném.Loni jsem viděla pracovat spoustu lidí,převážně bílých a žen okolo zeleně.Některé nadpozemsky šikovné a pracovité.Taková silnější nazrzlá menší žena,to byla radost se na ní koukat.A na další.Zastřihávala,shrabov ala precizně na hromádky,uklízela,metla,ok opávala..Někoho to prostě baví a ne že ne.také si tvrdím říci,že se tu jen čeká na velké akce,kdy se napakuje většina.Takže se vše nechá bez péče,ladem,kácí se bezdůvodně,neošetřuje,neuk lízí,nechává chátrat a pak bum-velká akcička.jako se vším-silnice,chodníky...
Jméno:Králová
Datum:13.11. 10:48
Titulek:Brigádaodpovědět
Proč paní Spěváčková nesvoláte brigádu . My důchodci vezmeme hrábě a půjdeme !
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.11. 14:56
Titulek:ani náhodouodpovědět
To určitě. Vyhodili mě z komise pro ŽP, k ničemu mě nepustí, nezveřejňují mi články, házejí mi klacky pod nohy, radnice na mě šije boudu a já budu uklízet město. Dělám to kolem našeho domu a dál ani ťuk. To jsem se naučila za vlády vyčuránků ve vedení města.
Jméno:Dita Š.
Datum:14.11. 18:16
Titulek: to zrovnaodpovědět
Zase p.Spěváčková bude vše organizovat,zachraňovat a lidi jí stejnak budou nadávat.
Jméno:FCC
Datum:18.11. 08:56
Titulek:To nepochopímodpovědět
Včera 17.11. státní svátek, u záchranky sekali a honili mokré listí. Dnes 18.11. - dnes se 2 maníci honí v sekačkách po namrzlé a vlhké travičce, aby si zřejmě splnili svou pracovní dobu. Fukary předpokládám, že přijdou na řadu také. Přeci chlapci neboudou hrabat listí pod stromy ručně, na to nebyli přijmuti.
Ráno šedivák, vlhko, mlhavo - chápete tohle Vy? Je asi málo smogu. Dělali byste to také na svých zahradách??
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:18.11. 09:11
Titulek:nešvary FCCodpovědět
Pochopit? Chtěl byste pochopit, že město dalo volnou ruku soukromé firmě a ta se zde chová jako na dobytém území. Bezohledně, nepromyšleně, škodlivě. Proč vedení města v čele s Mrzílkovou nezajímá, co ve městě provádí? Inu proto, že...tak teď jsem na kluzkém ledě, račte si domyslet.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz