Názory k článku

Řekla starostka Lenka Mrzílková na zasedání zastupitelstva: „Omlouvám se za ten tyátr. Ale nebojte, projde to...“?

Jméno:Martin Růžička
Datum:19.10. 11:56
Titulek:článek jsem nečetlodpovědět
článek jsem nečetl, neviděl jsem neratoviny a na webu to není... a než jsem to dopsal, tak už je. :)

Podle mých informací jsou ty články pravdivé.
-jedině ta věta o tyátru je jen doslech, ale potom odešla koalice jednat za zavřenými dveřmi, takže proč nevěřit, když víme jak to dopadlo -
Nechápu, že starostka zneužije k takové zprávě web města!
Bez možnosti diskuse.
Mohla využít FB profil, kde se dá dát názor.

- doufám, že jsem to z toho fb odkazu vysekal dobře :) pozor na mezery -
www.neratoviny.cz/wp-conte nt/uploads/2017/10/Neratov iny-NF2017_13_web.pdf
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:19.10. 13:40
Titulek:omluva čtenářůmodpovědět
Omlouvám se, za "slitý", nepřehledný a těžko čitelný text, ale něco se zašmodrchalo. Asi stávkují trpaslíci.
Jméno:Honza
Datum:27.10. 21:01
Titulek:Jako Merkelováodpovědět
Merkelová je skutečnou výhrou Rotschilda a muselo dát velkou práci ji stvořit.

Je chodícím důkazem toho, že ženy do politiky nepatří, protože pokud se dostanou na dostatečně vysoké místo, mohou škodit mnohem více než muži. Chybí jim totiž něco jako vnitřní záchranná brzda. Je jako robot, bez emocí, bez citu. Na pozici se drží jednak díky svým páníčkům a jednak proto, že je neskutečně tvrdá a bezohledná, mstivá a podlá a každý náznak nového vůdce a případného konkurenta ve svém okolí ihned v zárodku drtí.

Tak zničila několik svých kolegů, kteří měli snad potenciál oslovit lidi. Merkelovou budou muset utlouct válečkem na nudle, nebo počkat, až zemře na stáří, jinak ji z úřadu nic nedostane.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz