Názory k článku

Městu chybí opravárenská četa

Jméno:Josef
Datum:17.10. 12:33
Titulek:dotazodpovědět
Cituji: "z dotace zbude pár milionků a pro ty už se odbytiště najde. Známe, víme, o čem je řeč."

Paní Spěváčková, pokud uvedete takové konstatování, můžete být prosím konkrétní.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:17.10. 14:22
Titulek:to zrovna...nejsem blbá...odpovědět
Nebudu, vážený pane, konkretní. Je to konstatování v obecné rovině, nikoho konkrétního se netýká. To víte, nechám se kvůli vám honit po soudech. Nejste náhodou nasazený provokatér?
Jméno:Jan
Datum:18.10. 07:23
Titulek:asi dalšíodpovědět
Kterému by se hodilo padesát či více tisíc.Njn,prachy nesmrdí,že.Koukám,Hmyzu zdar vysílá zálohu.
Jméno:Honza
Datum:18.10. 11:14
Titulek:takže od létaodpovědět
Se pilně prořezává,klestí a kácí namísto doby vegetačního klidu-tj.zimě.A nyní přichází doba spadaného listí.Předpokládám že ještě po Novém roce na mnoha místech se bude válet.Jen radnice a její okolí bude udržována.Dnes jsem šel po pravé straně od 3.ZŠ k Tescu a doslova se brodil nánosem listí na chodníku.Rychlá rota a další partaje od jachtařiny nestíhají.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:18.10. 22:54
Titulek:jak by to mělo fungovatodpovědět
Jela jsem přes Počernice, v parcích hrabali maníci listí a dělali z něj kupky, žádné fukary, Pohrabané listí shrabovali do kupek a připravovali na odvoz. Vše ruční práce. Listí z chodníků také také hrabali a zametali. Žádné smradlavé stroje.
Trávníku shrabování hráběmi prospěje, provzdušní se a prokypří, zbaví se zplstnatělých zbytků, půda se neudusá.
Jméno:Měrník
Datum:19.10. 19:17
Titulek:Trefa do černéhoodpovědět
Ono se to tedy netýká jen Neratovic, ale třeba i Prahy, která často schválně ponechá nějaké místo tzv. ladem, místo údržby a pak za horentní sumy revitalizuje.
Jméno:Jitka
Datum:23.10. 15:10
Titulek:mohla by se odpovědět
Úklidová četa rychlého nasazení věnovat chodníkům a to konkrétně na Výsluní,Benešovce,Ul.Hrubí nova a dalším???Jsou zde místy tak velké nánosy listí že je to o úraz.U kamarádky už se stalo.Má to vyfocené,zdokumentované a uvidíme kolik dní si její neschopnost vyžádá.Takovej binec tu za Čermáka nikdy nebýval co teď.
Jméno:B.k.
Datum:23.10. 21:01
Titulek:je to takodpovědět
Všechna města, která zprivatizovala technické služby, na to finančně i organizačně doplatila. Valí se miliony z rozpočtu soukromé firmě, ale výsledkem je to, že město podle smlouvy nemá žádné páky na okamžité řešení údržby města. Uklízí se blokově, ne pravidelně a soustavně. Neopravuje se průběžně. Bohužel je to tak, město uzavírá ve většině případů nevýhodné smlouvy. Proč? Komu to prospěje? Kdo z toho má nějaký prospěch? Proč to nikdo neřeší? Ptejte se rady a Mrzílkové.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz