Názory k článku

Nová, krásná Kojetická, ale...

Jméno:No
Datum:04.09. 16:55
Titulek:bylo by toodpovědět
I mé zbožné přání ale vzhledem ke složení obyvatelstva a účasti ve volbách -sociálně slabí,ovcoidi,důchodci a kavárníci si jejich odchod od válu nedokážu nějak představit.Ono někdy stačí poslouchat lidi-o čem a jak hovoří...Vizuelně persona s diplomem,po komunikaci adept byškovského Oxfordu.A Nera začínají zase pěkně páchnout.
Jméno:Josef
Datum:08.09. 13:21
Titulek:pro NOodpovědět
Volby jsou od toho, aby si lidi zvolili své zástupce a ti za ně rozhodovali. Říká se tomu zastupitelská demokracie a nic lepšího zatím neexistuje. Že se někomu někteří zvolení zástupci nelíbí je celkem pochopitelné, některým se ale líbí a jsou spojení. S tím se holt musíte smířit.
Inu "Hlad lidu - hlas boží".


Jméno:Anna
Datum:08.09. 17:37
Titulek:mýlíte seodpovědět
Ale Josífku, vy si to vykládáte příliš jednoduše. Ač jsou naši zástupci, nepobrali žádnou moudrost, je to výběr z lidí, kteří jachtaří a kamarádí se se starostkou a jsou v ODS, ale jako naši zástupci mají povinnost s námi spolupracovat a debatovat o tom, o čem hodlají rozhodovat.Asi tak, jako když si vyberete svého obhájce a on bude jednat proti vám, protože se s vámi nebude domlouvat, jak by měl postupovat. Tak to dělají naši zastupitelé: vy Lobkovičtí nechcete přístaviště, ale my, mocní, ho prosadíme. Víme proč. Vy v panelácích se bráníte odstavné ploše, protože katastrofálně zhorší vaše životní prostředí, zničí pole, silnice ohrozí staré lidi a děti a klesnou ceny bytů, ale na radnici ji chceme a basta. Taky víme proč. Na Výsluní si uvědomujete, že Kaufland není potřebný, zlikviduje pole a natahá sem dopravu a další negativní vlivy, ale my na radnici jsme se spřáhli s developerem a uděláme vše pro to, aby ta škatule stála. Pořád víme proč. Každý si to domyslí. To není zastupitelská demokracie, ale diktatura a teror.
Jméno:Jan
Datum:09.09. 07:23
Titulek: je to takodpovědět
Stačí sledovat a dívat se kolem sebe.Víme,kdo jachtařku přivedl na radnici.Mno a jachtařka má kolem sebe i své sportovní koně.Prostě nedobytný hrádeček.Stačí i sledovat jak se nápaditě zmáhají i v majetkových záležitostech.Kde to čpí nějakým korýtkem,sportovec hned u vesla.ti s otevřenýma očima vidí.A nenapadejte mne za závist,takto se to nedefinuje.Prostě doby rozkvětu města za éry Čermákovy jsou neodbytně pryč.
Jméno:L.
Datum:10.09. 11:26
Titulek:Dotazodpovědět
Můžete mi prosím napsat kdo přivedl jachtařku na radnici. Děkuji za odpověď.
Jméno:xyz
Datum:11.09. 06:56
Titulek:...všichniodpovědět
Vědí,brácho.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz