Názory k článku

Zastupitelé už nedostanou do rukou všechny dokumenty

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:05.09. 07:58
Titulek:Abych předešla nedorozumění:odpovědět
Aby mě zase někdo nechtěl tahat po soudech, jak se na mě kdosi na radnici chystá: POZOR, pro ty, co nechápou ironii a sarkasmus: tento článek je zcela ironie neboli sranda. Zastupitelé samozřejmě dostanou všechny dokumenty do rukou, i když jsou pro některé španělskou vesnicí (vysvětlení úsloví španělská vesnice: je to symbol něčeho nepochopitelného. Ještě bych měla vysvětlit význam slova symbol...víte co, vlezte mi na záda, negramotové...).
Jméno:Jana
Datum:05.09. 19:03
Titulek: je to možné??odpovědět
Proč mne to nepřekvapuje??!!Takže jen Vy a další,kteří se jim nehodíte do krámečku a koukáte jim do karet??!!Mno sjůpr..A na to mají jako právo nebo je to jen panstva sprosté gesto??!!žeby Kocourkov??!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:10.09. 09:37
Titulek:POZOR!! Přijďte se podívat na zasedání.odpovědět
Bude se konat tuto středu 13. září 2017 v 16.00 ve starém sále kulturáku. Uvidíte, co jste ještě neviděli, uslyšíte, co jste ještě neslyšeli. Budete v šoku. POZOR! Každý občan města nebo majitel nemovitosti má právo promluvit ke KAŽDÉMU bodu projednávaného programu!! Ke každému i k poslednímu, tzv. interpelace zastupitelů. Nikdo nemá právo vám odepřít slovo nebo vypnout mikrofon, jak mi to nechala udělat starostka Mrzílková dne 10. května. Je to protizákonné.

Jen na okraj. Na Floridu se řítí hurikán Irma. Jak vtipně poznamenal jeden diskutér na novinkách:"Dnes má svátek Irma.Tož aby si kongres nemyslel,že za to můžou Češi a nenapařili nám sankce".

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz