Názory k článku

Nebezpečná překážka u tratě přes náměstí

Jméno:Martin Růžička
Datum:26.07. 06:22
Titulek:Nevím jak jiníodpovědět
Nevím jak jiní, ale pokud nějaký takový "bordel" objevím a napíšu slušně a jasně na město( mluvčí nebo paní Přeučilová), tak se to řeší.
- - -
Existuje i odkaz na webu, kam se dá napsat... je škoda, že se to automaticky nepropíše do seznamu řešený/vyřešených problémů zobrazených na webu...
Jméno:lucie
Datum:03.09. 10:41
Titulek:přechod u tratě na náměstíodpovědět
Překážka, jak to nazýváte, nebyla před Vašim zásahem vůbec nebezpečná. Díky Vašemu "upozornění" je dle mého názoru situace horší. Chodíte tam několikrát denně jako já? Asi ne. Po Vašem zásahu je levý plech směrem od náměstí horší, vyčnívá zejména jeho levá dolní strana a už jsem párkrát zakopla. To se mi ale nestalo před Vaším "zásahem" a to ani slepci, který tu také přechází. Nepleťte se stále do něčeho, co denně neužíváte. Já se také nepletu do problémů na Výsluní. To náleží lidem, kteří tam bydlí! !!!
Jméno:hm
Datum:03.09. 16:16
Titulek: milá lucinkaodpovědět
By ráda dávala sama rady do života,ale nepřísluší jí to.To,co zde uvádí je blábol sám.A asi vím odkud vítr fouká.Jsou zde lidi,co jim není nic lhostejné a ...starají se,pak jsou tu ovcoidi,co mlátí pyskem,ale do ničeho se neangažují a další partají jsou kavárenští mrzlíci..Hádejme,kam patří ona. Paní Spěváčková bude doufám nadále svá a nenechá se zastrašit.Jistě se najde spousta lidí,co by jí doporučili minimálně změnu bydliště,ale doufám,že tu radost jim neudělá a nebude tak laciná.
takže milé Lucinky a všechny ostatní:víte co můžete...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz