Názory k článku

Nebezpečná překážka u tratě přes náměstí

Jméno:Martin Růžička
Datum:26.07. 06:22
Titulek:Nevím jak jiníodpovědět
Nevím jak jiní, ale pokud nějaký takový "bordel" objevím a napíšu slušně a jasně na město( mluvčí nebo paní Přeučilová), tak se to řeší.
- - -
Existuje i odkaz na webu, kam se dá napsat... je škoda, že se to automaticky nepropíše do seznamu řešený/vyřešených problémů zobrazených na webu...
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:26.07. 08:10
Titulek:ale vy jste předseda osadního výboru!odpovědět
Ale pane Růžičko, copak jste zapomněl, že jste předseda osadního lobkovického výboru? Máte pro radnici jiné postavení než občan, který nemá žádnou funkci, žádnou moc a žádné veliké peníze:

Chtěla jsem napsat "obyčejný občan", ale raději jsem to pro porozumění rozepsala. MUSEJÍ vám vyjít vstříc. Já osobně mám s nimi katastrofální zkušenosti. Starostka ani zastupitelé mi na e-maily neodpovídají a nemyslete si, že je jimi zahrnuji. Podněty, i velmi důležité, bere rada na vědomí. Úředníci mi vysvětlí, proč to nejde. Ale zkuste se poptat, možná zjistíte, jak se mnozí lidé beznadějně a bezmocně dohadují s úředníky a vedením nebo si s nimi nekonečně dopisují. Ještě funguje, když na ně někdo křičí, hlavně na sociálním.

Jak se s nimi jedná, jste se snad přesvědčil na setkání k přístavišti v Lobkovicích. Byli tak zřetelně proti občanům, hlavně starostka, že vám to přece nemohlo ujít. Nebo si to už nepamatujete či jste změnil názor jako zvolený předseda? I to se stává...
Jméno:Pavla
Datum:26.07. 11:02
Titulek:je jedno co jeodpovědět
Ale, ale paní Spěváčková. Pan Růžička má pravdu. Stačí opravdu napsat a řeší se to. A řeší se to, ať to napíše pan Růžička a nebo kdokoliv jiný. Vždyť vy píšete na úřad něco každý den, neustále něco podáváte v podatelně. Jen vám (tedy vašemu spolku) každý den úřad odesílá doporučený dopis s odpovědí. Jen vy sama úřad dokážete zahltit svými nesmysly.
Datum:26.07. 16:31
Titulek:Kuchařová nebo jiná? odpovědět
1. A jak to vy víte? Vy sledujete aktivity pana Růžičky, chodíte s ním na úřad a čtete písemné odpovědi z radnice nebo to máte od něj zprostředkovaně?

2. Jak víte, že kdokoliv jiný také napíše a řeší se to? Pokud vím, neřešil se masivní odpor lidí proti přístavišti v Lobkovicích, hypermarketu na Výsluní, odstavné ploše Na Výsluní, kácení stromů za zelena v Masaryčce atd.

3. Jako občan v demokratické zemi mám právo podávat podněty podle vlastního uvážení. Pokud toto právo vy, anonyme, zpochybňujete, prosazujete TOTALITU.

4. Podle zákona o ochraně přírody musí být Spolek občanů Neratovic předem informován příslušným odborem PÍSEMNĚ o zahajovaných správních řízeních. Spolek má možnost se přihlásit jako účastník řízení a ev. se proti rozhodnutí úřadu odvolat. Vše se děje písemně doporučenými dopisy! Je to právo všech spolků nebo sdružení, které mají za cíl ochranu přírody a krajiny!!

Vy to nevíte nebo provokujete. Pokud je to první případ, tak si prostudujte příslušný zákon (114/1999 Sb), pokud druhý, tak mlčte a běžte otravovat jinam.
Jméno:aha
Datum:26.07. 17:30
Titulek: jo taaakodpovědět
P.Spěváčková,vědoma si svých možností a vědomostí je dvorním nepřítelem úřadu.Ještě že má své stránky,kde nás s tímto seznámí.Úřad i bez tohoto příspěvku dává najevo za koho "kope" a komu slouží.Ty "nesmysly" vidíme dnes a denně kolem sebe a s porovnáním s jinými obcemi a městy jsou tristní..To,co si dovolí zde si nedovolí jentak někde jinde.Však HMYZU ZDAR jim to směle umožní,že.
Datum:26.07. 22:26
Titulek:pár slov...odpovědět
Nejsem žádným dvorním nepřítelem úřadu. Takto mě zřejmě vidí několik zaujatých jedinců, kteří nejsou schopni spolknout kritiku a hodnocení své činnosti ať už jako členů samosprávy nebo úřednictva. Pozoruji věci kolem sebe, komentuji, hodnotím a pokud tomu rozumím, nabízím řešení. Někdy jen z pozice svých zkušeností daných věkem. Pokud věci nerozumím, jen o ní napíši a předpokládám, že se najde znalá osoba, která vysvětlí souvislosti a osvětlí příčiny. Měla by to být starostka či jiná kompetentní osoba, ale tady se žádná nevyskytuje, protože nerátky radnice ignoruje; nabyla dojmu, že je to nejlepší způsob, jak mě zneklidnit a umlčet. Jenže kdo chce umlčet jakýmkoli způsobem kritiku či kritika, sám na to doplatí. Vzhledem k tomu, že občané svěřili do jejich rukou rozhodování o našich společných penězích a majetku, stejně jako o dalším osudu města, povinností občana je tyto osoby důsledně a nekompromisně kontrolovat, jak se svěřenými prostředky, majetkem a MOCÍ zacházejí. Měl by to dělat KAŽDÝ občan, ale děje se to spíše výjimečně, což bohužel svádí ony osoby na radnici a v příslušných institucích, že si dělají co chtějí. Podle toho to zde vypadá. Samozřejmě, že tzv. politikům, funkcionářům a spol. vyhovují místo angažovaných občanů tupé nevzdělané ovce, jež mají v hlavě místo mozku piliny a hlavu si uchovávají jen proto, aby měli na čem nosit čepici a do čeho zastrkávat sluchátka. Dobrou noc.
Datum:27.07. 08:36
Titulek:pro aha odpovědět
Milé aha, máte pravdu! Úřad mě opravdu dosadil do role svého dvorního nepřítele podle hesla: Na někoho musíme všechno svádět neboli kdo za to může. No kdo jiný než Spěváčková. Kvůli ní se nestaví včas tolik potřebná super vymakaná sinice u lesa pro čtyři rodinné domky, kvůli ní chudinky úřednice denně smolí tisíce doporučených dopisů, kvůli ní městu chybí miliony za odeslané dopisy, kvůli ní si ušoupají listonošky nohy, kvůli ní nemohou pokácet všechny zdravé stromy a zničit nepotřebný hmyz a blbé řvoucí ptáky...Hlavně odpoutat pozornost lidí od ždímání peněz z rozpočtu, rozplývání obecního majetku a zneužívání moci.
Datum:27.07. 08:44
Titulek:Pavlo, ty jsi z úřadu?odpovědět
Jak víš, že každý den něco píši na úřad, že každý den něco podávám do podatelny, že každý den úřad odesílá doporučený dopis? Nic z toho není pravda. Jsi ulhaná lhářka, že se nestydíš. Jsi z úřadu? Nebo patříš ke spolku starostčiných kamarádek, co ve městě šíří spolu s ní pomluvy a lži...Čert nám byl dlužen tuhle slepici v čele města. Doufám, že na mě starostka podá trestní oznámení a bude se zkoumat, zda je nebo není slepice.
Jméno:Iva
Datum:27.07. 09:59
Titulek: takžeodpovědět
Žádné Hmyzu zdar,ale drůbeži ZDAR.
Jméno:Jirka
Datum:27.07. 10:20
Titulek:je tady bordel,odpovědět
Jestli má p. Spěváčková pravdu, tak by jí měli odepsat a řešit to.Od toho sedí na p... na radnici a h...dělají.
Jméno:Karel
Datum:26.07. 09:29
Titulek:pane Růžičkoodpovědět
Na webu se nic neděje automaticky, ke všemu se musíte proklikat, aby vás přešla chuť.
Datum:28.07. 11:19
Titulek:odpověď e-mailem z radniceodpovědět
FW: Vlaková zastávka Neratovice
Dobrý den paní Spěváčková,

předávám odpověď SŽDC, kterým jsme předali Váš podnět.

S pozdravem

Věra Přeučilová
Referent
odbor správy majetku
Městský úřad Neratovice
Kojetická 1028
277 11 Neratovice
tel.: 315 650 328
e-mail: vera.preucilova@neratovice .cz
web: www.neratovice.cz
Jméno:Miloslav
Datum:28.07. 13:38
Titulek:podnětodpovědět
A jaký byl váš podnět a odpověd SŽDC?
Datum:28.07. 15:41
Titulek:odpověďodpovědět
Podnět byl: upozornění na zvednutý plech u přechodu přes trať na náměstí. Odpověď SŽDC neznám; pokud byla Městskému úřadu doručena, my jsme ji neobdrželi.
Jméno:lucie
Datum:03.09. 10:41
Titulek:přechod u tratě na náměstíodpovědět
Překážka, jak to nazýváte, nebyla před Vašim zásahem vůbec nebezpečná. Díky Vašemu "upozornění" je dle mého názoru situace horší. Chodíte tam několikrát denně jako já? Asi ne. Po Vašem zásahu je levý plech směrem od náměstí horší, vyčnívá zejména jeho levá dolní strana a už jsem párkrát zakopla. To se mi ale nestalo před Vaším "zásahem" a to ani slepci, který tu také přechází. Nepleťte se stále do něčeho, co denně neužíváte. Já se také nepletu do problémů na Výsluní. To náleží lidem, kteří tam bydlí! !!!
Datum:03.09. 13:14
Titulek:odpověď Lucii, která nemá příjmeníodpovědět
Ale, ale, anonymní Lucinko, to nemyslíte vážně. Plech byl v nejvyšším místě zvednut o cca 5 cm a to už je slušná překážka pro zakopnutí a vážné zranění. Vy jste takový ten provokatér, který těží z toho, že lidé si věcí kolem sebe nevšímají a věří všemu, co jim sem někdo napíše. Tak se na to spolu půjdeme podívat, ne? Kdy a kde si dáme sraz? Vy mi předvedete, jak zakopáváte o plech rovnoběžný s okolím, ano? Vám vadí, že si věcí všímám a požaduji nápravu? Vy byste nikdy nic takového nedělala a odsuzujete všechny co je zajímá, co se kolem nich děje. Každý pořádný občan města by podle vás měl držet ústa, ničeho si nevšímat a volat:"Aleluja, aleluja, jak je tady vše skvělé!!!" Máme vynikající dům s pečovatelskou službou, přes prázdniny nám SD nabízel skvělé pořady, klub důchodců pořádá zájezdy pro důchodce a každodenně se zde mohou setkávat, na koupališti můžeme plavat ve velkém bazénu, na radnici v Kojetické u vchodu je přehled, kde jsou další odbory městského úřadu na náměstí, když je vedro, neustále se kropí silnice, na dětských hřištích je dostatek laviček a stínících stromů, jsou tam i pítka pro děti atd., atd. Tož tak, Julie. Nezapomeňte mi napsat, kdy si dáme sraz u přechodu. Mimochodem, vy si opravdu myslíte, že by lidé měli řešit problémy jen tam, kde bydlí???
Jméno:hm
Datum:03.09. 16:16
Titulek: milá lucinkaodpovědět
By ráda dávala sama rady do života,ale nepřísluší jí to.To,co zde uvádí je blábol sám.A asi vím odkud vítr fouká.Jsou zde lidi,co jim není nic lhostejné a ...starají se,pak jsou tu ovcoidi,co mlátí pyskem,ale do ničeho se neangažují a další partají jsou kavárenští mrzlíci..Hádejme,kam patří ona. Paní Spěváčková bude doufám nadále svá a nenechá se zastrašit.Jistě se najde spousta lidí,co by jí doporučili minimálně změnu bydliště,ale doufám,že tu radost jim neudělá a nebude tak laciná.
takže milé Lucinky a všechny ostatní:víte co můžete...

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz