Názory k článku

Co bude s lékaři na Kojetické?

Jméno:František Dobrota
Datum:26.07. 15:24
Titulek:družstvaodpovědět
Zdravím,
pokud se ordinace tak dobře prodávají, pak je přeci pro nájemníky výhodné je koupit spolu s domem a následně prodat doktorům. Ti na jejich koupi mít budou a nájemníci si za získané peníze mohou dům opravit, nebo si peníze rozpustit mezi sebe jako kompenzaci za úvodní vklady do družstva.
Jméno:Karel
Datum:26.07. 16:03
Titulek:neporozumělodpovědět
Prodává se vybavení ordinací a zaregistrovaní pacienti!!!! Za prostory se zatím platí nájem městu...Chápeš?
Jméno:František Dobrota
Datum:01.08. 11:51
Titulek:anoodpovědět
Chápu. Tedy nájemní smlouva přejde na družstvo, nájemné bude příjmem družstva, družstvo může ordinace doktorů prodat. Chápeš?
Jméno:Dobroto
Datum:01.08. 13:07
Titulek:dyť ti to píšeodpovědět
že právě TO je ten problém, že místo s městem budou doktoři podepisovat smlouvy s družstvem a to je na nic. Do toho nikdo rozumný nepůjde. Takže se město koukám zbavilo problému Poliklinika Neratovice. Město by mělo urychleně koupit ordinace, nejlépe i další okolní byty a urychleně předělat prostory na moderní polikliniku.
Jméno:a
Datum:01.08. 13:12
Titulek:celý mi to smrdí tímodpovědět
že budou náčelníci dál prasit-admin promine, nemocnici Almedu, aby se ji povedlo dokonale zlikvidovat, všechno převedou na Mělník a polikliniku daj místo nemocnice. ACH JO!
Jméno:Alena
Datum:01.08. 14:17
Titulek:povídá se, žeodpovědět
Ne,z nemocnice má být LDéeNka, ty jsou dnes hit, nejvíc se vyplatí. Poliklinika místo nemocnice nebude, náčelníci chtějí postavit budovu pro doktory místo uzavřené školky u nemocnice.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz