Názory k článku

Další „maličkosti“ z města Nerakocourkov

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:25.07. 21:17
Titulek:Babičko, to je jen větříček...!odpovědět
Už jsem někde napsala vysvětlení úřednice OŽP J. Vaculové, jak se mohly ocitnout převislé dlouhé šlahouny okrasné květiny molice v betonovém žlábku na rampě na náměstí pečlivě urovnané, ale přesto si neodpustím to potěšení jej ocitovat znovu: "Paní Spěváčková, to udělal vítr!"
Jméno:Jana K.
Datum:28.07. 08:03
Titulek:slávaodpovědět
Pořád tam visí! Je tom moc pěkné. Asi nefouká vítr.
Jméno:Jana
Datum:02.08. 19:02
Titulek:Důchodci odpovědět
A uděláte něco také na radnici pro nás pro důchodce? V těchto vedrech se v Neratovicích nedá žít . Šel by udělat alespoň nějaký park s vodou a fontankami pani Spevackova? Já doma nemám bazén jako lidé z radnice...
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:02.08. 21:09
Titulek:NEJSEM na radnici...odpovědět
Janičko, já ale nejsem na radnici, jak se zřejmě domníváte. Jsem důchodkyně jako vy a další tisíce lidí v Neratovicích, bydlím v paneláku a doma opravdu nemám bazén, ani nikde jinde. Stejně jako vy trpím nesmírným vedrem a přála bych si zeleň s rybníkem uprostřed města. Ne park s fontánkami. Vím, že se starostka kdysi svěřila, že by ráda kolem Kojetického potoka měla park. To by znamenalo vykácet to, čemu na radnici říkají náletová zeleň, vytvořit pomocí bagrů cestičky, vybetonovat fontánky, vysadit stromy, které by se neujaly a zničit celou krásnou divočinu kolem potoka, kde hnízdí ptáci, kde se děti cachtají ve vodě, kde je hustý a temný stín, tedy to, co se snaží dostat do města ve vyspělých zemích, jako je třeba Švýcarsko."Krajina má prostupovat městem", je nejnovější trend v životním prostředí města. Rybník se vrbami a zelení kolem by se dal vytvořit. Podobný mají v Brně v Novém lískovci, svedli dešťovou vodu do prostoru mezi paneláky, vytvořili velké jezírko, lidé nejprve řvali, že zde budou komáři a nyní leží na jeho březích a lebedí si. Klidně by šlo totéž vytvořit ve vnitrobloku mezi Kojetickou, Na Výsluní a Benešovkou. Je tam nevyužitý prostor bez zeleně a podmáčené hřiště, kde už dnes stojí po velkém dešti voda.
Jméno:leonard
Datum:02.08. 21:16
Titulek:????????odpovědět
Vy jste fakt blbka nic vic nic min.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:02.08. 21:44
Titulek:!!!!!odpovědět
Evidentně patříš k asociální, sobecké, atomizované a individualistické lidské formě bez vědomí toho, co je podstatou života. Běž provokovat někam jinam!

.
Jméno:J.
Datum:02.08. 22:14
Titulek:!!!!odpovědět
Díky za konstruktivní příspěvěk, Leo.
Tady máš možnost se vyjadřit ke konkrétnímu návrhu, ale to ne, raději seš za blba sám.
Jméno:Antonín
Datum:08.08. 11:49
Titulek:Bazén odpovědět
Myslím,ze by bylo dobre,aby radnice postavila nový bazén .
Jméno:BV
Datum:08.08. 22:17
Titulek:Proč hned "blbka"?odpovědět
Pane Leonarde, nepošlu vás do Brna, ale zkuste si udělat výlet do pražských Stodůlek, tam na sídlišti jsou hned dva rybníčky v celkem slušně udržovaném parku mezi paneláky.😁&#128513 ;😁
Jméno:BV
Datum:08.08. 22:18
Titulek:Proč hned "blbka"?odpovědět
Pane Leonarde, nepošlu vás do Brna, ale zkuste si udělat výlet do pražských Stodůlek, tam na sídlišti jsou hned dva rybníčky v celkem slušně udržovaném parku mezi paneláky.
Jméno:Jana
Datum:14.08. 21:00
Titulek:Bazén odpovědět
Pamatuju, ze jsme měli hezke koupaliště. Myslím dříve... vám se to teď líbí víc? Jak to udělat , aby koupaliště fungovalo jako dříve ?
Jméno:Stanislav Procházka <sprochazka@atlas.cz>
Datum:20.08. 23:50
Titulek:Pracující chlapiodpovědět
Paní Zpěváčkové mohu jen sdělit, že nám chlapům, co je zde řečeno, je vše úplně jedno. Dámy, děti a důchodci, dělejte si ve městě, co je vám libo! Chlap byť z Neratovic, pracující na dálnici D1 je stejně díky globalizaci neustále v prdeli. Ale jakmile bude opět fungovat Spolana a chlapi se budou vracet v 16:00 domů, tak se dámy těšte !! Fakt pak přijdete na jiné myšlenky, a bude to fajn.
Jméno:Ivan Svoboda
Datum:25.08. 22:32
Titulek:Hmm,odpovědět
to je teda fakt votřesný. Mělo by se s tím teda fakt něco dělat!
Jméno:Jan
Datum:29.08. 23:26
Titulek:Bazén odpovědět
Každý normální člověk má kamaráda s bazénem ! Řešíte nesmysly!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz