Názory k článku

Budova neratovického nádraží dostane novou fasádu

Jméno:No
Datum:19.07. 12:04
Titulek:to je odpovědět
Dobrý fór..Prý České dráhy a ona jako zaměstnanec pracuje kde,u Marťanů??!! Tehle NeraBlbákov dělá čest svému názvu na každém kroku.A opravit nějaký kousínek rozbitého chodníku,z kterého nic do jiných kapes nekápne??!!Utopie!To je co psycho,když se sem člověk vrací odněkud,kde je lépe a lidi jsou spokojení.Ale to tady neznají.Vnímám to stejně v mnoha směrech jako Vy,p.Spěváčková..
Jméno:No1 <momerie1@seznam.cz>
Datum:24.07. 17:24
Titulek:to jeodpovědět
Nevím zdali jste tak hloupý či hloupá,ale výpravčí již DÁVNO NEJSOU ZAMĚSTNANCI Českých Drah a s prodejem jízdenek nemají vůbec nic společného!!!! A pokud chce paní Spěváčková na nádraží květiny a stěžuje si,že tu nejsou,ať si je přijde vysázet a stará se o ně sama..ono vůbec nejde o květiny,ale o společnost jako takovou...Taková snaha tu od zaměstnanců byla několikrát,ale pokud se lidi budou chovat jako prasata a krást tak by to i Vás,paní Spěváčková,po několika pokusech neustále něco obnovovat,přestalo bavit!!!Nebo myslíte,že třeba jízdní řád,který je na náměstí na zastávce chodí krást zaměstnanci????Nebo myslíte,že si květiny ukradnou zaměstnanci.Nebo že chodí na peron vyhazovat odpadky,ačkoliv jsou všude koše.O zákazech kouření a následných nedopalcích ani nemluvě....
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:24.07. 18:23
Titulek:sázela jsem ve škole a u školy....odpovědět
Nevím, proč bych je tam měla sázet, když se personál chová jako neandrtálci. Už jsem se nasázela dost stromů a kytek ve škole a u školy. Jim by mělo také záležet na tom, v jakém prostředí pracují a tráví spoustu času. Pokud jsem si všimla, klidně si lidi sedli na nádobu s kytkami (dokud tam byly), ale nikdo z personálu je ani nenapomenul.
Jméno:Také
Datum:22.07. 16:19
Titulek:souhlasímodpovědět
tolik maloměšťáků, agresivních blbců a jednoduchých ,,matek,, není nikde!
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:24.07. 16:48
Titulek:tady je to děs běs....odpovědět
Tady je nejhorší ta nemohoucnost. Lítáte na radnici jako slepička od jednoho k druhému a nikdo za nic neodpovídá, nikdo nic nemůže zařídit, každému je to šumafuk nebo vám povídá pohádky, jako dnes na OŽP. (= odbor životního prostředí.) Včera koukám na náměstí, mezi afrikány v betonovém žlábku byly vysazeny molice, to jsou okrasné květiny, které vytvářejí dlouhé převislé stonky s listy, mohou být i dva metry dlouhé. Doposud visely z rampy, a vypadalo to pěkně, oživily tu omšelou zeď, jenže nějaká dobrá víla VŠECHNY vyhodila nahoru a položila je pěkně pravidelně do žlábku. Tak jsme je s jednou paní zase pěkně přehodily dolů, aby visely a zdobily. No, kdo to asi mohl udělat, jen FCC při zalévání, lidem je jedno, co kde visí nebo ne. (Kromě určité části těla :-)). Dnes jsem navštívila OŽP a říkám úřednici Vaculové, má na starosti městskou zeleň, že jsou na náměstí vysázeny molice - vejrala na mě jako sůva, asi to slovo v životě neslyšela, tak jí říkám, že by měly viset z rampy (kvůli tomu je tam asi sázeli, ne aby se lístečky krčily ve žlábku), ale že je někdo všechny dal nahoru. Začala mi vyprávět pohádku O perníkové chaloupce, prý to nebyla FCC, ale byl to VÍTR, co to udělal. "To jenom větříček, babičko!" Jo, větříček vyzdvihl nahoru kompletně všechny dlouhatánské šlahouny a hezky pravidelně je poskládal vedle sebe...Bože, dělají z nás voly. Kde tohle sebrali, to by mě moc zajímalo.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz