Názory k článku

Písek a sůl – pryč s nimi

Jméno:Jitka
Datum:27.01. 08:37
Titulek:hmmmodpovědět
Ty nájezdy do vrat a vrátek jsou opravdu na každém kroku. Na druhou stranu si neumím představit ( nejsem z oboru) jak jinak to řešit. Přece neudelaji lidem k vratkum a vratum schody. Máte někdo jiné řešení?
Jméno:Václav P.
Datum:27.01. 09:07
Titulek:chodnikyodpovědět
Stačilo by místo obrubníku upravit nájezd obdobně jako je na vozovce u zpomalovacích pruhů. Zbytek chodníku t.j. téměř cely by mohl zůstat v rovině.
Jméno:Petr
Datum:27.01. 11:29
Titulek:proč?odpovědět
Nechápu, proč má být k vrátkům snížený chodník a obrubník? To se z vrátek vchází rovnou na silnici? Od vrat může být snížený jen obrubník, jak to tady někdo napsal. Silnice je pro auta, CHODník pro CHODce, je to snad jasné.
Jméno:IPL
Datum:27.01. 19:53
Titulek:Jitkaodpovědět
Jak by to mělo vypadat je část ulice 28. října od Alberta na křižovatku Dr. E. Beneše nebo vjezdy do obytné zóny z ulice Bratří Čapků = rovný souvislý chodník. Jen řidiči musí svého plechového miláčka "zkrotit".
Jméno:Libor <liblas@seznam.cz>
Datum:28.01. 14:10
Titulek:solení+ uklid cyklostezekodpovědět
Aolit dle vyhlášky 10g/m2 max 20g/m2, to zase není tak hodně pokud by se to dodržovalo! FCC při úklidu zapomíná na cyklostezky,dodnes nejsou uklizené a kolaři by je měli používat, motaj se jak ožralí po silnici, kdy s tím někdo od MP nebo PČR začne něco dělat,než se jen vozit po řidičích a měřit všude nemožně rychlost?!
Jméno:eva
Datum:31.01. 21:51
Titulek:sníhodpovědět
tak opět nasněžilo, ale některé postranní ulice
se neuklízí.Po prvním sněžení a
následně tání zůstaly vlivem dalšího mrazu zmrazky a nyní je pokryl sníh, což je pro chodce zvláště seniory velmi nebezpečné.

Jméno:Jirka
Datum:04.02. 20:07
Titulek:Solitodpovědět
Je důležité solit! Nenechme se oklamat tmařstvim!
Jméno:Klára
Datum:07.02. 09:11
Titulek:Poděkování odpovědět
Měl by tady někdo poděkovat paní starostce. Uklid města tuto zimu je zatím na jedničku !
Jméno:Martin Růžička
Datum:07.02. 15:20
Titulek:vtipodpovědět
jako s dálnicema?
české dálnice jsou na jedničku...
když zařadíte dvojku a vyšší stupeň, tak je to nebezpečné
- - -
pokud to není vtip, tak prosím kde bydlíte...
Lobkovice - protažené silnice (některé jen jedním pruhem), ale nic moc jiného ... chodník okolo hlavní a před hřbitovem odklizen, jinde ne (někde se postarali lidé jako dřív)
Neratovice - cyklopruhy neuklizené, bariéry ... a to nechodím do odlehlých částí, ale centrum
Jméno:Stanislav Procházka <sprochazka@atlas.cz>
Datum:08.02. 00:47
Titulek:Mě je to jednoodpovědět
Mě je to jedno, v tu dobu jsem byl na montáži v Benešově a taky jsem se tam klouzal.
Jméno:tom
Datum:08.02. 20:12
Titulek:sulodpovědět
ja soli posypovou hnojim zahradu nic lepšího neni než posypova sul
Jméno:Stanislav
Datum:10.02. 23:39
Titulek:Sůl odpovědět
Správně ! Jen ať radnice solí!
Jméno:Karel
Datum:11.02. 14:26
Titulek:Sůl odpovědět
Sůl je dobrá, nepadáme.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz