Názory k článku

Kolik Neratovice platí z našeho společného rozpočtu za údržbu města?

Jméno:Jan
Datum:10.05. 21:04
Titulek:Uklidodpovědět
A komu to vadí ? Dělají to dobre.
Jméno:Hiz
Datum:10.05. 22:03
Titulek:WTF? odpovědět
Podle Vás je to ničení (tzv. údržba) dobré nebo dokonce správné?
Jméno:Fanny <komanicka@seznam.cz>
Datum:18.05. 06:56
Titulek:FFCodpovědět
Tak by mne zajímalo, zda někdo FFC kontroluje, například právě sekání trávy. Nedá se nevšimnout, jak je posečená louka u kopce MILUJI..je posečená jen částečně, takže by mě docela zajímalo, zda i vystavená faktura byla proplacena též částečně.
Takový šlendrián jsem už hodně dlouho neviděla.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:18.05. 12:05
Titulek:vysvětlení: květnaté loukyodpovědět
Vážená Fanny, již několik let jsem usilovala o to, aby byly části travnatých ploch ve městě ponechány jako kvetoucí louka, aby včely, čmeláci, motýli a jiný hmyz měli dostatek potravy, valem jich ubývá. Vzhledem k tomu, že se jedná o opylovače, jejich úplné vymizení by znamenalo oro nás, lidi, katastrofu. Letos se mi to podařilo. Ty neposekané plochy jsou pžíprava na obnovení květnaté louky. Doufala jsem, že odbor ŽP napíše o změně článek do Listů, ale nezmínil se o tom. Mě přestala redakční rada povolovat zveřejnění článků v Listech. Opět mi házejí klacky pod nohy. Komise ŽP se neschází a nefunguje. Tak to tady chodí. A buďte ráda, že tu trávu neposekali. Měli to udělat na více místech, třeba u véžáků na náměstí posekali drobné kvítky kakosty a výsledkem je postupující schnutí na posekaných plochách.
Jméno:Jiří Navrátil
Datum:18.05. 22:08
Titulek:Ve městě Nera se včelám nemůže dařit...odpovědět
jako na vsi, my venkovani včely a jejich prostředí respektujeme. Už mě oslovil místní včelař a od příštího roku se stanu také včelařem. Máme na to dost velkou louku a k tomu mohu započítat i louky okolní. Včely totiž dokážou opylovat až do vzdálenosti 10 km a více. Před dvěma týdny jsme se odstěhovali z Neratovic. Mnozí příslušníci MP mají radost. Já osobně také, že už ta nablby nebudu potkávat. Nejvíc jsou zklamané drbny z pošty, přišli o jednoho z mnoha terčů jejich starostí a posměchů. Ale upřímně, navštěvuji v Nera přátelé, kamarády, ale doma jsem už na venkově. A třeba i mezi včelami... a vězte je mi zde moooc dobře!
Jméno:Jirka Kružík <jirkakruzik@centrum.cz>
Datum:21.05. 16:44
Titulek:divné počasíodpovědět
Myslím si, že kde je vhodné místo ve městě tam má být strom. Je to naše rozhodování a budoucnost

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz