zpět na forum

Jméno:Lenka
Datum:10.05. 12:00
Titulek: Zmizení tůjíodpovědět
Snad již napodruhé zmizely tůje vysazené u starých bytovek poblíž radnice.Nevím,zda to bylo sázené městem či nájemníky tohoto domu.Beztak poslední dobou sleduji velké mizení zeleně na veř.prostorech.Lidé si vyrýpnou,utrhnou,vyryjí,po kácí a nic se neděje.Nebo je to snad dílko naší radnice ?!Kolik zeleně a orné půdy padne na stavbu nového obch.centra v Byškovicích??
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.05. 18:49
Titulek:thujeodpovědět
Byly vysázené nájemníky a správkyně zeleně jim vyhrožovala, že když je neodstraní, FCC je zlikviduje. Tak lidé thuje vytahali, odstranili i drátěný plůtek ohraničující plochu. Tak to u nás chodí. Hnus. Dostala jsem telefonickou zprávu, co se u bytovek děje, tak jsem se tam šla podívat a opravdu, po thujích tam zůstaly jen díry, plůtek byl hozen do popelnice. Tak jsem to šla oznámit místostarostovi, má v gesci životní prostředí, vše jsem mu vylíčila a pak jsem ho požádala, aby zaprotokoloval mé oznámení. On to odmítl!!!! Prá nic protokolovat nebude!!!! Bylo to beze svědků, takže není žádný důkaz. Šla jsem za tajemníkem, oznámila jsme mu totéž a požádala o zaprotokolování. To mi odmítnout nemohl, je to ze zákona, je úředník. Takže mám protokol a vše oznámím na pondělním zasedání:jenže koalice je domluvena, že nebude řešit žádné mé podněty a tak to shodí ze stolu. Měli by tam přijít lidé, kterých se to týká, ale už se bojí, vidí, co se děje s lidmi, kteří se ozvou....
Jméno:Jindra
Datum:10.05. 19:14
Titulek: vážně je na časeodpovědět
Chytit tu škodnou bandu za flígr a vypakovat to z radnice,zadarmo drazí.
Jméno:Miloš
Datum:10.05. 19:04
Titulek:neratovická radnice fujodpovědět
V Neratovicích musí lidi odstranit túje, co si vysadili, aby si vylepšili prostředí, v Brně strážníci zachránili káčata, co spadla do kanálu. Vidíte ten rozdíl??
"Sedm káčat spadlo v Brně do kanálu, bezradná kačena chodila kolem. Strážníci zveřejnili video ze záchranné akce"
Jméno:Jindřich
Datum:11.05. 17:57
Titulek:Čin hodný následováníodpovědět
Viděl jsem to a dojalo mě to. Jak to kontrastuje s postojem vedení "našeho" města k životu, ať už rostlinného nebo živočišného původu. V městských listech se budou vychvalovat do nebes, co všechno pro životní prostředí dělají, ale skutečnost vidí každý sám - nebe a dudy.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz