zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.05. 16:39
Titulek:Propagace u kulturákuodpovědět
Tak si dnes jdu do kulturáku a vtom vidím, jak dvě mladé dívky se pachtí s nějakým obalem, či co to bylo. Vyšlo najevo, že je to stánek a u něj bude probíhat propaganda rádoby političky Nerudové. Nesnáším, když se jeden člověk hrne nejprve na jednu funkci a pak na druhou, když se na tu první nedostane a kromě toho papouškuje vedení strany a vlády. V tom to případě profláklé STAN. Když jsem se vracela, postával poblíž stánku nějaký mě velmi povědomý muž, ajta, to je přece Farský, toho znám, je to bývalý starosta Semil, kdysi se pohyboval v okruhu lidí neziskovky Oživení, kdež jsem také měla své známé. Proslul skandálem, když chtěl odjet do USA na stáž a nechtěl se vzdát během pobytu poslaneckého mandátu. Nakonec pod tlakem to musel udělat. Tož jsem dali řeč, ale tato parta není pro mě volitelná. No a před tím jsem si dovolila jednu cikánku v autobuse upozornit, že sedí na invalidech, kde si mohu natáhnou své bolavé nohy, slíbila mi, že až vystoupíme, dá mi pěstí. Tož jsem jí ukázala svou hůl s tím, že to nebude tak jednoduché. Nakonec k tomu nemuselo dojít, sklapla. Bože, tady v těch Neratovicích aby se člověk bál někomu něco říct. A to tady chodí taková tlupa výrostků a pořvávají sprostě, někteří jsou z dvojky školy, budu muset navštívit pana ředitele Kužela.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.05. 18:14
Titulek:Štěrba ředitel?odpovědět
Mimochodem, nemám to nijak potvrzené, ale údajně vyhrál výběrové řízení na ředitele dvojky školy pan Štěrba, doposud zástupce ředitele pro druhý stupeň. Nedivím se, je to člen koalice, jako radní je v dobrém styku s vedením města, zná poměry na škole a jako obvykle takový člověk vyhrává výběrové řízení. Co vy na to?
Jméno:Roman
Datum:08.05. 05:33
Titulek:máte s tím problémodpovědět
Ano. Vyhrál pan Štěrba. Je to v zápise z rady. Vždyť už jste byla na úřadě se dívat do materiálů rady. Tak nedělejte překvapenou. A máte s tím problém? A nebo jste myslela, že se budou ptát vás, jestli souhlasíte?
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.05. 07:20
Titulek:je to jinakodpovědět
Ano, jistě, vše je v nějakém zápise z něčeho. Budete-li hledat na webu, možná to najdete. Web je nepřátelský k uživatelům, nic moc nenajdete, pokud nevíte, kde to hledat. Neexistuje možnost napsat hledaný text a ono by vás to rovnou navedlo na příslušné heslo. Není archiv a další podrobnosti. Zkuste web Líbeznic pro srovnání. Pokud se týká toho, že jsem se byla dívat na úřadě do materiálů rady, to je LEŽ!!!!! Nemám čas na zbytečné pochůzky. Když přijdu na radnici, polovina lidí tam není, několikrát jsem hledala tajemníka, marně, i když je úřední den, chybí ten, koho hledám. Většinou neexistuje lísteček na dveřích, kde se dotyčný potuluje. Starosta nebere telefon ani mi neodpovídá na emaily, Hanzlíková a Židoň totéž. Už si zvykli na funkce a slušné odměny. Mám dost práce s kontrolou toho, co po mě požadují občané, třeba zkontrolovat vykácené stromy pod vysokým vedením u átriáků, ořezávání borovice a kvetoucího akátu (!!!) u tratě na náměstí za přítomností správce zeleně!!! a podobné. Všechno zmrzlo, včely nemají potravu a krmí se medem, jen kvetoucí akáty je mohou zachránit. Měli jsme mít včera schůzku kvůli odpadům, byla odvolána, přišlo by málo lidí. Nikdo neví, jak se budou odpady řešit. Nakonec to hodí na družstva a SVJ, občané zaplaťte si výdaje za uzamčené popelnice a kóje!!!! Hlavně že starosta je elegán a krásně hraje na harmoničku. Na zasedání starosta má informovat o práci rady, odříká data zasedání a DOST!!!! Co projednávali, čemu se věnovali, houby!!!! Všichni přece mají počítač a umí s ním, tak ať si to najdou!!!! To je tady bordel jak vrata....A lidi mlčí, přece nemohou říkat něco nepěkného, to se přece nedělá.........
Jméno:Roman
Datum:09.05. 06:36
Titulek:obrátit debatu jinamodpovědět
Já jsem vám odpovídal na vítězství pana Štěrby a vy to hned obrátíte co máte práce ohledně stromů. Dobře jste se naučila mlžit. Když mě chytnou při lži, tak obrátím debatu někam jinam. Je vidět, že už v politice umíte chodit.
Jméno:Josef K.
Datum:12.05. 05:52
Titulek:Spěváčková zase sopti.odpovědět
Nerátky vycházejí asi dvacet let, takže počítač máte. Dvacet let je hodně dlouhá doba, abyste se na něm naučila to, co potřebujete pro svou práci zastupitelky. Když ji chcete dělat kvalitně, jak stále zdůrazňujete, začněte i v tomhle ohledu konečně u sebe a nestěžujte si na ostatní. Jinak budete pro město víc přítěž než přínos. Konec konců, nic vám nebrání mandát složit, když tu toho máte tak po krk :-).
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:12.05. 07:55
Titulek:ještě slušná odpověďodpovědět
Kurnik, kdybyste sledovat pozorně kauzu s odepíráním podkladů pro zastupitelku (mě), tak byste věděl, že problém není v tom, že bych neuměla s počítačem, ale v tom, že se mi zhoršil zrak, což je běžné s přibývajícími roky. Nemohu zírat hodiny do počítače, písmenka se mi mlží. Poto potřebuji podklady v papírové podobě. Ty dostávají i v parlamentu a nikdo se tomu nediví. Doma si jdu uvařit kafe, nebo si odpočinu od psaní a dobrý, ale na zasedání pět hodin zírat do monitoru mi vadí. To je tak složité pochopit??? Starosta po mě chtěl lékařské potvrzení, on nezná zákony a nařízení , GDPR mu nic neříká, tak jsem mu šoupla výsledek vyšetření stolice a on se mohl zbláznit!!! Řval jak hyena a ještě si stěžoval svým kámošům z koalice. On neustále porušuje zákony, např. klidně oznámí že nebude číst návrh usnesení, ale podle zákona to musí udělat, jinak není usnesení platné a další přešlapy. Neví ani co znamená et (Mgr. et Mgr.), četl to jako etnoložka, proč bnepožadujete, aby odstoupil? Bere 94 000 !!!!!čistého bez odměn.Za co? Za to že nebere telefony, nečte e-maily neodpovídá na ně, zadlužuje město (což dělala hmyzu zdar také....) Koalice jen sedí a většina z nich od začátku mandátu nepromluvila... To je v pořádku??? Domluvili se na mě, že mi nic neprojde, to je také v pořádku? A vůbec. Vaše urážky mě míjejí, neumíte se ani podepsat jménem, vystupujete coby zbabělý anonym, vaše IQ je hluboce pod normálem.
Jméno: Jitka
Datum:07.05. 17:37
Titulek:máte pravduodpovědět
Poslouchat lejna některých lidí v Nera je na prášky co z nich padá.Stačí mi to ráno v autobuse,říkám si-někdy to nahrát a pro zábavu dát na youtube.Buď samé ovčí kydy nebo ještě horší.Kdyby s tím aspoň neotravovali druhé.Pak jdete k lékaři a to samé,samá ..selanka,těšíte se,až vylezete z ordinace,bič a pryč.Lepší to tu už bohužel nebude,naopak.
Jméno:lucie
Datum:08.05. 03:35
Titulek:zajímalo odpovědět
by mě, jaké ovčí kydy musíte poslouchat. Mohla byste popsat trochu podrobněji čeho nebo jaké oblasti se týkají. Děkuji za odpověď.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz