zpět na forum

Jméno:květa
Datum:09.04. 13:18
Titulek:cyklostezkaodpovědět
není vůbec dokončena v Mlékojedech koukají nějaké hadry z asfaltu / asi izolace/ . U můstku kde bylo zohejbané zábradlí tak zmizelo /pozor na pád do vody/. schází asi 600 metrů do ukončení cyklostezky
kde je to rozkopané.... hlavně že p.ŽIDON odpovídá..ještě drobné úpravy. Jela jsem se po roce také podívat na cyklostezku Kostelec n/l - Brandýs n/l /HROZNÝ / tak zničený povrch jsem nikde nezažila celý povrch je roztrhaný od kořenů
snad to časem nebude na té budoucí cykloztezce Kozly- Kostelec h/l
Jméno:Milan
Datum:27.04. 18:41
Titulek:Re:odpovědět
Mezi Kostelcem a Brandýsem bohužel nepoložili jednu základní vrstvu s hrubým větším kamenivem, které umožní kořenům se mezi nima proplítat, pak by byla maximálně lehce zvlněná.

Nicméně na celé Labské cyklostezce (včetně Německa) je ale nejhorší část mezi Kozly a Kostelcem, kdy často jedete na kamenech.
Jméno:...
Datum:18.04. 19:55
Titulek:..odpovědět
A proč si trénujete na město to s tím nemá nic společného
Jméno:Milan
Datum:27.04. 18:37
Titulek:Dotazy?odpovědět
Mám k cyklostezce dotaz. Měla být dokončena snad již minulý rok nicméně u Kozel je nedodělaná, a dál na KOstelec jen nějaké drobné úpravy.

Nevíte proč se nepokračuje v dokončení? Proč výstavba stojí?

A druhý dotaz, nevíte jak je to s provozem na ní s autama? Všim jsem si dnes, že tam například stojí dodávky s rybáři, přitom mám za to, že v jet na ni je zakázáno. To jsou nějaké výjimky od Polabí?

I na druhé straně u Lobkovic již přibyl zákaz vjezdu u zámku, přesto se tam nějak lidi dostávájí až k vodě.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz